Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12. apr 2021
18:00
Øster Han Herred
4
TSV
1
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2021
18:00
Thise IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2021
18:00
SIV
0
Biersted/Nørhalne/Vadum
8
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2021
11:00
TSV
8
Thise IF
1
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2021
18:00
Biersted/Nørhalne/Vadum
0
Øster Han Herred
1
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2021
18:00
Oversidder
SIV
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2021
11:30
SIV
0
TSV
5
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2021
18:00
Oversidder
Biersted/Nørhalne/Vadum
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2021
18:00
Thise IF
0
Øster Han Herred
9
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2021
17:45
Thise IF
1
Biersted/Nørhalne/Vadum
5
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2021
18:00
Øster Han Herred
9
SIV
0
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2021
18:00
TSV
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2021
10:00
SIV
1
Thise IF
5
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2021
18:00
Biersted/Nørhalne/Vadum
3
TSV
1
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2021
18:00
Oversidder
Øster Han Herred
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2021
11:00
TSV
2
Øster Han Herred
5
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2021
18:00
Oversidder
Thise IF
|
|||||||||||||||||||
20. maj 2021
18:00
Biersted/Nørhalne/Vadum
8
SIV
0
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2021
18:00
Thise IF
2
TSV
6
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2021
18:00
SIV
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2021
11:00
TSV
11
SIV
0
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2021
18:00
Biersted/Nørhalne/Vadum
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2021
12:00
Øster Han Herred
7
Thise IF
1
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2021
17:30
SIV
0
Øster Han Herred
9
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2021
18:00
Biersted/Nørhalne/Vadum
4
Thise IF
0
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2021
18:00
Oversidder
TSV
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2021
11:00
TSV
0
Biersted/Nørhalne/Vadum
2
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2021
18:00
Øster Han Herred
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2021
18:00
Øster Han Herred
1
Biersted/Nørhalne/Vadum
0
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2021
18:00
Thise IF
2
SIV
2
|
Der skal udfyldes elektronisk holdkort i denne række via DBU's Fodbold APP eller på www.dbujylland.dk - "Mit DBU". Kontakt din klub såfremt du ikke har fået tildelt brugernavn og adgangskode.
U12 rækker skal IKKE udfylde holdkort!
Bøder for manglende udfyldelse af holdkort:
1. rykker - kr. 25,00
2. rykker - kr. 50,00
3. rykker - kr. 250,00
4. rykker - disciplinærsag
Hjemmeholdet er ansvarlige for registrering af kampens resultat via DBU’s Fodbold App eller via ”Mit DBU” på www.dbujylland.dk.
Dommerkode 01 - her påsætter DBU Jylland neutrale dommere – udgiften afholdes af hjemmeholdet.
Dommerkode 03 - er døm-selv-kampe hvor hjemmeholdet stiller en lokal dommer.