Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14. apr 2021
18:30
Nørresundby FB
1
HVH
7
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2021
18:30
Aalborg Freja
6
Aalborg KFUM
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2021
12:00
Løgstør IF
18
Storvorde/Sejlflod B
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2021
18:00
Aalborg KFUM
1
Løgstør IF
9
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2021
18:30
HVH
6
Aalborg Freja
3
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2021
17:45
Storvorde/Sejlflod B
3
Nørresundby FB
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2021
18:30
Nørresundby FB
9
Aalborg KFUM
4
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2021
18:30
Storvorde/Sejlflod B
1
HVH
1
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2021
19:00
Løgstør IF
8
Aalborg Freja
0
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2021
18:00
Aalborg KFUM
3
Storvorde/Sejlflod B
1
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2021
18:30
Aalborg Freja
3
Nørresundby FB
5
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2021
18:30
Løgstør IF
7
HVH
1
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2021
18:30
Nørresundby FB
2
Løgstør IF
6
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2021
18:30
HVH
3
Aalborg KFUM
4
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2021
17:45
Storvorde/Sejlflod B
3
Aalborg Freja
4
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2021
18:00
Aalborg KFUM
4
Aalborg Freja
1
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2021
18:30
HVH
1
Nørresundby FB
2
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2021
18:30
Storvorde/Sejlflod B
Løgstør IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2021
18:30
Nørresundby FB
4
Storvorde/Sejlflod B
2
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2021
18:30
Aalborg Freja
7
HVH
4
|
|||||||||||||||||||
27. maj 2021
18:30
Løgstør IF
4
Aalborg KFUM
1
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2021
17:30
Aalborg KFUM
2
Nørresundby FB
1
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2021
18:30
HVH
5
Storvorde/Sejlflod B
2
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2021
18:30
Aalborg Freja
2
Løgstør IF
6
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2021
18:30
Nørresundby FB
3
Aalborg Freja
2
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2021
18:30
HVH
2
Løgstør IF
5
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2021
17:45
Storvorde/Sejlflod B
1
Aalborg KFUM
5
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2021
18:30
Aalborg KFUM
9
HVH
4
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2021
18:30
Løgstør IF
Nørresundby FB
UHT
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2021
18:30
Aalborg Freja
0
Storvorde/Sejlflod B
2
|
Der skal udfyldes elektronisk holdkort i denne række via DBU's Fodbold APP eller på www.dbujylland.dk - "Mit DBU". Kontakt din klub såfremt du ikke har fået tildelt brugernavn og adgangskode.
U12 rækker skal IKKE udfylde holdkort!
Bøder for manglende udfyldelse af holdkort:
1. rykker - kr. 25,00
2. rykker - kr. 50,00
3. rykker - kr. 250,00
4. rykker - disciplinærsag
Hjemmeholdet er ansvarlige for registrering af kampens resultat via DBU’s Fodbold App eller via ”Mit DBU” på www.dbujylland.dk.
Dommerkode 01 - her påsætter DBU Jylland neutrale dommere – udgiften afholdes af hjemmeholdet.
Dommerkode 03 - er døm-selv-kampe hvor hjemmeholdet stiller en lokal dommer.