Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08. apr
18:15
Skjold 12
5
Østerbro IF 2
0
|
|||||||||||||||||||
09. apr
18:00
Copenfalster FF
0
Skjold 9
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
09. apr
20:00
Fremad Amager 2
5
Valby 2
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
09. apr
20:30
B.93 4
Vesterbro Alliancen
UHT
|
|||||||||||||||||||
13. apr
15:00
HB 4
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
15. apr
19:00
Valby 2
0
B.93 4
6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. apr
22:00
Oversidder
Skjold 12
|
|||||||||||||||||||
16. apr
19:30
Vesterbro Alliancen
9
HB 4
5
|
|||||||||||||||||||
16. apr
19:30
Østerbro IF 2
2
Copenfalster FF
1
|
|||||||||||||||||||
20. apr
12:45
Skjold 9
13
Fremad Amager 2
2
|
|||||||||||||||||||
22. apr
18:15
Skjold 12
2
Copenfalster FF
2
|
|||||||||||||||||||
22. apr
22:00
Oversidder
Vesterbro Alliancen
|
|||||||||||||||||||
23. apr
20:00
Fremad Amager 2
5
Østerbro IF 2
3
|
|||||||||||||||||||
25. apr
20:30
B.93 4
2
Skjold 9
5
|
|||||||||||||||||||
27. apr
13:30
HB 4
1
Valby 2
5
|
|||||||||||||||||||
29. apr
19:00
Valby 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
30. apr
18:00
Copenfalster FF
4
Fremad Amager 2
1
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:30
Vesterbro Alliancen
4
Skjold 12
5
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:15
Skjold 9
7
HB 4
3
|
|||||||||||||||||||
05. maj
17:45
Østerbro IF 2
1
B.93 4
5
|
|||||||||||||||||||
06. maj
18:15
Skjold 12
Fremad Amager 2
UHT
|
|||||||||||||||||||
06. maj
22:00
Oversidder
Skjold 9
|
|||||||||||||||||||
07. maj
19:30
Vesterbro Alliancen
2
Valby 2
1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
20:30
B.93 4
Copenfalster FF
UHT
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:30
HB 4
0
Østerbro IF 2
3
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:00
Valby 2
Skjold 12
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:30
Copenfalster FF
HB 4
|
|||||||||||||||||||
14. maj
20:00
Fremad Amager 2
B.93 4
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:15
Skjold 9
Vesterbro Alliancen
|
|||||||||||||||||||
19. maj
17:45
Østerbro IF 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
20. maj
18:15
Skjold 12
B.93 4
|
|||||||||||||||||||
20. maj
22:00
Oversidder
Copenfalster FF
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:30
Valby 2
Skjold 9
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:30
Vesterbro Alliancen
Østerbro IF 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
15:00
HB 4
Fremad Amager 2
|
|||||||||||||||||||
27. maj
20:45
Skjold 12
Skjold 9
|
|||||||||||||||||||
27. maj
22:00
Fremad Amager 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:00
Copenfalster FF
Vesterbro Alliancen
|
|||||||||||||||||||
30. maj
20:30
B.93 4
HB 4
|
|||||||||||||||||||
02. jun
17:45
Østerbro IF 2
Valby 2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Oversidder
B.93 4
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Vesterbro Alliancen
Fremad Amager 2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Valby 2
Copenfalster FF
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
HB 4
Skjold 12
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Skjold 9
Østerbro IF 2
|
Oprykning:
De 12 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de seks puljer rykker op.
Bedste oprykningsberettigede hold på tværs af puljer findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering i pulje
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning
Nedrykning:
Nr. 8,9 og 10 i alle seks puljer rykker ned