Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21. sep
Futsal Gentofte
Albertslund IF
|
|||||||||||||||||||
21. sep
Aalborg Futsal Klub
Hjørring Futsal Klub
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. sep
13:00
Eastside Viborg Futsal
Lystrup Futsal
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. sep
17:00
København Futsal
Hundested IK
|
|||||||||||||||||||
12. okt
Hundested IK
Eastside Viborg Futsal
|
|||||||||||||||||||
12. okt
Hjørring Futsal Klub
København Futsal
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. okt
Lystrup Futsal
Sønderborg Futsal
|
|||||||||||||||||||
12. okt
Brøndbyernes IF
Futsal Gentofte
|
|||||||||||||||||||
12. okt
Albertslund IF
Aalborg Futsal Klub
|
|||||||||||||||||||
19. okt
Futsal Gentofte
Lystrup Futsal
|
|||||||||||||||||||
19. okt
Aalborg Futsal Klub
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
19. okt
Albertslund IF
Hjørring Futsal Klub
|
|||||||||||||||||||
19. okt
13:00
Sønderborg Futsal
Hundested IK
|
|||||||||||||||||||
20. okt
13:00
Eastside Viborg Futsal
København Futsal
|
|||||||||||||||||||
25. okt
19:00
Hundested IK
Futsal Gentofte
|
|||||||||||||||||||
26. okt
Lystrup Futsal
Aalborg Futsal Klub
|
|||||||||||||||||||
26. okt
Brøndbyernes IF
Albertslund IF
|
|||||||||||||||||||
27. okt
13:00
København Futsal
Sønderborg Futsal
|
|||||||||||||||||||
27. okt
15:00
Eastside Viborg Futsal
Hjørring Futsal Klub
|
|||||||||||||||||||
02. nov
Aalborg Futsal Klub
Hundested IK
|
|||||||||||||||||||
02. nov
Futsal Gentofte
København Futsal
|
|||||||||||||||||||
02. nov
Albertslund IF
Lystrup Futsal
|
|||||||||||||||||||
02. nov
Brøndbyernes IF
Hjørring Futsal Klub
|
|||||||||||||||||||
02. nov
13:00
Sønderborg Futsal
Eastside Viborg Futsal
|
|||||||||||||||||||
09. nov
Hjørring Futsal Klub
Sønderborg Futsal
|
|||||||||||||||||||
09. nov
Lystrup Futsal
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
09. nov
Hundested IK
Albertslund IF
|
|||||||||||||||||||
09. nov
17:00
København Futsal
Aalborg Futsal Klub
|
|||||||||||||||||||
10. nov
13:00
Eastside Viborg Futsal
Futsal Gentofte
|
|||||||||||||||||||
16. nov
Brøndbyernes IF
Hundested IK
|
|||||||||||||||||||
16. nov
Albertslund IF
København Futsal
|
|||||||||||||||||||
16. nov
Aalborg Futsal Klub
Eastside Viborg Futsal
|
|||||||||||||||||||
16. nov
Futsal Gentofte
Sønderborg Futsal
|
|||||||||||||||||||
16. nov
Lystrup Futsal
Hjørring Futsal Klub
|
|||||||||||||||||||
23. nov
Hundested IK
Lystrup Futsal
|
|||||||||||||||||||
23. nov
Hjørring Futsal Klub
Futsal Gentofte
|
|||||||||||||||||||
23. nov
13:00
Eastside Viborg Futsal
Albertslund IF
|
|||||||||||||||||||
23. nov
13:00
Sønderborg Futsal
Aalborg Futsal Klub
|
|||||||||||||||||||
24. nov
13:00
København Futsal
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
30. nov
Hjørring Futsal Klub
Hundested IK
|
|||||||||||||||||||
30. nov
Lystrup Futsal
København Futsal
|
|||||||||||||||||||
30. nov
Brøndbyernes IF
Eastside Viborg Futsal
|
|||||||||||||||||||
30. nov
Albertslund IF
Sønderborg Futsal
|
|||||||||||||||||||
30. nov
Aalborg Futsal Klub
Futsal Gentofte
|
|||||||||||||||||||
07. dec
Hundested IK
Hjørring Futsal Klub
|
|||||||||||||||||||
07. dec
Futsal Gentofte
Aalborg Futsal Klub
|
|||||||||||||||||||
07. dec
13:00
Eastside Viborg Futsal
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
08. dec
13:00
København Futsal
Lystrup Futsal
|
|||||||||||||||||||
14. dec
13:00
Sønderborg Futsal
Albertslund IF
|
|||||||||||||||||||
21. dec
Hundested IK
København Futsal
|
|||||||||||||||||||
21. dec
Albertslund IF
Futsal Gentofte
|
|||||||||||||||||||
21. dec
Brøndbyernes IF
Sønderborg Futsal
|
|||||||||||||||||||
21. dec
Lystrup Futsal
Eastside Viborg Futsal
|
|||||||||||||||||||
21. dec
Hjørring Futsal Klub
Aalborg Futsal Klub
|
|||||||||||||||||||
04. jan 2025
13:00
Sønderborg Futsal
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
11. jan 2025
Futsal Gentofte
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
11. jan 2025
Aalborg Futsal Klub
Albertslund IF
|
|||||||||||||||||||
11. jan 2025
13:00
Sønderborg Futsal
Lystrup Futsal
|
|||||||||||||||||||
12. jan 2025
13:00
Eastside Viborg Futsal
Hundested IK
|
|||||||||||||||||||
12. jan 2025
15:00
København Futsal
Hjørring Futsal Klub
|
|||||||||||||||||||
18. jan 2025
Hundested IK
Sønderborg Futsal
|
|||||||||||||||||||
18. jan 2025
Brøndbyernes IF
Aalborg Futsal Klub
|
|||||||||||||||||||
18. jan 2025
Lystrup Futsal
Futsal Gentofte
|
|||||||||||||||||||
18. jan 2025
Hjørring Futsal Klub
Albertslund IF
|
|||||||||||||||||||
19. jan 2025
13:00
København Futsal
Eastside Viborg Futsal
|
|||||||||||||||||||
25. jan 2025
Hjørring Futsal Klub
Eastside Viborg Futsal
|
|||||||||||||||||||
25. jan 2025
Futsal Gentofte
Hundested IK
|
|||||||||||||||||||
25. jan 2025
Aalborg Futsal Klub
Lystrup Futsal
|
|||||||||||||||||||
25. jan 2025
Albertslund IF
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
25. jan 2025
13:00
Sønderborg Futsal
København Futsal
|
|||||||||||||||||||
08. feb 2025
Hundested IK
Aalborg Futsal Klub
|
|||||||||||||||||||
08. feb 2025
Lystrup Futsal
Albertslund IF
|
|||||||||||||||||||
08. feb 2025
Hjørring Futsal Klub
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
08. feb 2025
13:00
Eastside Viborg Futsal
Sønderborg Futsal
|
|||||||||||||||||||
09. feb 2025
13:00
København Futsal
Futsal Gentofte
|
|||||||||||||||||||
15. feb 2025
Futsal Gentofte
Eastside Viborg Futsal
|
|||||||||||||||||||
15. feb 2025
Aalborg Futsal Klub
København Futsal
|
|||||||||||||||||||
15. feb 2025
Albertslund IF
Hundested IK
|
|||||||||||||||||||
15. feb 2025
Brøndbyernes IF
Lystrup Futsal
|
|||||||||||||||||||
15. feb 2025
13:00
Sønderborg Futsal
Hjørring Futsal Klub
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2025
Hundested IK
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2025
Hjørring Futsal Klub
Lystrup Futsal
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2025
13:00
Eastside Viborg Futsal
Aalborg Futsal Klub
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2025
13:00
Sønderborg Futsal
Futsal Gentofte
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2025
17:00
København Futsal
Albertslund IF
|
|||||||||||||||||||
02. mar 2025
16:00
Futsal Gentofte
Hjørring Futsal Klub
|
|||||||||||||||||||
02. mar 2025
16:00
Aalborg Futsal Klub
Sønderborg Futsal
|
|||||||||||||||||||
02. mar 2025
16:00
Albertslund IF
Eastside Viborg Futsal
|
|||||||||||||||||||
02. mar 2025
16:00
Brøndbyernes IF
København Futsal
|
|||||||||||||||||||
02. mar 2025
16:00
Lystrup Futsal
Hundested IK
|