Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Arrangør | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
28. aug 2023
15:15
1g08
2d
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2023
15:40
1g03
3u
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2023
15:40
3f
2e
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2023
16:05
3f
1g02
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2023
16:05
3u
1g08
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2023
16:30
2d
1g03
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2023
16:30
IB1
1g02
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2023
16:55
IB1
3f
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2023
16:55
3u
2d
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2023
17:20
1g08
1g03
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2023
17:20
1g02
2e
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2023
15:15
1g09
2t
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2023
15:15
1g06
3c
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2023
15:15
3t
3e
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2023
15:15
1g07
2x
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2023
15:40
3i
2c
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2023
15:40
1g01
1g05
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2023
15:40
3d
2z
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2023
15:40
3s
3x
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2023
16:05
3t
3x
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2023
16:05
1g06
2z
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2023
16:05
3e
1g05
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2023
16:05
1g07
3i
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2023
16:30
2x
2c
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2023
16:30
1g01
3t
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2023
16:30
3c
3d
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2023
16:30
3s
1g09
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2023
16:55
2t
3s
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2023
16:55
3d
1g06
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2023
16:55
1g05
3t
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2023
16:55
2c
1g07
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2023
17:20
3i
2x
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2023
17:20
1g01
3e
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2023
17:20
2z
3c
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2023
17:20
1g09
3z
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2023
08:15
Holstebro K 1 - Holstebro K 2
Herre Senior / 2 x 10 min.
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2023
08:15
Holstebro K 1 - Holstebro K 2
Herre Senior / 2 x 10 min.
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2023
08:40
Holstebro K 3 - Holstebro K 4
Herre Senior / 2 x 10 min.
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2023
08:40
Holstebro K 3 - Holstebro K 4
Herre Senior / 2 x 10 min.
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2023
09:05
Holstebro K 4 - Holstebro K 1
Herre Senior / 2 x 10 min.
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2023
09:05
Holstebro K 4 - Holstebro K 1
Herre Senior / 2 x 10 min.
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2023
09:30
Holstebro K 2 - Holstebro K 3
Herre Senior / 2 x 10 min.
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2023
09:30
Holstebro K 2 - Holstebro K 3
Herre Senior / 2 x 10 min.
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2023
09:55
Holstebro K 3 - Holstebro K 1
Herre Senior / 2 x 10 min.
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2023
09:55
Holstebro K 3 - Holstebro K 1
Herre Senior / 2 x 10 min.
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2023
10:20
Holstebro K 4 - Holstebro K 2
Herre Senior / 2 x 10 min.
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2023
10:20
Holstebro K 4 - Holstebro K 2
Herre Senior / 2 x 10 min.
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2023
11:00
Holstebro K - Nr.2 P1 - Nr.2 P2
Dame Senior / 2 x 10 min.
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2023
11:00
Holstebro K Vi P 1 - Vi P 2
Dame Senior / 2 x 10 min.
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2023
09:00
Løsning CUP U11/U12 8:8
20 min bane 8
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2023
09:00
Løsning CUP U11/U12 8:8
20 min bane 7
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2023
09:20
Løsning CUP U11/U12 8:8
20 min bane 7
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2023
09:20
Løsning CUP U11/U12 8:8
20 min bane 8
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2023
09:40
Løsning CUP U11/U12 8:8
20 min bane 8
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2023
09:40
Løsning CUP U11/U12 8:8
20 min bane 7
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2023
10:00
Løsning CUP U11/U12 8:8
20 min bane 7
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2023
10:00
Løsning CUP U11/U12 8:8
20 min bane 9
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2023
10:00
Løsning CUP U11/U12 8:8
20 min bane 8
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2023
10:20
Løsning CUP U11/U12 8:8
20 min bane 8
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2023
10:20
Løsning CUP U11/U12 8:8
20 min bane 9
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2023
10:20
Løsning CUP U11/U12 8:8
20 min bane 7
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2023
10:40
Løsning CUP U11/U12 8:8
20 min bane 7
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2023
10:40
Løsning CUP U11/U12 8:8
20 min bane 9
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2023
10:40
Løsning CUP U11/U12 8:8
20 min bane 8
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2023
11:00
Løsning CUP U11/U12 8:8
20 min bane 8
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2023
11:00
Løsning CUP U11/U12 8:8
20 min bane 9
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2023
11:00
Løsning CUP U11/U12 8:8
20 min bane 7
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2023
11:20
Løsning CUP U11/U12 8:8
20 min bane 7
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2023
11:20
Løsning CUP U11/U12 8:8
20 min bane 9
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2023
11:20
Løsning CUP U11/U12 8:8
20 min bane 8
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2023
11:40
Løsning CUP U11/U12 8:8
20 min bane 8
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2023
11:40
Løsning CUP U11/U12 8:8
20 min bane 9
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2023
11:40
Løsning CUP U11/U12 8:8
20 min bane 7
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2023
12:00
Løsning CUP U11/U12 8:8
20 min bane 7
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2023
12:00
Løsning CUP U11/U12 8:8
20 min bane 9
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2023
12:00
Løsning CUP U11/U12 8:8
20 min bane 8
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2023
12:20
Løsning CUP U11/U12 8:8
20 min bane 8
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2023
12:20
Løsning CUP U11/U12 8:8
20 min bane 9
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2023
12:20
Løsning CUP U11/U12 8:8
20 min bane 7
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2023
12:40
Løsning CUP U11/U12 8:8
PAUSE Bane 7
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2023
12:40
Løsning CUP U11/U12 8:8
PAUSE Bane 8
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2023
13:00
Løsning CUP U11/U12 8:8
PAUSE Bane 8
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2023
13:00
Løsning CUP U11/U12 8:8
PAUSE Bane 7
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2023
13:10
Løsning CUP U11/U12 8:8
20 min bane 7
ANN
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2023
13:10
Løsning CUP U11/U12 8:8
20 min bane 9
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2023
13:10
Løsning CUP U11/U12 8:8
20 min bane 8
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2023
13:30
Løsning CUP U11/U12 8:8
20 min bane 8
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2023
13:30
Løsning CUP U11/U12 8:8
20 min bane 9
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2023
13:30
Løsning CUP U11/U12 8:8
20 min bane 7
ANN
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2023
13:50
Løsning CUP U11/U12 8:8
20 min bane 7
ANN
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2023
13:50
Løsning CUP U11/U12 8:8
20 min bane 9
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2023
13:50
Løsning CUP U11/U12 8:8
20 min bane 8
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2023
14:10
Løsning CUP U11/U12 8:8
20 min bane 8
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2023
14:10
Løsning CUP U11/U12 8:8
20 min bane 9
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2023
14:10
Løsning CUP U11/U12 8:8
20 min bane 7
ANN
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2023
14:30
Løsning CUP U11/U12 8:8
20 min bane 7
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2023
14:30
Løsning CUP U11/U12 8:8
20 min bane 9
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2023
14:50
Løsning CUP U11/U12 8:8
20 min bane 9
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2023
14:50
Løsning CUP U11/U12 8:8
20 min bane 7
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2023
15:10
Løsning CUP U11/U12 8:8
20 min bane 7
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2023
15:10
Løsning CUP U11/U12 8:8
20 min bane 9
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2023
15:30
Løsning CUP U11/U12 8:8
20 min bane 9
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2023
15:30
Løsning CUP U11/U12 8:8
20 min bane 7
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2023
15:50
Løsning CUP U11/U12 8:8
20 min bane 7
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2023
16:10
Løsning CUP U11/U12 8:8
20 min bane 7
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2023
09:00
Vivild 2-Bjergsnæs 1
Bn: Trænings 2 - PI8M
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2023
09:20
Djurslands 1-Levring 2
Bn: Trænings 2 - PI8M
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2023
09:40
Mariager 1-Gudenådalens 2
Bn: Trænings 2 - PI8M
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2023
10:00
Mariager 2-Hedemølle 1
Bn: Trænings 2 - PI8M
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2023
10:20
Rudehøj 1-Vivild 2
Bn: Trænings 2 - PI8M
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2023
10:40
HMI 2-Djurslands 1
Bn: Trænings 2 - PI8M
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2023
11:00
Bjergsnæs 1-Mariager 1
Bn: Trænings 2 - PI8M
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2023
11:20
Levring 2-Mariager 2
Bn: Trænings 2 - PI8M
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2023
11:40
Gudenådalens 2-Rudehøj 1
Bn: Trænings 2 - PI8M
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2023
12:00
Hedemølle 1-HMI 2
Bn: Trænings 2 - PI8M
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2023
12:20
Vivild 2-Mariager 1
Bn: Trænings 2 - PI8M
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2023
12:40
Djurslands 1-Mariager 2
Bn: Trænings 2 - PI8M
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2023
13:00
Bjergsnæs 1-Gudenådalens 2
Bn: Trænings 2 - PI8M
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2023
13:20
Levring 2-Hedemølle 1
Bn: Trænings 2 - PI8M
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2023
13:40
Rudehøj 1-Mariager 1
Bn: Trænings 2 - PI8M
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2023
14:00
HMI 2-Mariager 2
Bn: Trænings 2 - PI8M
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2023
14:20
Vivild 2-Gudenådalens 2
Bn: Trænings 2 - PI8M
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2023
14:40
Djurslands 1-Hedemølle 1
Bn: Trænings 2 - PI8M
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2023
15:00
Rudehøj 1-Bjergsnæs 1
Bn: Trænings 2 - PI8M
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2023
15:20
HMI 2-Levring 2
Bn: Trænings 2 - PI8M
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2023
16:00
1'er pulje A-1'er Pulje B
Bn: Trænings 2 - PI8M
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2023
13:10
Skanderborg Gym stævne
Pulje kamp 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2023
13:10
Skanderborg Gym stævne
Pulje kamp 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2023
13:35
Skanderborg Gym stævne
Pulje kamp 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2023
13:35
Skanderborg Gym stævne
Pulje kamp 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2023
14:00
Skanderborg Gym stævne
Simi 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2023
14:00
Skanderborg Gym stævne
Simi 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2023
14:30
Skanderborg Gym stævne
Finale 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2023
09:00
ACH Skolefodbold 8:8 1x18 min
Bane 1 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2023
09:00
ACH Skolefodbold 8:8 1x18 min
Bane 2 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2023
09:00
ACH Skolefodbold 8:8 1x18 min
Bane 4 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2023
09:00
ACH Skolefodbold 8:8 1x18 min
Bane 3 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2023
09:20
ACH Skolefodbold 8:8 1x18 min
Bane 3 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2023
09:20
ACH Skolefodbold 8:8 1x18 min
Bane 4 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2023
09:20
ACH Skolefodbold 8:8 1x18 min
Bane 2 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2023
09:20
ACH Skolefodbold 8:8 1x18 min
Bane 1 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2023
09:40
ACH Skolefodbold 8:8 1x18 min
Bane 1 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2023
09:40
ACH Skolefodbold 8:8 1x18 min
Bane 2 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2023
09:40
ACH Skolefodbold 8:8 1x18 min
Bane 4 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2023
09:40
ACH Skolefodbold 8:8 1x18 min
Bane 3 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2023
10:00
ACH Skolefodbold 8:8 1x18 min
Bane 3 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2023
10:00
ACH Skolefodbold 8:8 1x18 min
Bane 4 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2023
10:00
ACH Skolefodbold 8:8 1x18 min
Bane 2 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2023
10:00
ACH Skolefodbold 8:8 1x18 min
Bane 1 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2023
10:20
ACH Skolefodbold 8:8 1x18 min
Bane 1 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2023
10:20
ACH Skolefodbold 8:8 1x18 min
Bane 2 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2023
10:20
ACH Skolefodbold 8:8 1x18 min
Bane 4 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2023
10:20
ACH Skolefodbold 8:8 1x18 min
Bane 3 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2023
10:40
ACH Skolefodbold 8:8 1x18 min
Bane 3 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2023
10:40
ACH Skolefodbold 8:8 1x18 min
Bane 4 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2023
10:40
ACH Skolefodbold 8:8 1x18 min
Bane 2 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2023
10:40
ACH Skolefodbold 8:8 1x18 min
Bane 1 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2023
11:00
ACH Skolefodbold 8:8 1x18 min
Bane 1 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2023
11:00
ACH Skolefodbold 8:8 1x18 min
Bane 2 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2023
11:00
ACH Skolefodbold 8:8 1x18 min
Bane 4 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2023
11:00
ACH Skolefodbold 8:8 1x18 min
Bane 3 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2023
11:20
ACH Skolefodbold 8:8 1x18 min
Bane 3 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2023
11:20
ACH Skolefodbold 8:8 1x18 min
Bane 4 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2023
11:20
ACH Skolefodbold 8:8 1x18 min
Bane 2 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2023
11:20
ACH Skolefodbold 8:8 1x18 min
Bane 1 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2023
11:40
ACH Skolefodbold 8:8 1x18 min
Bane 1 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2023
11:40
ACH Skolefodbold 8:8 1x18 min
Bane 2 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2023
11:40
ACH Skolefodbold 8:8 1x18 min
Bane 4 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2023
11:40
ACH Skolefodbold 8:8 1x18 min
Bane 3 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2023
12:00
ACH Skolefodbold 8:8 1x18 min
Bane 3 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2023
12:00
ACH Skolefodbold 8:8 1x18 min
Bane 4 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2023
12:00
ACH Skolefodbold 8:8 1x18 min
Bane 2 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2023
12:00
ACH Skolefodbold 8:8 1x18 min
Bane 1 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2023
12:50
ACH Skolefodbold 8:8 1x18 min
Simefinale bane 1
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2023
12:50
ACH Skolefodbold 8:8 1x18 min
Simtfinale bane 2
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2023
13:00
ACH Skolefodbold 8:8 1x18 min
Taber 1/2 bane 1
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2023
13:00
ACH Skolefodbold 8:8 1x18 min
Finale Vinedr 1/2 bane 2
|
|||||||||||||||||||
02. dec 2023
16:15
AaB U16 liga 1
EKSTRA spilletid
|
|||||||||||||||||||
28. dec 2023
18:30
Hørning Julecup 2024
Indendørs Hal 1 OB
|
|||||||||||||||||||
28. jan
10:00
Hedensted IF (U12 8M 1x20 min.)
Fred. KFUM
|
|||||||||||||||||||
28. jan
10:00
Dalby GF (U12 8M 1x20 min.)
Rask Mølle OUI
|
|||||||||||||||||||
28. jan
10:25
Erritsø GIF (U12 8M 1x20 min.)
Gauerslund IF
|
|||||||||||||||||||
28. jan
10:25
Grindsted GIF (U12 8M 1x20 min.)
Hatting-Torsted Fodbold
|
|||||||||||||||||||
28. jan
10:50
Hedensted IF (U12 8M 1x20 min.)
Rask Mølle OUI
|
|||||||||||||||||||
28. jan
10:50
Fred. KFUM (U12 8M 1x20 min.)
Dalby GF
|
|||||||||||||||||||
28. jan
11:00
Varde IF - Varde IF
U15 Drenge Liga 4 (ekstra spilletid)
|
|||||||||||||||||||
28. jan
11:15
Gauerslund IF (U12 8M 1x20 min.)
Grindsted GIF
|
|||||||||||||||||||
28. jan
11:15
Hatting-Torsted Fodbold (U12 8M 1x20 min.)
Erritsø GIF
|
|||||||||||||||||||
28. jan
11:40
Rask Mølle OUI (U12 8M 1x20 min.)
Fred. KFUM
|
|||||||||||||||||||
28. jan
11:40
Dalby GF (U12 8M 1x20 min.)
Hedensted IF
|
|||||||||||||||||||
28. jan
12:05
Grindsted GIF (U12 8M 1x20 min.)
Erritsø GIF
|
|||||||||||||||||||
28. jan
12:05
Gauerslund IF (U12 8M 1x20 min.)
Hatting-Torsted Fodbold
|
|||||||||||||||||||
28. jan
12:30
A4 (U12 8M 1x20 min.)
B4
|
|||||||||||||||||||
28. jan
12:30
A3 (U12 8M 1x20 min.)
B3
|
|||||||||||||||||||
28. jan
12:55
A1 (U12 8M 1x20 min.)
B1
|
|||||||||||||||||||
28. jan
12:55
A2 (U12 8M 1x20 min.)
B2
|
|||||||||||||||||||
17. feb
13:35
Brabrand IF
Marstal IF
|
|||||||||||||||||||
02. mar
11:50
Varde IF
Varde IF
|
|||||||||||||||||||
02. mar
14:05
Haderslev FK
Stjernen
ANN
|
|||||||||||||||||||
09. mar
08:30
SønderjyskE (U13 Dr. 11M 1x19 min.)
Vejle Boldklub
|
|||||||||||||||||||
09. mar
08:30
Brøndby IF (U13 Dr. 11M 1x19 min.)
AC Horsens
|
|||||||||||||||||||
09. mar
08:54
Esbjerg FB (U13 Dr. 11M 1x19 min.)
IF Lyseng
|
|||||||||||||||||||
09. mar
08:54
AFA Copenhagen (U13 Dr. 11M 1x19 min.)
Varde IF
|
|||||||||||||||||||
09. mar
09:18
Helsingborg IF (U13 Dr. 11M 1x19 min.)
FK Viborg
|
|||||||||||||||||||
09. mar
09:18
BK Marienlyst (U13 Dr. 11M 1x19 min.)
Ramlösa Södra
|
|||||||||||||||||||
09. mar
09:42
IF Lyseng (U13 Dr. 11M 1x19 min.)
Brøndby IF
|
|||||||||||||||||||
09. mar
09:42
Vejle Boldklub (U13 Dr. 11M 1x19 min.)
AFA Copenhagen
|
|||||||||||||||||||
09. mar
10:06
Varde IF (U13 Dr. 11M 1x19 min.)
FK Viborg
|
|||||||||||||||||||
09. mar
10:06
AC Horsens (U13 Dr. 11M 1x19 min.)
Ramlösa Södra
|
|||||||||||||||||||
09. mar
10:30
Esbjerg FB (U13 Dr. 11M 1x19 min.)
BK Marienlyst
|
|||||||||||||||||||
09. mar
10:30
SønderjyskE (U13 Dr. 11M 1x19 min.)
Helsingborg IF
|
|||||||||||||||||||
09. mar
10:54
AFA Copenhagen (U13 Dr. 11M 1x19 min.)
FK Viborg
|
|||||||||||||||||||
09. mar
10:54
Brøndby IF (U13 Dr. 11M 1x19 min.)
Ramlösa Södra
|
|||||||||||||||||||
09. mar
11:18
IF Lyseng (U13 Dr. 11M 1x19 min.)
BK Marienlyst
|
|||||||||||||||||||
09. mar
11:18
Vejle Boldklub (U13 Dr. 11M 1x19 min.)
Helsingborg IF
|
|||||||||||||||||||
09. mar
11:42
Varde IF (U13 Dr. 11M 1x19 min.)
SønderjyskE
|
|||||||||||||||||||
09. mar
11:42
AC Horsens (U13 Dr. 11M 1x19 min.)
Esbjerg FB
|
|||||||||||||||||||
09. mar
12:06
BK Marienlyst (U13 Dr. 11M 1x19 min.)
Brøndby IF
|
|||||||||||||||||||
09. mar
12:06
Helsingborg IF (U13 Dr. 11M 1x19 min.)
AFA Copenhagen
|
|||||||||||||||||||
09. mar
12:30
FK Viborg (U13 Dr. 11M 1x19 min.)
SønderjyskE
|
|||||||||||||||||||
09. mar
12:30
Ramlösa Södra (U13 Dr. 11M 1x19 min.)
Esbjerg FB
|
|||||||||||||||||||
09. mar
12:54
IF Lyseng (U13 Dr. 11M 1x19 min.)
AC Horsens
|
|||||||||||||||||||
09. mar
12:54
Vejle Boldklub (U13 Dr. 11M 1x19 min.)
Varde IF
|
|||||||||||||||||||
09. mar
13:18
AFA Copenhagen (U13 Dr. 11M 1x19 min.)
SønderjyskE
|
|||||||||||||||||||
09. mar
13:18
Brøndby IF (U13 Dr. 11M 1x19 min.)
Esbjerg FB
|
|||||||||||||||||||
09. mar
13:42
BK Marienlyst (U13 Dr. 11M 1x19 min.)
AC Horsens
|
|||||||||||||||||||
09. mar
13:42
Helsingborg IF (U13 Dr. 11M 1x19 min.)
Varde IF
|
|||||||||||||||||||
09. mar
14:06
FK Viborg (U13 Dr. 11M 1x19 min.)
Vejle Boldklub
|
|||||||||||||||||||
09. mar
14:06
Ramlösa Södra (U13 Dr. 11M 1x19 min.)
IF Lyseng
|
|||||||||||||||||||
09. mar
14:37
2nd Group A (U13 Dr. 11M 1x19 min.)
3rd Group A
|
|||||||||||||||||||
09. mar
14:37
1st Group A (U13 Dr. 11M 1x19 min.)
3rd Group B
|
|||||||||||||||||||
09. mar
15:01
3rd Group B (U13 Dr. 11M 1x19 min.)
2nd Group B
|
|||||||||||||||||||
09. mar
15:01
3rd Group A (U13 Dr. 11M 1x19 min.)
1st Group B
|
|||||||||||||||||||
09. mar
15:25
1st Group B (U13 Dr. 11M 1x19 min.)
2nd Group A
|
|||||||||||||||||||
09. mar
15:25
2nd Group B (U13 Dr. 11M 1x19 min.)
1st Group A
|
|||||||||||||||||||
09. mar
15:49
4th Group B (U13 Dr. 11M 1x19 min.)
1st number 5 Group phase
|
|||||||||||||||||||
09. mar
15:49
6th Group B (U13 Dr. 11M 1x19 min.)
2nd number 5 Group phase
|
|||||||||||||||||||
09. mar
16:13
2nd number 5 (U13 Dr. 11M 1x19 min.)
6th Group A
|
|||||||||||||||||||
09. mar
16:13
1st number 5 (U13 Dr. 11M 1x19 min.)
4th Group A
|
|||||||||||||||||||
09. mar
16:37
4th Group A (U13 Dr. 11M 1x19 min.)
4th Group B
|
|||||||||||||||||||
09. mar
16:37
6th Group A (U13 Dr. 11M 1x19 min.)
6th Group B
|
|||||||||||||||||||
09. mar
17:01
2nd Gold A (U13 Dr. 11M 1x19 min.)
2nd Gold B
|
|||||||||||||||||||
09. mar
17:25
1st Gold A (U13 Dr. 11M 1x19 min.)
1st Gold B
|
|||||||||||||||||||
17. mar
13:50
AKS mesterskaber
Bane 4 ,20 minutter
|
|||||||||||||||||||
17. mar
15:00
NUGF - VFF
Drenge 8:8 / 2 x 10 min.
|
|||||||||||||||||||
17. mar
15:00
Ekstra - SIK
Drenge 8:8 / 2 x 10 min.
|
|||||||||||||||||||
17. mar
15:40
NUGF 1 - SIK
Drenge 8:8 / 2 x 10 min.
|
|||||||||||||||||||
17. mar
15:40
Ekstra - VFF
Drenge 8:8 / 2 x 10 min.
|
|||||||||||||||||||
17. mar
16:20
NUGF 1 - Ekstra
Drenge 8:8 / 2 x 10 min.
|
|||||||||||||||||||
17. mar
16:20
VFF - SIK
Drenge 8:8 / 2 x 10 min.
|
|||||||||||||||||||
07. apr
10:00
Hover - Mejdal
U11 Drenge 8:8 / 1 x 20 min.
|
|||||||||||||||||||
07. apr
10:00
Herning Fremad - Koldning
U11 Drenge 8:8 / 1 x 20 min.
|
|||||||||||||||||||
07. apr
10:30
Aab - Dalum
U11 Drenge 8:8 / 1 x 20 min.
|
|||||||||||||||||||
07. apr
10:30
AGF - BBB
U11 Drenge 8:8 / 1 x 20 min.
|
|||||||||||||||||||
07. apr
11:00
BBB - Hover
U11 Drenge 8:8 / 1 x 20 min.
|
|||||||||||||||||||
07. apr
11:00
Herning Fremad - Aab
U11 Drenge 8:8 / 1 x 20 min.
|
|||||||||||||||||||
07. apr
11:30
Dalum - Kolding
U11 Drenge 8:8 / 1 x 20 min.
|
|||||||||||||||||||
07. apr
11:30
Mejdal - AGF
U11 Drenge 8:8 / 1 x 20 min.
|
|||||||||||||||||||
07. apr
12:00
Hover - AGF
U11 Drenge 8:8 / 1 x 20 min.
|
|||||||||||||||||||
07. apr
12:00
Kolding - Aab
U11 Drenge 8:8 / 1 x 20 min.
|
|||||||||||||||||||
07. apr
12:30
Dalum - Herning Fremad
U11 Drenge 8:8 / 1 x 20 min.
|
|||||||||||||||||||
07. apr
12:30
Mejdal - BBB
U11 Drenge 8:8 / 1 x 20 min.
|
|||||||||||||||||||
07. apr
13:00
1A - 2B
U11 Drenge 8:8 / 1 x 20 min.
|
|||||||||||||||||||
07. apr
13:00
3A - 4B
U11 Drenge 8:8 / 1 x 20 min.
|
|||||||||||||||||||
07. apr
13:30
4A - 3B
U11 Drenge 8:8 / 1 x 20 min.
|
|||||||||||||||||||
07. apr
13:30
2A - 1B
U11 Drenge 8:8 / 1 x 20 min.
|
|||||||||||||||||||
07. apr
14:00
2B - 2A
U11 Drenge 8:8 / 1 x 20 min.
|
|||||||||||||||||||
07. apr
14:00
4B - 4A
U11 Drenge 8:8 / 1 x 20 min.
|
|||||||||||||||||||
07. apr
14:30
3A - 3B
U11 Drenge 8:8 / 1 x 20 min.
|
|||||||||||||||||||
07. apr
14:30
1A - 1B
U11 Drenge 8:8 / 1 x 20 min.
|
|||||||||||||||||||
07. apr
15:00
1B - 2B
U11 Drenge 8:8 / 1 x 20 min.
|
|||||||||||||||||||
07. apr
15:00
3B - 4B
U11 Drenge 8:8 / 1 x 20 min.
|
|||||||||||||||||||
07. apr
15:30
4A - 3A
U11 Drenge 8:8 / 1 x 20 min.
|
|||||||||||||||||||
07. apr
15:30
2A - 1A
U11 Drenge 8:8 / 1 x 20 min.
|
|||||||||||||||||||
18. apr
13:00
UCS10 mesterskab DR
11:11 bane 1 -1x20 min
|
|||||||||||||||||||
18. apr
13:30
UCS10 mesterskab DR
11:11 bane 1 -1x20 min
|
|||||||||||||||||||
18. apr
13:30
UCS10 mesterskab DR
11:11 bane 2 -1x20 min
|
|||||||||||||||||||
18. apr
13:50
UCS10 mesterskab DR
11:11 bane 2 -1x20 min
|
|||||||||||||||||||
18. apr
13:50
UCS10 mesterskab DR
11:11 bane 1 -1x20 min
|
|||||||||||||||||||
18. apr
14:10
UCS10 mesterskab DR
11:11 bane 2 -1x20 min
|
|||||||||||||||||||
08. maj
15:15
Det Blå Gymnasium (Tønder) Lærer 7M 2x10 min.
Tønder Gymnasium
|
|||||||||||||||||||
18. maj
09:00
Silkeborg IF
SGF/GUI
|
|||||||||||||||||||
18. maj
09:00
Thorsø-T. IF
Gødvad GIF
|
|||||||||||||||||||
18. maj
09:25
Silkeborg IF
Hatting-Torsted
|
|||||||||||||||||||
18. maj
09:25
Måbjerg IF
Sejs-Svejbæk IF
|
|||||||||||||||||||
18. maj
09:50
Stilling IF
Silkeborg IF
|
|||||||||||||||||||
18. maj
09:50
Sejs-Svejbæk IF
Thorsø-T. IF
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:15
Gødvad GIF
Silkeborg IF
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:15
SGF/GUI
Måbjerg IF
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:40
Sejs-Svejbæk IF
Stilling IF
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:40
Hatting-Torsted
Sejs-Svejbæk IF
|
|||||||||||||||||||
18. maj
11:05
Silkeborg IF
Thorsø-T. IF
|
|||||||||||||||||||
18. maj
11:05
Måbjerg IF
Silkeborg IF
|
|||||||||||||||||||
18. maj
11:30
Sejs-Svejbæk IF
SGF/GUI
|
|||||||||||||||||||
18. maj
11:30
Hatting-Torsted
Gødvad GIF
|
|||||||||||||||||||
18. maj
11:55
Sejs-Svejbæk IF
Silkeborg IF
|
|||||||||||||||||||
18. maj
11:55
Stilling IF
Måbjerg IF
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:20
Silkeborg IF
Sejs-Svejbæk IF
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:20
Thorsø-T. IF
Hatting-Torsted
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:45
Gødvad GIF
Sejs-Svejbæk IF
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:45
SGF/GUI
Stilling IF
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:45
HT Power 1
SGF/GUI
|
|||||||||||||||||||
18. maj
13:10
Hammerum IF
Silkeborg IF
|
|||||||||||||||||||
18. maj
13:10
MKS
Isenvad SF
|
|||||||||||||||||||
18. maj
13:10
FC Skanderborg 1
HEI - Fodbold
|
|||||||||||||||||||
18. maj
13:35
Åbyhøj IF Fodbold
FC Skanderborg 2
|
|||||||||||||||||||
18. maj
13:35
Vinderslev IF
Funder GF
|
|||||||||||||||||||
18. maj
13:35
HA85
HT Power 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
14:00
SGF/GUI
Hammerum IF
|
|||||||||||||||||||
18. maj
14:00
Isenvad SF
FC Skanderborg 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
14:00
HEI - Fodbold
MKS
|
|||||||||||||||||||
18. maj
14:25
FC Skanderborg 2
Vinderslev IF
|
|||||||||||||||||||
18. maj
14:25
Funder GF
Åbyhøj IF Fodbold
|
|||||||||||||||||||
18. maj
14:25
Silkeborg IF
HA85
|
|||||||||||||||||||
18. maj
14:50
Hammerum IF
HT Power 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
14:50
FC Skanderborg 1
MKS
|
|||||||||||||||||||
18. maj
14:50
Isenvad SF
HEI- Fodbold
|
|||||||||||||||||||
18. maj
15:15
Funder GF
FC Skanderborg 2
|
|||||||||||||||||||
18. maj
15:15
Åbyhøj IF Fodbold
Vinderslev IF
|
|||||||||||||||||||
18. maj
15:15
Silkeborg IF
SGF/GUI
|
|||||||||||||||||||
18. maj
15:40
HA85
Hammerum IF
|
|||||||||||||||||||
18. maj
16:05
HT Power 1
Silkeborg IF
|
|||||||||||||||||||
18. maj
16:05
Nr. 4 fra pulje 1
Nr. 4 fra pulje 2
|
|||||||||||||||||||
18. maj
16:05
Nr. 3 pulje 1
Nr. 3 pulje 2
|
|||||||||||||||||||
18. maj
16:30
Nr. 1 pulje 1
Nr. 1 pulje 2
|
|||||||||||||||||||
18. maj
16:30
Nr. 2 fra pulje 1
Nr. 2 fra pulje 2
|
|||||||||||||||||||
18. maj
16:30
SGF/GUI
HA85
|
|||||||||||||||||||
19. maj
08:30
ØBG Buskelund
Silkeborg IF
|
|||||||||||||||||||
19. maj
08:30
HEI
Viborg FF
|
|||||||||||||||||||
19. maj
08:30
Løgstrup G&IF
FC Skanderborg
|
|||||||||||||||||||
19. maj
08:30
Fårvang IF
ØBG Balle
|
|||||||||||||||||||
19. maj
08:55
HA85
Låsby BK
|
|||||||||||||||||||
19. maj
08:55
Thorsø-T. IF
Ikast FC
|
|||||||||||||||||||
19. maj
08:55
FC Skanderborg
Viborg Søndermarken IK
|
|||||||||||||||||||
19. maj
08:55
Sejs-Svejbæk IF
Gødvad GIF 1
|
|||||||||||||||||||
19. maj
09:20
Silkeborg IF
HEI
|
|||||||||||||||||||
19. maj
09:20
Viborg FF
ØBG Buskelund
|
|||||||||||||||||||
19. maj
09:20
FC Skanderborg
Fårvang IF
|
|||||||||||||||||||
19. maj
09:20
ØBG Balle
Løgstrup G&IF
|
|||||||||||||||||||
19. maj
09:45
Låsby BK
Thorsø-T. IF
|
|||||||||||||||||||
19. maj
09:45
Ikast FC
HA85
|
|||||||||||||||||||
19. maj
09:45
Gødvad GIF 1
FC Skanderborg
|
|||||||||||||||||||
19. maj
09:45
Viborg Søndermarken IK
Sejs-Svejbæk IF
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:10
HEI
ØBG Buskelund
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:10
Silkeborg IF
Viborg FF
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:10
Fårvang IF
Løgstrup G&IF
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:10
FC Skanderborg
ØBG Balle
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:35
Ikast FC
Låsby BK
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:35
HA85
Thorsø-T. IF
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:35
Viborg Søndermarken IK
Gødvad GIF 1
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:35
Sejs-Svejbæk IF
FC Skanderborg
|
|||||||||||||||||||
19. maj
11:00
Nr. 4 pulje 1
Nr. 4 pulje 2
|
|||||||||||||||||||
19. maj
11:00
Nr. 3 pulje 1
Nr. 3 pulje 2
|
|||||||||||||||||||
19. maj
11:00
Nr. 4 pulje 1
Nr. 4 pulje 2
|
|||||||||||||||||||
19. maj
11:00
Nr. 3 pulje 1
Nr. 3 pulje 2
|
|||||||||||||||||||
19. maj
11:25
Nr. 1 pulje 1
Nr. 1 pulje 2
|
|||||||||||||||||||
19. maj
11:25
Nr. 2 pulje 1
Nr. 2 pulje 2
|
|||||||||||||||||||
19. maj
11:25
Nr. 1 pulje 1
Nr. 1 pulje 2
|
|||||||||||||||||||
19. maj
11:25
Nr. 2 pulje 1
Nr. 2 pulje 2
|
|||||||||||||||||||
19. maj
11:50
HEI
Resenbro UIF
|
|||||||||||||||||||
19. maj
11:50
Sejs-Svejbæk IF
FC Skanderborg
|
|||||||||||||||||||
19. maj
11:50
Sejs-Svejbæk IF
GUI/SGF 2
|
|||||||||||||||||||
19. maj
11:50
Fårvang IF
GUI/SGF 1
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:15
IVF Aarhus
Ry Fodbold
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:15
HA85
Viby IF Fodbold
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:15
Ans IF
Fårvang IF
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:15
Thorsø-T. IF
Resenbro UIF
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:40
Silkeborg IF
Gjern IF
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:40
Herning Fremad
Give Fremad
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:40
Silkeborg IF
Ledig 1
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:40
Ledig 3
ØBG Silkeborg
|
|||||||||||||||||||
19. maj
13:05
GUI/SGF 1
Sejs-Svejbæk IF
|
|||||||||||||||||||
19. maj
13:05
Thorsø-T. IF
Fårvang IF
|
|||||||||||||||||||
19. maj
13:05
Resenbro UIF
Sejs-Svejbæk IF
|
|||||||||||||||||||
19. maj
13:05
Ans IF
HEI
|
|||||||||||||||||||
19. maj
13:30
ØBG Silkeborg
Thorsø-T. IF
|
|||||||||||||||||||
19. maj
13:30
Resenbro UIF
Ans IF
|
|||||||||||||||||||
19. maj
13:30
Sejs-Svejbæk IF 1
HA85
|
|||||||||||||||||||
19. maj
13:30
Viby IF Fodbold
IVF Aarhus
|
|||||||||||||||||||
19. maj
13:55
Ledig 1
Ledig 3
|
|||||||||||||||||||
19. maj
13:55
ledig 2
Silkeborg IF
|
|||||||||||||||||||
19. maj
13:55
Gjern IF
Herning Fremad
|
|||||||||||||||||||
19. maj
13:55
ØBG Silkeborg
Silkeborg IF
|
|||||||||||||||||||
19. maj
14:20
FC Skanderborg
Ans IF
|
|||||||||||||||||||
19. maj
14:20
Sejs-Svejbæk IF
HEI
|
|||||||||||||||||||
19. maj
14:20
GUI/SGF 2
Thorsø-T. IF
|
|||||||||||||||||||
19. maj
14:20
Sejs-Svejbæk IF
Fårvang IF
|
|||||||||||||||||||
19. maj
14:45
IVF Aarhus
HA85
|
|||||||||||||||||||
19. maj
14:45
Ry Fodbold
Sejs-Svejbæk IF 1
|
|||||||||||||||||||
19. maj
14:45
Ans IF
Thorsø-T. IF
|
|||||||||||||||||||
19. maj
14:45
Fårvang IF
ØBG Silkeborg
|
|||||||||||||||||||
19. maj
15:10
Give Fremad
ØBG Silkeborg
|
|||||||||||||||||||
19. maj
15:10
Herning Fremad
Silkeborg IF
|
|||||||||||||||||||
19. maj
15:10
ØBG Silkeborg
Ledig 2
|
|||||||||||||||||||
19. maj
15:10
Ledig 3
Silkeborg IF
|
|||||||||||||||||||
19. maj
15:35
Thorsø-T. IF
Sejs-Svejbæk IF
|
|||||||||||||||||||
19. maj
15:35
GUI/SGF 2
GUI/SGF 1
|
|||||||||||||||||||
19. maj
15:35
Ans IF
Sejs-Svejbæk IF
|
|||||||||||||||||||
19. maj
15:35
FC Skanderborg
Resenbro UIF
|
|||||||||||||||||||
19. maj
16:00
Fårvang IF
Resenbro UIF
|
|||||||||||||||||||
19. maj
16:00
ØBG Silkeborg
Ans IF
|
|||||||||||||||||||
19. maj
16:00
Ry Fodbold
Viby IF Fodbold
|
|||||||||||||||||||
19. maj
16:00
Sejs-Svejbæk IF 1
IVF Aarhus
|
|||||||||||||||||||
19. maj
16:25
Ledig 2
Ledig 3
|
|||||||||||||||||||
19. maj
16:25
ØBG Silkeborg
Ledig 1
|
|||||||||||||||||||
19. maj
16:25
ØBG Silkeborg
Herning Fremad
|
|||||||||||||||||||
19. maj
16:25
Give Fremad
Gjern IF
|
|||||||||||||||||||
19. maj
16:50
HEI
FC Skanderborg
|
|||||||||||||||||||
19. maj
16:50
Resenbro UIF
Ans IF
|
|||||||||||||||||||
19. maj
16:50
Fårvang IF
GUI/SGF 2
|
|||||||||||||||||||
19. maj
16:50
GUI/SGF 1
Thorsø-T. IF
|
|||||||||||||||||||
19. maj
17:15
Viby IF Fodbold
Sejs-Svejbæk IF 1
|
|||||||||||||||||||
19. maj
17:15
HA85
Ry Fodbold
|
|||||||||||||||||||
19. maj
17:15
Resenbro UIF
ØBG Silkeborg
|
|||||||||||||||||||
19. maj
17:15
Thorsø-T. IF
Fårvang IF
|
|||||||||||||||||||
19. maj
17:40
Silkeborg IF
Give Fremad
|
|||||||||||||||||||
19. maj
17:40
Gjern IF
ØBG Silkeborg
|
|||||||||||||||||||
19. maj
17:40
Silkeborg IF
ØBG Silkeborg
|
|||||||||||||||||||
19. maj
17:40
Ledig 1
Ledig 2
|
|||||||||||||||||||
19. maj
18:05
Nr. 1 pulje 1
Nr. 2 pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Skærbæk B (U9 Dr. 5M 1x20 min.)
TSF/MUIF 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Rødekro IF 2 (U9 Dr. 5M 1x20 min.)
Dybbøl IU
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Løgum IF (U10 Dr. 5M 1x20 min.)
MUIF
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:20
RØBS 1 (U10 Dr. 5M 1x20 min.)
RØBS 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:20
RØBS (U9 Dr. 5M 1x20 min.)
Højer IF
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:20
EFB 1 (U9 Dr. 5M 1x20 min.)
EFB 3
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:40
Rødekro IF 1 (U9 Dr. 5M 1x20 min.)
TSF/MUIF 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:40
Skærbæk B (U9 Dr. 5M 1x20 min.)
Rødekro IF 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:40
Lundtoft IF (U10 Dr. 5M 1x20 min.)
Aabenraa BK
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Løgum IF (U10 Dr. 5M 1x20 min.)
RØBS 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Dybbøl IU (U9 Dr. 5M 1x20 min.)
EFB 3
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
TSF/MUIF 2 (U9 Dr. 5M 1x20 min.)
EFB 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:20
EFB 2 (U9 Dr. 5M 1x20 min.)
RØBS
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:20
Højer IF (U9 Dr. 5M 1x20 min.)
Rødekro IF 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:20
MUIF (U10 Dr. 5M 1x20 min.)
Lundtoft IF
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:40
RØBS 2 (U10 Dr. 5M 1x20 min.)
Aabenraa BK
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:40
Skærbæk B (U9 Dr. 5M 1x20 min.)
Dybbøl IU
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:40
Rødekro IF 2 (U9 Dr. 5M 1x20 min.)
EFB 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
EFB 3 (U9 Dr. 5M 1x20 min.)
TSF/MUIF 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
TSF/MUIF 1 (U9 Dr. 5M 1x20 min.)
EFB 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
RØBS 1 (U10 Dr. 5M 1x20 min.)
Lundtoft IF
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:20
Løgum IF (U10 Dr. 5M 1x20 min.)
RØBS 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:20
EFB 1 (U9 Dr. 5M 1x20 min.)
Skærbæk B
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:20
RØBS (U9 Dr. 5M 1x20 min.)
Rødekro IF 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:40
TSF/MUIF 2 (U9 Dr. 5M 1x20 min.)
Dybbøl IU
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:40
Rødekro IF 2 (U9 Dr. 5M 1x20 min.)
EFB 3
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:40
Aabenraa BK (U10 Dr. 5M 1x20 min.)
MUIF
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:00
Lundtoft IF (U10 Dr. 5M 1x20 min.)
Løgum IF
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:00
Rødekro IF 1 (U9 Dr. 5M 1x20 min.)
EFB 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:00
Højer IF (U9 Dr. 5M 1x20 min.)
TSF/MUIF 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:20
Dybbøl IU (U9 Dr. 5M 1x20 min.)
EFB 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:20
EFB 3 (U9 Dr. 5M 1x20 min.)
Skærbæk B
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:20
RØBS 1 (U10 Dr. 5M 1x20 min.)
Aabenraa BK
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:40
MUIF (U10 Dr. 5M 1x20 min.)
RØBS 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:40
TSF/MUIF 1 (U9 Dr. 5M 1x20 min.)
RØBS
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:40
TSF/MUIF 2 (U9 Dr. 5M 1x20 min.)
Rødekro IF 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:00
EFB 2 (U9 Dr. 5M 1x20 min.)
Højer IF
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:00
Aabenraa BK (U10 Dr. 5M 1x20 min.)
Løgum IF
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:20
RØBS 2 (U10 Dr. 5M 1x20 min.)
Lundtoft IF
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:40
MUIF (U10 Dr. 5M 1x20 min.)
RØBS 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:40
Bronze (U9 Dr. 5M 1x20 min.)
3.-4. pl.
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:40
Nr. 1 (U9 Dr. 5M 1x20 min.)
Finale U9 Dr.
|