Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07. apr
11:30
Hareskov IF/Værløse BK
4
Lyngby Boldklub 1921
1
|
|||||||||||||||||||
13. apr
13:30
Lyngby Boldklub 1921
1
Espergærde IF
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. apr
12:00
Virum-Sorgenfri BK
0
Hareskov IF/Værløse BK
6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. apr
18:00
Virum-Sorgenfri BK
2
Hillerød Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
18. apr
18:00
Hareskov IF/Værløse BK
4
Snekkersten IF
0
|
|||||||||||||||||||
21. apr
11:00
Hillerød Fodbold
0
Espergærde IF
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. apr
12:00
Virum-Sorgenfri BK
1
Lyngby Boldklub 1921
1
|
|||||||||||||||||||
24. apr
17:30
Snekkersten IF
2
Hillerød Fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:00
Hillerød Fodbold
3
Lyngby Boldklub 1921
0
|
|||||||||||||||||||
29. apr
18:30
Snekkersten IF
6
Virum-Sorgenfri BK
0
|
|||||||||||||||||||
01. maj
18:30
Espergærde IF
2
Hareskov IF/Værløse BK
1
|
|||||||||||||||||||
02. maj
18:30
Lyngby Boldklub 1921
3
Snekkersten IF
2
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:30
Hareskov IF/Værløse BK
4
Hillerød Fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:30
Virum-Sorgenfri BK
0
Espergærde IF
4
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
Lyngby Boldklub 1921
Hareskov IF/Værløse BK
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Hillerød Fodbold
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:30
Espergærde IF
Snekkersten IF
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Hillerød Fodbold
Snekkersten IF
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:30
Hareskov IF/Værløse BK
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Espergærde IF
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Snekkersten IF
Espergærde IF
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Snekkersten IF
Hareskov IF/Værløse BK
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
Espergærde IF
Hillerød Fodbold
|
|||||||||||||||||||
02. jun
13:30
Lyngby Boldklub 1921
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:00
Virum-Sorgenfri BK
Snekkersten IF
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:30
Lyngby Boldklub 1921
Hillerød Fodbold
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:00
Hareskov IF/Værløse BK
Espergærde IF
|
|||||||||||||||||||
15. jun
12:00
Snekkersten IF
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
16. jun
11:00
Hillerød Fodbold
Hareskov IF/Værløse BK
|
|||||||||||||||||||
16. jun
12:00
Espergærde IF
Virum-Sorgenfri BK
|
Turneringsafslutning:
Puljevinderne spiller finalestævne (Finals) søndag den 23. juni i Ølstykke.
Semifinaler 23. juni kl. 10.00 i Ølstykke
Kamp 1: Vinder pulje 2 - Bedste 2´er
Kamp 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 1
Finale og 3-4 plads 23. juni kl. 13.30 i Ølstykke
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2