Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03. feb
11:00
Annisse IF
1
Gilleleje FK
1
|
|||||||||||||||||||
03. feb
12:00
Brødeskov IF
5
Allerød Fodbold Klub
6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. feb
14:15
Espergærde IF
0
Hørsholm-Usserød IK
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. feb
12:00
IF Skjold Birkerød
2
Snekkersten IF
3
|
|||||||||||||||||||
09. feb
18:30
Snekkersten IF
Annisse IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
09. feb
18:30
Hørsholm-Usserød IK
8
Brødeskov IF
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10. feb
12:00
Gilleleje FK
IF Skjold Birkerød
UHT
|
|||||||||||||||||||
17. feb
15:00
Allerød Fodbold Klub
Espergærde IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
24. feb
11:00
Annisse IF
3
Hørsholm-Usserød IK
8
|
|||||||||||||||||||
24. feb
12:00
IF Skjold Birkerød
3
Allerød Fodbold Klub
2
|
|||||||||||||||||||
25. feb
12:30
Brødeskov IF
Gilleleje FK
|
|||||||||||||||||||
01. mar
18:30
Snekkersten IF
Brødeskov IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
01. mar
18:30
Hørsholm-Usserød IK
IF Skjold Birkerød
UDS
|
|||||||||||||||||||
02. mar
12:00
Gilleleje FK
3
Espergærde IF
1
|
|||||||||||||||||||
03. mar
14:00
Allerød Fodbold Klub
Annisse IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
08. mar
18:30
Hørsholm-Usserød IK
Gilleleje FK
UHT
|
|||||||||||||||||||
09. mar
12:30
Espergærde IF
3
Annisse IF
1
|
|||||||||||||||||||
10. mar
14:00
Allerød Fodbold Klub
1
Snekkersten IF
3
|
|||||||||||||||||||
16. mar
13:30
Brødeskov IF
3
Espergærde IF
2
|
|||||||||||||||||||
16. mar
14:00
Gilleleje FK
5
Snekkersten IF
0
|
|||||||||||||||||||
17. mar
13:30
Allerød Fodbold Klub
3
Hørsholm-Usserød IK
2
|
|||||||||||||||||||
17. mar
14:00
Annisse IF
2
IF Skjold Birkerød
2
|
|||||||||||||||||||
21. mar
19:15
IF Skjold Birkerød
2
Brødeskov IF
1
|
|||||||||||||||||||
22. mar
18:30
Hørsholm-Usserød IK
7
Snekkersten IF
2
|
|||||||||||||||||||
23. mar
11:00
Annisse IF
2
Brødeskov IF
2
|
|||||||||||||||||||
23. mar
12:00
Espergærde IF
4
IF Skjold Birkerød
6
|
|||||||||||||||||||
24. mar
13:30
Allerød Fodbold Klub
1
Gilleleje FK
3
|
|||||||||||||||||||
01. apr
12:45
Snekkersten IF
3
Espergærde IF
3
|