Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Arrangør | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10. jun 2020
19:00
Viby IF
IF Lyseng
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2020
19:00
Jetsmark IF
Løgstør IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. jun 2020
14:00
Ry Fodbold (1)
Ry Fodbold
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. aug 2020
15:00
Herning Fremad u 16 2
Klg u 16 2
|
|||||||||||||||||||
02. aug 2020
10:30
ØBG Silkeborg
Randers Freja
|
|||||||||||||||||||
02. aug 2020
13:00
Kolding B
Dalum IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. aug 2020
17:30
KoldingQ
FC Kolding Nord
|
|||||||||||||||||||
05. aug 2020
19:00
Haderslev FK
Fredericia fF
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2020
10:00
Silkeborg IF
Randers Freja (1)
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2020
19:00
FC Silkeborg
IF Lyseng
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2020
12:00
Randers Freja (1)
Dalum IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
17. okt 2020
13:00
ØBG Silkeborg
Randers Freja
|
|||||||||||||||||||
18. okt 2020
12:00
Silkeborg IF
Billund IF (1)
|
|||||||||||||||||||
01. nov 2020
10:00
Randers Freja
SMIFF
|
|||||||||||||||||||
14. nov 2020
12:00
Randers Freja (1)
LKB/Gistrup
|
|||||||||||||||||||
21. nov 2020
10:00
Randers Freja
Viborg FF
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2020
18:30
Hornbæk SF
SMIFF
|
|||||||||||||||||||
13. dec 2020
12:00
Billund IF
Herning Fremad
ANN
|
|||||||||||||||||||
10. jan 2021
11:30
Skjern GF
Bramming Boldklub
ANN
|
|||||||||||||||||||
23. jan 2021
11:30
Skjern GF
ØBG Silkeborg
ANN
|
|||||||||||||||||||
06. feb 2021
11:30
Skjern GF
Vejle Boldklub
ANN
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2021
14:00
Herning Fremad
Billund IF
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2021
17:30
NrSundby U16 drenge 2
Aalborg Freja 11 mod 11
|
|||||||||||||||||||
15. mar 2021
17:30
Jelling fS
FC Silkeborg
|
|||||||||||||||||||
24. mar 2021
18:30
Silkeborg IF
Billund IF (1)
|
|||||||||||||||||||
04. apr 2021
14:00
Billund IF (1)
Vejle B
|
|||||||||||||||||||
07. apr 2021
19:15
Esbjerg fB
Bramming Boldklub
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2021
12:30
Vedersø Efterskole
Brøruphus Efterskole
|
|||||||||||||||||||
01. aug 2021
16:00
Vojens BI
Alminde/Viuf GIF
|
|||||||||||||||||||
03. aug 2021
19:15
Varde IF
Jerne IF
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2021
18:00
Bramdrupdam GIF
Haderslev FK
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2021
18:30
FC Skanderborg
Morud IF
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2021
14:00
Ry Fodbold
Odder IGF Fodbold
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2021
14:00
Vinding SF
Haderslev FK
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2021
15:00
BMI
FC Skanderborg
|
|||||||||||||||||||
09. aug 2021
18:30
VSK Aarhus
FC Skanderborg
|
|||||||||||||||||||
10. aug 2021
18:30
Nibe B
Vejgaard B
|
|||||||||||||||||||
10. aug 2021
19:15
Hald Ege Efterskole
Overlund GF
|
|||||||||||||||||||
11. aug 2021
17:30
Ry Fodbold
Sejs Svejbæk IF
|
|||||||||||||||||||
11. aug 2021
19:00
Hornslet IF
Odder IGF Fodbold
|
|||||||||||||||||||
14. aug 2021
11:00
Nibe B
Svenstrup-Godthåb IF
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2021
18:30
Nibe B
St. Restrup IF
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2021
19:15
Haderslev FK
SINE Sportsefterskole
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2021
18:15
Bramdrupdam GIF
Morud IF
|
|||||||||||||||||||
07. nov 2021
17:00
Hadsten SK (1)
Randers Freja (1)
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2021
11:30
Svenstrup-Godthåb IF
Nibe B
|
|||||||||||||||||||
23. jan 2022
13:00
Nibe B
LKB/Gistrup
|
|||||||||||||||||||
29. jan 2022
14:00
Flensborg Weche U16 Dr.
Randers Freja
|
|||||||||||||||||||
29. jan 2022
16:30
HEI
Hornbæk SF
ANN
|
|||||||||||||||||||
30. jan 2022
12:00
Nibe B
Gug B
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2022
11:30
Hornbæk SF
Herning Fremad
|
|||||||||||||||||||
06. feb 2022
12:00
Svenstrup-Godthåb IF
Nibe B
|
|||||||||||||||||||
12. feb 2022
11:00
Hornbæk SF
ØBG Silkeborg
|
|||||||||||||||||||
12. feb 2022
11:00
Nibe B
Aalborg KFUM (1)
|
|||||||||||||||||||
12. feb 2022
13:00
Svenstrup-Godthåb IF
AaB
|
|||||||||||||||||||
12. feb 2022
15:00
Hadsund B
Vejgaard B
|
|||||||||||||||||||
20. feb 2022
12:20
Vinding SF
Hedensted IF
|
|||||||||||||||||||
27. feb 2022
12:00
Aalborg KFUM (1)
Hjørring IF
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2022
12:00
Svenstrup-Godthåb IF
Hornbæk SF
|
|||||||||||||||||||
06. mar 2022
13:00
Nibe B
Gug B
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2022
14:00
Hornslet IF
Helle FC
|
|||||||||||||||||||
18. mar 2022
18:00
Svenstrup-Godthåb IF
Nibe B
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2022
18:15
VSK Aarhus
VSK Aarhus
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2022
09:30
Nibe B
Nibe B
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2022
18:30
Aars U16 drenge
Smiff
|
|||||||||||||||||||
26. jul 2022
18:30
Holstebro B
Måbjerg IF
|
|||||||||||||||||||
31. jul 2022
10:30
Frederikshavn fI
Nørresundby FB (1)
|
|||||||||||||||||||
31. jul 2022
11:00
FC Århus Syd
FC Silkeborg
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2022
13:00
Aalborg KFUM
Vester Hassing GF
|
|||||||||||||||||||
10. aug 2022
18:00
Jetsmark IF
Skovsgaard U16
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2022
11:00
Middelfart, U-16
Rahlstedter Sportsclub
|
|||||||||||||||||||
13. nov 2022
10:00
Randers Freja (1)
Randers Freja
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2022
11:00
Aalborg KFUM
VRI
|
|||||||||||||||||||
22. jan 2023
12:00
Fredericia fF
Dalum IF
|
|||||||||||||||||||
29. jan 2023
11:00
BMI
Silkeborg IF
|
|||||||||||||||||||
29. jan 2023
12:15
Fredericia fF
Næsby BK
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2023
11:00
BMI
Randers Freja
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2023
14:30
Aabyhøj IF
IF Lyseng
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2023
18:00
SGI/SSK
SGI/SSK (1)
|
|||||||||||||||||||
08. feb 2023
19:00
SGI/SSK
SGI/SSK (L3)
|
|||||||||||||||||||
18. feb 2023
15:00
Tønder SF
SG Langenhorn/Enge Sande
|
|||||||||||||||||||
19. feb 2023
11:20
FC Djursland
SIF Assentoft
|
|||||||||||||||||||
19. feb 2023
14:00
FC Sønderborg
Sønderborg Fremad
|
|||||||||||||||||||
19. feb 2023
15:45
Egtved IF
Fredericia fF
|
|||||||||||||||||||
21. feb 2023
19:00
FC Silkeborg
Hald Ege Efterskole
|
|||||||||||||||||||
23. feb 2023
18:00
Kristrup B
SIF Assentoft
|
|||||||||||||||||||
23. feb 2023
20:15
Fredericia fF
Sanderum BK
|
|||||||||||||||||||
02. mar 2023
20:15
Fredericia fF
Bredballe IF
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2023
14:15
Esbjerg fB (1)
OKS
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2023
16:30
SIF Assentoft
Frederikshavn fI
|
|||||||||||||||||||
16. mar 2023
18:00
Bindslev Tversted U15
Vester Hassing GF
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2023
10:30
Aabybro U16 drenge
AaB
|
|||||||||||||||||||
27. maj 2023
10:00
FC Midtjylland
Silkeborg
|
|||||||||||||||||||
31. jul 2023
14:00
Aars U16
Rosendal
|
|||||||||||||||||||
02. aug 2023
19:00
Rødekro IF
Sønderborg B
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2023
11:00
Herning Fremad (1)
Billund IF (2)
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2023
11:00
Jetsmark IF
Gug B
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2023
12:30
Bangsbo Freja (1)
Bangsbo Freja (2)
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2023
14:30
Herning Fremad (2)
Odder IGF
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2023
18:30
SGI/SSK
Esbjerg fB
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2023
18:30
SGI/SSK (2)
Esbjerg fB (3)
ANN
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2023
19:30
Sjørring/Koldby Hørdum
Thisted FC
|
|||||||||||||||||||
09. aug 2023
18:00
Hammel GF
Ry Fodbold
|
|||||||||||||||||||
09. aug 2023
18:30
RKG U16
Gug B
|
|||||||||||||||||||
09. aug 2023
19:00
Randers Freja (2)
Hobro IK (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2023
10:00
Hobro IK
Aalborg Freja
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2023
15:00
Hadsten SK
Kolding United
|
|||||||||||||||||||
14. aug 2023
17:40
SGI/SSK (2)
SGI/SSK (3)
|