Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23. aug 2021
19:00
Skovshoved IF (Ø2)
7
Skjold Birkerød (1)
4
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2021
18:30
Dianalund IF (1)
6
Jægersborg BK (1)
9
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2021
18:30
Bagsværd BK (3)
6
Herstedøster IC (3)
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2021
18:30
Vanløse (1)
0
HIK (M)
10
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2021
18:30
Måløv BK (2)
FC Rudersdal (2)
UHT
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2021
18:30
Slangerup & Omegn IF (2)
Frederikssund FB (M)
HHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2021
18:30
Hvidovre IF
Værløse BK (2)
UHT
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2021
18:30
Ejby IF Fodbold (3)
2
Lynge-Broby IF (1)
7
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2021
18:30
Tuse IF (1)
5
SSL
2
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2021
18:30
B 1908 (3)
Frem (M)
HMH
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2021
18:30
Suså IF (M)
12
Virum-Sorgenfri (Ø2)
11
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2021
19:00
FC Storebælt (3)
2
Tårnby FF (Ø2)
11
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2021
18:00
Frem Bjæverskov (1)
3
Greve Fodbold (M)
5
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2021
18:30
Kværkeby IF (3)
Jyllinge FC (1)
HHT
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2021
18:30
FHF/SGIF (1)
1
Vordingborg IF (M)
13
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2021
18:30
FIF, Hillerød (3)
1
B.93 (Ø2)
5
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2021
18:30
Humlebæk BK (2)
Borup IF Fodbold (1)
UHT
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2021
18:30
Vallensbæk IF (1)
4
FC Holte (1)
2
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2021
19:00
Bagsværd BK (3)
8
A27 (Ø1)
9
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2021
18:00
BK Friheden (2)
0
HIK (M)
16
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2021
18:00
Hvidovre IF
9
Hekla (1)
0
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2021
18:00
Jægersborg BK (1)
1
Tårnby FF (Ø2)
2
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2021
19:00
Suså IF (M)
LSF (Ø1)
HHT
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2021
19:00
Greve Fodbold (M)
KB
HHT
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2021
19:00
Tuse IF (1)
KFUM BK, Roskilde (Ø1)
UHT
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2021
19:00
Måløv BK (2)
0
B 1903 (Ø1)
7
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2021
19:00
Vallensbæk IF (1)
1
Slagslunde-Ganløse IF (M)
3
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2021
19:00
Tølløse (2)
0
Frederikssund FB (M)
6
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2021
19:00
Gladsaxe-Hero (Ø1)
4
B.93 (Ø2)
0
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2021
19:30
Farum BK (2)
7
Skovshoved IF (Ø2)
3
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2021
19:00
Vordingborg IF (M)
3
Karlslunde IF (Ø1)
0
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2021
18:15
HIK (M)
7
B 1903 (Ø1)
0
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2021
19:00
Humlebæk BK (2)
2
Fremad Valby (Ø1)
3
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2021
19:00
Lynge-Broby IF (1)
2
Lyngby Bk (Ø1)
4
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2021
19:15
Hvidovre IF
3
Gladsaxe-Hero (Ø1)
0
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2021
18:30
Jyllinge FC (1)
Frem (M)
UHT
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2021
19:30
Farum BK (2)
11
Vordingborg IF (M)
0
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2021
19:30
Lyngby Bk (Ø1)
1
KB
2
|
|||||||||||||||||||
27. okt 2021
19:00
Tuse IF (1)
0
Tårnby FF (Ø2)
3
|
|||||||||||||||||||
28. okt 2021
19:00
Slagslunde-Ganløse IF (M)
0
A27 (Ø1)
4
|
|||||||||||||||||||
03. nov 2021
19:00
Frederikssund FB (M)
4
Fremad Valby (Ø1)
3
|
|||||||||||||||||||
04. nov 2021
19:00
Jyllinge FC (1)
1
LSF (Ø1)
8
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2022
14:00
HIK (M)
6
A27 (Ø1)
1
|
|||||||||||||||||||
09. mar 2022
19:00
Farum BK (2)
0
KB
3
|
|||||||||||||||||||
09. mar 2022
19:15
Hvidovre IF
8
Frederikssund FB (M)
0
|
|||||||||||||||||||
10. mar 2022
19:00
Tårnby FF (Ø2)
2
LSF (Ø1)
1
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2022
19:00
KB
2
HIK (M)
1
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2022
19:00
Tårnby FF (Ø2)
0
Hvidovre IF
4
|
|||||||||||||||||||
26. jun 2022
12:00
KB
1
Hvidovre IF
0
|
Klubberne bedes bemærke:
1) at der ikke spilles med forlænget spilletid
Denne side opdateres efterhånden som de enkelte runder/kampe afvikles.
1. runde – 24. – 26. august (uge 34)
2. runde – 20. – 23. september (uge 38)
3. runde – 4. - 6. oktober (uge 40)
4. runde – 7. - 10. marts marts 2022 (uge 10)
5. runde – 18. - 21. april 2022 (semifinaler) (uge 16)
6. runde – Finaledato er ukendt pt.
Ovenstående runder/ugedatoer er vejledende.
Bemærk at ifb. med pokalkampe skal hjemmeholdet på spilledagen senest kl. 24.00 indtaste kampens resultat. Hvis dette ikke er tilfældet vil hjemmeholdet almindeligvis blive taberdømt og idømt bøde.
Resultatet fastsættes til 0 - 3.
Lavest rangerede hold har hjemmebane.
Dog er der ingen seedning i semifinalerne, hvor det er lodtrækningen, der er gældende.
Flytning af kampe: Anmodning om flytning af kamp(e) skal ske via hjemmeholdet, der skal rette henvendelse til sin lokalunion.