Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Arrangør | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20. jan 2020
11:30
Hedensted IF (1)
Brabrand IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2023
12:00
Vojens/Dybbøl IU
Varde IF (1)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2023
18:00
Thisted FC
MorsØ FC
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
06. nov 2023
19:30
Ammitsbøl Fodbold (1)
Lunderskov B
|
|||||||||||||||||||
11. nov 2023
12:15
Stensballe IK
Solbjerg IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
11. nov 2023
12:15
Stensballe IK
Skive if
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. nov 2023
09:00
Randers Q U-13
Randers Q U-14
|
|||||||||||||||||||
20. nov 2023
19:30
Ammitsbøl Fodbold (2)
Skibet IF (1)
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2023
10:30
Ammitsbøl Fodbold (3)
Varde IF (2)
|
|||||||||||||||||||
29. nov 2023
19:00
Fortuna Hjørring (1)
Hjørring IF
|
|||||||||||||||||||
19. jan
18:30
Randers Q (1)
Aalborg KFUM (1)
|
|||||||||||||||||||
04. feb
10:00
Ammitsbøl - Egtved
Varde IF (3)
|
|||||||||||||||||||
04. feb
11:30
Varde IF (4)
Hedensted IF (2)
|
|||||||||||||||||||
10. feb
10:00
Vojens BI (1)
Varde IF (5)
|
|||||||||||||||||||
10. feb
11:05
Billund
Dalum IF (1)
|
|||||||||||||||||||
10. feb
12:00
Rødekro IF/Hellevad/Ensted
Starup UIF (H)
|
|||||||||||||||||||
10. feb
12:20
Varde IF (6)
Billund IF (1)
|
|||||||||||||||||||
10. feb
13:25
Vojens BI (2)
Dalum IF (2)
|
|||||||||||||||||||
10. feb
15:00
Varde IF (7)
Dalum IF (3)
|
|||||||||||||||||||
10. feb
16:05
Vojens BI (3)
Billund IF (2)
|
|||||||||||||||||||
24. feb
13:00
Skibet IF
KUU
|
|||||||||||||||||||
25. feb
12:00
Støvring IF
Randers Q (2)
|
|||||||||||||||||||
03. mar
14:00
Vraa Børglum U14
Fortuna Hjørring (1)
|
|||||||||||||||||||
13. mar
19:00
Vojens BI (4)
Ribe BK
|
|||||||||||||||||||
15. mar
18:30
Broager UI (1)
Egen UI
|
|||||||||||||||||||
17. mar
14:00
Hobro IK Fyrkat Q U14 piger
Fortuna Hjørring (1)
|
|||||||||||||||||||
23. mar
13:00
Fredericia KF
Vejle B
|
|||||||||||||||||||
23. mar
14:30
Fortuna Hjørring (2)
Aabybro IF
|
|||||||||||||||||||
24. mar
12:00
Broager UI
Bramming B
|
|||||||||||||||||||
23. apr
18:00
Stavtrup IF (1)
Silkeborg IF
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:30
Stavtrup IF
Randers Freja (1)
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
Aars IK
Randers Freja (2)
|
|||||||||||||||||||
11. aug
11:00
Aalborg KFUM
Vejgaard B
|