Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01. apr 2023
12:00
ASV
3
Sønderup/Suldrup IK Frem
0
|
|||||||||||||||||||
03. apr 2023
18:00
Assens IF
0
Kristrup Boldklub
9
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2023
12:30
Kristrup Boldklub
0
ASV
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2023
18:00
Assens IF
1
Sønderup/Suldrup IK Frem
7
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2023
18:30
Støvring IF
0
AaB
5
|
|||||||||||||||||||
15. apr 2023
11:00
AaB
Kristrup Boldklub
UHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2023
12:30
Støvring IF
0
ASV
2
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2023
18:00
Sønderup/Suldrup IK Frem
2
Støvring IF
1
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2023
18:30
AaB
16
Assens IF
2
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2023
18:00
ASV
16
Assens IF
0
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2023
18:30
Støvring IF
2
Kristrup Boldklub
2
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2023
18:00
AaB
3
ASV
3
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2023
17:45
Kristrup Boldklub
2
Sønderup/Suldrup IK Frem
1
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2023
18:15
Assens IF
0
Støvring IF
10
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2023
18:00
Sønderup/Suldrup IK Frem
2
ASV
6
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2023
18:00
Kristrup Boldklub
1
Assens IF
2
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2023
18:30
AaB
4
Støvring IF
0
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2023
18:00
ASV
Kristrup Boldklub
UHT
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2023
11:15
Støvring IF
2
Sønderup/Suldrup IK Frem
4
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2023
18:00
Sønderup/Suldrup IK Frem
0
AaB
4
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2023
10:00
Assens IF
AaB
UHT
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2023
18:00
ASV
10
Støvring IF
2
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2023
18:30
Sønderup/Suldrup IK Frem
6
Assens IF
0
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2023
13:00
Kristrup Boldklub
0
AaB
15
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2023
18:00
Assens IF
1
ASV
8
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2023
12:30
AaB
6
Sønderup/Suldrup IK Frem
1
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2023
14:15
Kristrup Boldklub
1
Støvring IF
1
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2023
18:00
Sønderup/Suldrup IK Frem
2
Kristrup Boldklub
2
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2023
18:30
Støvring IF
2
Assens IF
0
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2023
13:00
ASV
3
AaB
2
|
JM-/puljevinderkampe (dbujylland.dk)
Tilmelding til efterårets ungdomsrækker:
Guide: Nu skal alle ungdomshold tilmeldes til efteråret (dbujylland.dk)