Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11. apr
18:30
Oversidder
Kultur Foreningen Lilleasien
|
|||||||||||||||||||
11. apr
19:00
Store Lyngby IF
3
Tikøb IF
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. apr
19:00
FC Galaksi
0
Kokkedal BK
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. apr
18:30
Kokkedal BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
17. apr
18:30
Tikøb IF
3
FC Galaksi
1
|
|||||||||||||||||||
17. apr
18:45
Kultur Foreningen Lilleasien
Store Lyngby IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. apr
18:30
Tikøb IF
Kokkedal BK
UHT
|
|||||||||||||||||||
25. apr
19:00
Store Lyngby IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
25. apr
19:00
FC Galaksi
1
Kultur Foreningen Lilleasien
7
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:00
Kultur Foreningen Lilleasien
Tikøb IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
02. maj
18:30
Oversidder
FC Galaksi
|
|||||||||||||||||||
02. maj
19:00
Store Lyngby IF
0
Kokkedal BK
0
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:30
Tikøb IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
09. maj
18:30
Kokkedal BK
Kultur Foreningen Lilleasien
|
|||||||||||||||||||
09. maj
19:00
FC Galaksi
Store Lyngby IF
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:30
Kokkedal BK
FC Galaksi
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:30
Tikøb IF
Store Lyngby IF
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Kultur Foreningen Lilleasien
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:30
Oversidder
Kokkedal BK
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
Store Lyngby IF
Kultur Foreningen Lilleasien
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
FC Galaksi
Tikøb IF
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:30
Kokkedal BK
Tikøb IF
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Kultur Foreningen Lilleasien
FC Galaksi
|
|||||||||||||||||||
30. maj
18:30
Oversidder
Store Lyngby IF
|
|||||||||||||||||||
05. jun
18:30
Tikøb IF
Kultur Foreningen Lilleasien
|
|||||||||||||||||||
06. jun
18:30
Kokkedal BK
Store Lyngby IF
|
|||||||||||||||||||
06. jun
19:00
FC Galaksi
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:00
Kultur Foreningen Lilleasien
Kokkedal BK
|
|||||||||||||||||||
13. jun
18:30
Oversidder
Tikøb IF
|
|||||||||||||||||||
13. jun
19:00
Store Lyngby IF
FC Galaksi
|
Turneringsafslutning:
Puljevinderne spiller finalestævne (Finals) lørdag den 22. juni i Borup.
Semifinaler lørdag den 22. juni kl. 11.45 i Borup
kamp 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 4
kamp 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 1
Finale samt 3-4 plads lørdag den 22. juni kl. 14.15 i Borup.
kamp 3: Finale Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
kamp 4: 3-4 plads Taber kamp 1 - Taber kamp 2