Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01. apr 2021
15:15
Team Odense Q
8
Galten FS
0
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2021
11:00
Galten FS
2
Silkeborg IF Q
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2021
13:10
Grenaa IF
0
Rødekro IF
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2021
11:00
Kolding B
0
Team Odense Q
6
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2021
11:00
FC Horsens
5
Varde IF
1
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2021
19:00
Rødekro IF
2
Varde IF
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2021
11:00
Team Odense Q
6
Varde IF
0
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2021
10:00
Silkeborg IF Q
6
Kolding B
0
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2021
11:00
FC Horsens
2
Grenaa IF
1
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2021
16:00
Rødekro IF
8
Galten FS
0
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2021
19:00
Team Odense Q
9
FC Horsens
0
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2021
14:00
Kolding B
2
Rødekro IF
7
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2021
14:00
Varde IF
3
Grenaa IF
2
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2021
15:00
Team Odense Q
1
Silkeborg IF Q
2
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2021
18:30
FC Horsens
3
Silkeborg IF Q
0
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2021
19:00
Kolding B
2
Grenaa IF
1
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2021
14:00
Rødekro IF
6
Team Odense Q
0
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2021
11:00
Grenaa IF
3
Galten FS
0
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2021
13:15
Silkeborg IF Q
2
Varde IF
1
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2021
12:30
FC Horsens
3
Kolding B
1
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2021
19:00
Rødekro IF
1
FC Horsens
0
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2021
14:30
Grenaa IF
1
Kolding B
0
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2021
11:00
FC Horsens
1
Team Odense Q
2
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2021
11:00
Galten FS
0
Varde IF
2
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2021
11:00
Varde IF
0
Rødekro IF
5
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2021
13:00
Team Odense Q
2
Grenaa IF
2
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2021
11:00
Kolding B
0
Varde IF
2
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2021
11:00
Galten FS
Team Odense Q
UHT
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2021
14:30
FC Horsens
1
Rødekro IF
3
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2021
18:45
Grenaa IF
1
Silkeborg IF Q
1
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2021
19:00
Grenaa IF
0
Team Odense Q
0
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2021
11:00
Kolding B
1
Galten FS
4
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2021
14:00
Rødekro IF
4
Silkeborg IF Q
2
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2021
11:00
Varde IF
0
Team Odense Q
0
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2021
15:30
Rødekro IF
1
Grenaa IF
0
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2021
18:30
Silkeborg IF Q
2
FC Horsens
2
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2021
14:30
Team Odense Q
14
Kolding B
1
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2021
10:00
Silkeborg IF Q
1
Galten FS
0
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2021
11:00
Varde IF
1
FC Horsens
2
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2021
19:00
Galten FS
1
Rødekro IF
3
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2021
13:00
Grenaa IF
1
FC Horsens
0
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2021
15:30
Kolding B
3
Silkeborg IF Q
5
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2021
18:00
Galten FS
5
Kolding B
2
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2021
18:30
Silkeborg IF Q
1
Rødekro IF
4
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2021
15:00
Grenaa IF
3
Varde IF
0
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2021
16:15
Silkeborg IF Q
1
Team Odense Q
4
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2021
18:30
FC Horsens
0
Galten FS
1
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2021
19:00
Rødekro IF
5
Kolding B
1
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2021
12:30
Varde IF
1
Silkeborg IF Q
3
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2021
15:30
Kolding B
2
FC Horsens
3
|
|||||||||||||||||||
20. jun 2021
10:30
Galten FS
1
Grenaa IF
0
|
|||||||||||||||||||
22. jun 2021
18:00
Galten FS
1
FC Horsens
0
|
|||||||||||||||||||
24. jun 2021
19:00
Varde IF
5
Kolding B
1
|
|||||||||||||||||||
26. jun 2021
12:00
Silkeborg IF Q
2
Grenaa IF
3
|
|||||||||||||||||||
26. jun 2021
15:00
Team Odense Q
1
Rødekro IF
2
|
|||||||||||||||||||
27. jun 2021
13:00
Varde IF
2
Galten FS
1
|
Se info om rækken her.
Forårets U14 Piger ombrydes ikke til efterårets turnering. Læs mere her.