Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Arrangør | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07. feb
17:45
Spjald IF
Mejrup GU
|
|||||||||||||||||||
10. feb
15:00
Vejgaard B
Gug B (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. feb
12:00
Aalborg Chang (1)
Gug B (1)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. feb
14:00
Aalborg KFUM (1)
Tornby IF (2)
|
|||||||||||||||||||
19. feb
17:45
Hover/Ølstrup
Mejrup GU (1)
|
|||||||||||||||||||
24. feb
12:00
Give Fremad (2)
Herning Fremad
ANN
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. feb
14:00
VSK Aarhus (3)
CAF IF
|
|||||||||||||||||||
24. feb
15:00
Haderslev FK (3)
Holstein Kiel
|
|||||||||||||||||||
25. feb
13:00
Nibe B
MorsØ FC (1)
|
|||||||||||||||||||
26. feb
19:30
Tjørring IF (1)
Hover/Ølstrup
|
|||||||||||||||||||
28. feb
19:30
Spjald IF (1)
Give Fremad (1)
|
|||||||||||||||||||
02. mar
14:30
Brønderslev IF (1)
Tornby IF (1)
|
|||||||||||||||||||
02. mar
15:30
Vildbjerg SF (1)
Vorup FB (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
02. mar
16:30
Skødstrup SF
Christiansbjerg IF
|
|||||||||||||||||||
03. mar
13:00
Sønderborg Fremad
Haderslev FK (2)
|
|||||||||||||||||||
03. mar
15:30
Nibe B
Farsø/Ullits IK (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
03. mar
15:30
Nibe B
Aars IK (1)
|
|||||||||||||||||||
06. mar
19:30
Spjald IF
Tjørring IF
|
|||||||||||||||||||
09. mar
15:00
Vildbjerg SF
VSK Aarhus
|
|||||||||||||||||||
09. mar
15:00
Bramming B
Haderslev FK (1)
|
|||||||||||||||||||
09. mar
15:00
Tornby IF (1)
Flint FK Kvinder
|
|||||||||||||||||||
10. mar
12:30
FC Silkeborg
FC Horsens (3)
|
|||||||||||||||||||
10. mar
14:00
Nibe B
SUB 09
|
|||||||||||||||||||
13. mar
20:15
Aalborg Freja
Aalborg KFUM
|
|||||||||||||||||||
13. mar
20:30
ASA, Aarhus (1)
VSK
|
|||||||||||||||||||
14. mar
19:30
Seest B (1)
Bramming B (1)
|
|||||||||||||||||||
16. mar
10:00
Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
FC Trelleborg
|
|||||||||||||||||||
16. mar
11:15
VSK Aarhus (2)
Brabrand IF
|
|||||||||||||||||||
16. mar
13:00
Horsens Freja
Skødsterup
|
|||||||||||||||||||
16. mar
13:30
Kolind/Perstrup IF (1)
Silkeborg KFUM
|
|||||||||||||||||||
16. mar
14:00
Aalborg Chang
IF Dannebrog Astrup
|
|||||||||||||||||||
16. mar
14:00
Brønderslev IF (2)
Holtet IF
|
|||||||||||||||||||
16. mar
15:00
Bramming B (2)
Skjern/Tarm Fodbold
|
|||||||||||||||||||
17. mar
11:30
Vorup FB (1)
Ørslevkloster IF (1)
|
|||||||||||||||||||
17. mar
14:00
Nibe B
LKB/VFB
|
|||||||||||||||||||
17. mar
16:30
Aarhus 1900
IF Lyseng
|
|||||||||||||||||||
20. mar
20:30
ASA, Aarhus
ASA, Aarhus
|
|||||||||||||||||||
21. mar
19:30
Seest B (2)
FC Horsens (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
23. mar
13:15
Farsø/Ullits IK (2)
Spjald IF (4)
|
|||||||||||||||||||
23. mar
14:00
MorsØ FC (1)
Skive IK
|
|||||||||||||||||||
23. mar
16:00
Bramming B (2)
Fredericia KF
|
|||||||||||||||||||
24. mar
13:20
Ørslevkloster IF (2)
Aars IK (2)
|
|||||||||||||||||||
24. mar
15:00
AaB
Vejgaard B
|
|||||||||||||||||||
24. mar
15:00
MorsØ FC (2)
Lemvig GF
|
|||||||||||||||||||
27. mar
18:30
AaB
Aalborg KFUM (3)
|
|||||||||||||||||||
02. aug
13:00
AGF Kvindefodbold (1)
Capelli Sport
|
|||||||||||||||||||
02. aug
15:00
AGF Kvindefodbold
Capelli Sport
|
|||||||||||||||||||
09. aug
19:00
Brønderslev IF (3)
Team Østvendsyssel
|
|||||||||||||||||||
11. aug
12:00
Aalborg Chang (3)
Viborg FF
|
|||||||||||||||||||
13. aug
19:00
Hejnsvig IF
Seest B
|
|||||||||||||||||||
13. aug
19:00
Kolind/Perstrup IF (1)
Kolind/Perstrup IF (2)
|
|||||||||||||||||||
23. aug
12:00
FC Midtjylland
FC Midtjylland
|