Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06. aug 2021
19:00
Ørebro B
2
Saltum IF
0
|
|||||||||||||||||||
09. aug 2021
19:00
HB Nordens Paris FC
Jetsmark IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2021
19:00
Saltum IF
0
HB Nordens Paris FC
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2021
19:00
Arentsminde IF
3
Ørebro B
6
|
|||||||||||||||||||
15. aug 2021
15:00
Jetsmark IF
1
Aabybro IF
2
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2021
19:00
HB Nordens Paris FC
5
Arentsminde IF
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2021
18:30
Tranum GF
1
Ørebro B
2
|
|||||||||||||||||||
19. aug 2021
19:00
Aabybro IF
1
Saltum IF
1
|
|||||||||||||||||||
20. aug 2021
19:00
Ørebro B
4
HB Nordens Paris FC
0
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2021
12:00
Jetsmark IF
0
Tranum GF
3
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2021
18:45
Arentsminde IF
0
Aabybro IF
7
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2021
18:30
Aabybro IF
6
Moseby B
1
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2021
19:00
HB Nordens Paris FC
2
Tranum GF
3
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2021
14:00
Moseby B
0
Arentsminde IF
2
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2021
15:00
Aabybro IF
3
Ørebro B
1
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2021
18:30
Tranum GF
6
Arentsminde IF
0
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2021
18:30
Ørebro B
0
Moseby B
1
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2021
13:00
Arentsminde IF
0
Jetsmark IF
4
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2021
13:30
HB Nordens Paris FC
Aabybro IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2021
16:00
Tranum GF
2
Saltum IF
1
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2021
18:30
Moseby B
0
Tranum GF
1
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2021
18:30
Saltum IF
2
Arentsminde IF
3
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2021
12:00
Aabybro IF
2
Tranum GF
1
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2021
14:00
Moseby B
1
HB Nordens Paris FC
0
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2021
17:00
Jetsmark IF
3
Ørebro B
0
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2021
18:30
Jetsmark IF
4
Moseby B
2
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2021
18:00
Arentsminde IF
1
Tranum GF
1
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2021
14:00
Moseby B
1
Aabybro IF
3
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2021
16:00
Saltum IF
0
Ørebro B
5
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2021
18:00
Saltum IF
4
Moseby B
4
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2021
13:00
HB Nordens Paris FC
4
Saltum IF
2
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2021
13:30
Aabybro IF
5
Jetsmark IF
1
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2021
13:59
Tranum GF
0
Moseby B
0
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2021
14:00
Ørebro B
1
Arentsminde IF
2
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2021
18:30
Jetsmark IF
6
HB Nordens Paris FC
1
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2021
14:00
Moseby B
4
Jetsmark IF
0
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2021
16:00
Ørebro B
0
Tranum GF
0
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2021
15:00
Arentsminde IF
3
HB Nordens Paris FC
4
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2021
18:30
Jetsmark IF
4
Saltum IF
2
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2021
13:30
HB Nordens Paris FC
5
Ørebro B
3
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2021
13:59
Tranum GF
0
Jetsmark IF
0
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2021
14:00
Moseby B
1
Saltum IF
0
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2021
15:30
Aabybro IF
6
Arentsminde IF
0
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2021
18:00
Saltum IF
Aabybro IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2021
14:00
Tranum GF
5
HB Nordens Paris FC
3
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2021
14:00
Ørebro B
1
Aabybro IF
2
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2021
16:00
Arentsminde IF
1
Moseby B
1
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2021
16:00
Saltum IF
1
Jetsmark IF
4
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2021
11:00
Jetsmark IF
1
Arentsminde IF
1
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2021
15:30
Aabybro IF
2
HB Nordens Paris FC
1
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2021
16:00
Saltum IF
Tranum GF
HHT
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2021
16:00
Moseby B
3
Ørebro B
2
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2021
19:00
Tranum GF
2
Aabybro IF
1
|
|||||||||||||||||||
31. okt 2021
13:00
HB Nordens Paris FC
2
Moseby B
2
|
|||||||||||||||||||
31. okt 2021
13:00
Arentsminde IF
2
Saltum IF
2
|
|||||||||||||||||||
31. okt 2021
13:00
Ørebro B
0
Jetsmark IF
2
|
Følgende 12 hold rykker op fra 2. pladsen:
Aalborg Chang (53), Farsø/Ullits IK (55), Arden IF (56), FS Midtthy (58), Vinding UIF (62), Tarm IF (63), Helsted Fremad IF (66), BSS Sport (70), Aarhus 1900 (71), AIA/Tranbjerg (74), EIF/NSG (75), FC Horsens (76)
De 24 øvrige nr. 2 skal i play-off.