Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
26. feb 2023
11:00
FC Århus Syd
4
Måbjerg IF
2
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2023
16:15
IF Lyseng
4
Stavtrup/Viby
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. feb 2023
18:00
Gødvad GIF
4
KLG
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. mar 2023
11:00
KLG
2
FC Århus Syd
1
|
|||||||||||||||||||
04. mar 2023
12:00
Stavtrup/Viby
4
Gødvad GIF
4
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2023
14:00
Herning Fremad
1
IF Lyseng
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. mar 2023
11:00
FC Århus Syd
1
Stavtrup/Viby
0
|
|||||||||||||||||||
11. mar 2023
11:30
IF Lyseng
2
Gødvad GIF
1
|
|||||||||||||||||||
15. mar 2023
18:30
Vejle B
7
KLG
1
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2023
13:00
Måbjerg IF
1
Vejle B
1
|
|||||||||||||||||||
22. mar 2023
19:00
Herning Fremad
4
Måbjerg IF
0
|
|||||||||||||||||||
25. mar 2023
11:00
KLG
2
Herning Fremad
5
|
|||||||||||||||||||
25. mar 2023
11:15
Stavtrup/Viby
0
Vejle B
1
|
|||||||||||||||||||
01. apr 2023
10:00
Vejle B
2
Gødvad GIF
1
|
|||||||||||||||||||
01. apr 2023
10:45
FC Århus Syd
2
IF Lyseng
3
|
|||||||||||||||||||
01. apr 2023
11:30
Herning Fremad
1
Stavtrup/Viby
0
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2023
18:30
Gødvad GIF
1
FC Århus Syd
3
|
|||||||||||||||||||
15. apr 2023
11:00
IF Lyseng
4
KLG
1
|
|||||||||||||||||||
15. apr 2023
11:15
Stavtrup/Viby
5
Måbjerg IF
0
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2023
12:00
Vejle B
0
Herning Fremad
2
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2023
19:00
Måbjerg IF
4
Gødvad GIF
1
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2023
13:00
Herning Fremad
1
FC Århus Syd
1
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2023
12:00
Vejle B
1
IF Lyseng
8
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2023
18:30
Måbjerg IF
2
KLG
3
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2023
11:15
Stavtrup/Viby
1
IF Lyseng
4
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2023
12:00
Herning Fremad
3
Vejle B
3
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2023
13:00
Måbjerg IF
1
FC Århus Syd
3
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2023
18:00
Gødvad GIF
1
Stavtrup/Viby
1
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2023
10:30
IF Lyseng
0
Herning Fremad
2
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2023
12:00
Vejle B
2
Måbjerg IF
4
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2023
18:30
FC Århus Syd
4
KLG
1
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2023
19:00
Måbjerg IF
2
IF Lyseng
5
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2023
18:00
Gødvad GIF
1
IF Lyseng
1
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2023
11:00
KLG
3
Vejle B
3
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2023
11:15
Stavtrup/Viby
2
FC Århus Syd
3
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2023
12:30
Måbjerg IF
1
Herning Fremad
2
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2023
18:30
FC Århus Syd
6
Vejle B
1
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2023
11:15
FC Århus Syd
2
Herning Fremad
1
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2023
19:00
KLG
5
Gødvad GIF
2
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2023
12:00
Vejle B
4
Stavtrup/Viby
1
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2023
18:30
Herning Fremad
3
KLG
0
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2023
19:00
IF Lyseng
6
Måbjerg IF
0
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2023
18:00
Gødvad GIF
3
Vejle B
1
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2023
11:00
KLG
1
Måbjerg IF
4
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2023
11:15
Stavtrup/Viby
3
Herning Fremad
2
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2023
12:00
IF Lyseng
2
FC Århus Syd
4
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2023
19:00
KLG
5
Stavtrup/Viby
3
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2023
19:30
Gødvad GIF
3
Herning Fremad
4
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2023
11:00
KLG
3
IF Lyseng
4
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2023
11:30
Herning Fremad
9
Gødvad GIF
0
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2023
12:00
Vejle B
1
FC Århus Syd
2
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2023
18:00
FC Århus Syd
3
Gødvad GIF
0
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2023
19:00
Måbjerg IF
2
Stavtrup/Viby
3
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2023
19:00
Gødvad GIF
1
Måbjerg IF
1
|
|||||||||||||||||||
17. jun 2023
11:15
Stavtrup/Viby
1
KLG
3
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2023
12:30
IF Lyseng
1
Vejle B
3
|
JM-/puljevinderkampe (dbujylland.dk)
Tilmelding til efterårets ungdomsrækker:
Guide: Nu skal alle ungdomshold tilmeldes til efteråret (dbujylland.dk)