Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10. apr 2021
11:00
Aalborg KFUM
2
IF Skjold Sæby
4
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2021
11:30
VUGH
5
Team Horne-Hirtshals
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2021
11:30
B52/Aalborg
3
Strandby-Elling-Nielstrup IF
8
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2021
18:30
Strandby-Elling-Nielstrup IF
1
Aalborg KFUM
2
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2021
11:15
B52/Aalborg
1
VUGH
10
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2021
16:00
IF Skjold Sæby
7
Team Horne-Hirtshals
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2021
18:30
Aalborg KFUM
0
VUGH
7
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2021
11:00
Strandby-Elling-Nielstrup IF
3
IF Skjold Sæby
7
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2021
18:00
Team Horne-Hirtshals
7
B52/Aalborg
4
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2021
18:00
IF Skjold Sæby
5
B52/Aalborg
4
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2021
11:00
Aalborg KFUM
1
Team Horne-Hirtshals
6
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2021
12:00
VUGH
6
Strandby-Elling-Nielstrup IF
1
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2021
11:30
B52/Aalborg
1
Aalborg KFUM
4
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2021
18:00
Team Horne-Hirtshals
4
Strandby-Elling-Nielstrup IF
2
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2021
13:00
Team Horne-Hirtshals
2
VUGH
2
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2021
18:00
Strandby-Elling-Nielstrup IF
3
B52/Aalborg
0
|
|||||||||||||||||||
20. maj 2021
18:00
Team Horne-Hirtshals
4
IF Skjold Sæby
2
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2021
11:00
Aalborg KFUM
1
Strandby-Elling-Nielstrup IF
2
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2021
18:00
VUGH
6
B52/Aalborg
1
|
|||||||||||||||||||
27. maj 2021
18:00
IF Skjold Sæby
4
Aalborg KFUM
2
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2021
11:00
VUGH
2
Aalborg KFUM
1
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2021
11:45
B52/Aalborg
6
Team Horne-Hirtshals
2
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2021
17:00
IF Skjold Sæby
8
Strandby-Elling-Nielstrup IF
1
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2021
18:00
VUGH
4
IF Skjold Sæby
2
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2021
11:00
Strandby-Elling-Nielstrup IF
1
VUGH
1
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2021
11:15
B52/Aalborg
2
IF Skjold Sæby
5
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2021
12:00
Team Horne-Hirtshals
2
Aalborg KFUM
4
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2021
18:30
Aalborg KFUM
4
B52/Aalborg
2
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2021
17:30
IF Skjold Sæby
1
VUGH
3
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2021
10:00
Strandby-Elling-Nielstrup IF
1
Team Horne-Hirtshals
1
|
Se info om rækken her.
Se hvordan forårets U14 Drenge ombrydes til efterårets U15 Drenge her.
Puljevinderen skal spille JM - Læs mere her.