Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | Arrangør | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06. nov 2022
12:20
Oversidder
Albertslund IF
|
|||||||||||||||||||
06. nov 2022
12:30
Allerød Fodbold Klub
2
FK Sydsjælland 05
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
06. nov 2022
12:40
Hillerød Fodbold
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
06. nov 2022
12:50
Albertslund IF
2
Allerød Fodbold Klub
4
|
|||||||||||||||||||
06. nov 2022
13:00
FK Sydsjælland 05
4
Hillerød Fodbold
6
|
|||||||||||||||||||
06. nov 2022
13:10
Oversidder
Allerød Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
06. nov 2022
13:20
Hillerød Fodbold
4
Albertslund IF
1
|
|||||||||||||||||||
06. nov 2022
13:30
FK Sydsjælland 05
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
06. nov 2022
13:40
Allerød Fodbold Klub
2
Hillerød Fodbold
6
|
|||||||||||||||||||
06. nov 2022
13:50
Albertslund IF
0
FK Sydsjælland 05
3
|
|||||||||||||||||||
27. nov 2022
10:00
Albertslund IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
27. nov 2022
10:10
FK Sydsjælland 05
4
Allerød Fodbold Klub
2
|
|||||||||||||||||||
27. nov 2022
10:20
Oversidder
Hillerød Fodbold
|
|||||||||||||||||||
27. nov 2022
10:30
Allerød Fodbold Klub
6
Albertslund IF
3
|
|||||||||||||||||||
27. nov 2022
10:40
Hillerød Fodbold
2
FK Sydsjælland 05
4
|
|||||||||||||||||||
27. nov 2022
10:50
Allerød Fodbold Klub
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
27. nov 2022
11:00
Albertslund IF
1
Hillerød Fodbold
5
|
|||||||||||||||||||
27. nov 2022
11:10
Oversidder
FK Sydsjælland 05
|
|||||||||||||||||||
27. nov 2022
11:20
Hillerød Fodbold
5
Allerød Fodbold Klub
2
|
|||||||||||||||||||
27. nov 2022
11:30
FK Sydsjælland 05
5
Albertslund IF
1
|
Indledende: 50 hold.
A = 4 hold bliver i A rækken, 1 hold rykker til B rækken til mellemrunden 21 eller 22. januar 2023.
B = 6 hold rykker i A rækken, 9 hold bliver i B rækken til mellemrunden 21 eller 22. januar 2023.
C = 10 hold rykker op i B rækken til mellemrunden, resterende bliver i C rækken 21 eller 22. januar 2023
A rækken 10 hold og 5 hold går videre til finalestævnet den 4. eller 5. marts 2023 i Roskilde Hallerne.
B rækken 20 hold og 5 hold går videre til finalestævnet den 4. eller 5. marts 2023 i Roskilde Hallerne.
C rækken 20 hold og 5 hold går videre til finalestævnet den 4. eller 5. marts 2023 i Roskilde Hallerne.