Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23. aug 2021
18:30
Øster Alling IF
Kolind/Perstrup IF
HMH
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2021
18:30
ØB
2
B 67
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2021
18:30
Lystrup IF
VSK Aarhus
UHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2021
18:30
FC SevenOaks
Vonsild FK
UHT
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2021
18:30
Bjerre Herred Fodbold (2)
Løsning IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2021
18:20
Sdr. Hygum B
Toftlund IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2021
18:00
Hjordkær UIF
4
Hellevad IF
1
|
|||||||||||||||||||
20. okt 2021
19:00
FC SevenOaks
2
Øster Starup/Vester Nebel IF
5
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2021
19:00
Mejdal-Halgård Fodbold
Vorupør B
UHT
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2021
19:00
Skjern GF
Mejrup GU
UHT
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2021
19:00
Kolind/Perstrup IF
1
Lystrup IF
2
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2021
19:00
Egebjerg IF
1
Horsens Freja
3
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2021
19:00
Sole IF
3
Bjerre Herred Fodbold (2)
4
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2021
19:00
B 67
AC Odense
UHT
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2021
19:00
Sdr. Hygum B
1
Højer IF
4
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2021
19:00
Nord-Als B
Egen UI
UHT
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2021
19:00
Hørup UI
Sønderborg Boldklub
UHT
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2021
20:00
Funder GF
2
Brædstrup IF
1
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2021
20:30
Haderslev FK
7
Hammelev SUF
1
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2021
20:30
Aalborg Freja
2
Aars IK
1
|
|||||||||||||||||||
27. okt 2021
19:00
Saxild IF
1
Østbirk IF
3
|
|||||||||||||||||||
28. okt 2021
19:00
Ensted IF
Aabenraa BK
HHT
|
|||||||||||||||||||
15. nov 2021
19:00
Mejdal-Halgård Fodbold
3
Skjern GF
1
|
|||||||||||||||||||
15. nov 2021
19:00
Bjerre Herred Fodbold (2)
2
Horsens Freja
1
|
|||||||||||||||||||
15. nov 2021
19:00
Højer IF
4
Hjordkær UIF
5
|
|||||||||||||||||||
15. nov 2021
19:00
Hørup UI
3
Nord-Als B
2
|
|||||||||||||||||||
15. nov 2021
20:00
Aabenraa BK
1
Haderslev FK
2
|
|||||||||||||||||||
17. nov 2021
19:00
Funder GF
2
Østbirk IF
0
|
|||||||||||||||||||
17. nov 2021
19:30
Øster Starup/Vester Nebel IF
3
B 67
1
|
|||||||||||||||||||
17. nov 2021
20:15
Lystrup IF
0
Aalborg Freja
2
|
|||||||||||||||||||
04. apr 2022
18:30
Bjerre Herred Fodbold (2)
Funder GF
UHT
|
|||||||||||||||||||
04. apr 2022
18:30
Haderslev FK
8
Hørup UI
4
|
|||||||||||||||||||
04. apr 2022
18:30
Hjordkær UIF
2
Øster Starup/Vester Nebel IF
3
|
|||||||||||||||||||
08. apr 2022
19:00
Aalborg Freja
4
Mejdal-Halgård Fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2022
19:00
Øster Starup/Vester Nebel IF
2
Haderslev FK
4
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2022
19:00
Aalborg Freja
3
Bjerre Herred Fodbold (2)
1
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2022
19:00
Haderslev FK
Aalborg Freja
UHT
|
Datoplan for landspokalturneringen for M+32:
1. runde: Mandag d. 6. september 2021
2. runde: Mandag d. 25. oktober 2021
3. runde: Mandag d. 15. november 2021
4. runde: Mandag d. 4. april 2022
5. runde: Mandag d. 25. april 2022
6. runde: Mandag d. 16. maj 2022
Finale mod vinderen i øst: Søndag d. 12. juni 2022 (afvikles i vest)