Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
28. mar 2021
13:00
Hviding IF/Kvik 70
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2021
Oversidder
Christiansfeld IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2021
13:00
Gråsten B
1
Sønderborg Boldklub
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2021
14:00
Lundtoft IF
0
Løjt IF
2
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2021
18:00
Højer IF
5
Hviding IF/Kvik 70
0
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2021
13:30
Løjt IF
3
Gråsten B
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2021
14:00
Hviding IF/Kvik 70
7
Lundtoft IF
0
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2021
15:00
Christiansfeld IF
3
Sønderborg Boldklub
1
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2021
Oversidder
Højer IF
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2021
18:00
Højer IF
3
Christiansfeld IF
0
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2021
12:00
Sønderborg Boldklub
0
Løjt IF
6
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2021
12:00
Gråsten B
3
Hviding IF/Kvik 70
2
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2021
13:00
Lundtoft IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2021
19:00
Højer IF
Lundtoft IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2021
13:30
Løjt IF
3
Christiansfeld IF
1
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2021
Oversidder
Gråsten B
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2021
15:00
Hviding IF/Kvik 70
6
Sønderborg Boldklub
3
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2021
19:00
Løjt IF
2
Højer IF
2
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2021
19:00
Sønderborg Boldklub
2
Lundtoft IF
0
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2021
13:00
Gråsten B
0
Højer IF
2
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2021
13:30
Løjt IF
3
Hviding IF/Kvik 70
2
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2021
15:00
Christiansfeld IF
2
Lundtoft IF
0
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2021
13:00
Sønderborg Boldklub
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2021
19:00
Højer IF
3
Sønderborg Boldklub
1
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2021
14:00
Lundtoft IF
2
Gråsten B
2
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2021
Oversidder
Løjt IF
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2021
13:00
Hviding IF/Kvik 70
3
Christiansfeld IF
1
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2021
19:00
Højer IF
1
Løjt IF
2
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2021
Oversidder
Hviding IF/Kvik 70
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2021
14:00
Lundtoft IF
5
Sønderborg Boldklub
4
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2021
14:00
Christiansfeld IF
1
Gråsten B
0
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2021
13:30
Løjt IF
6
Lundtoft IF
1
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2021
14:00
Sønderborg Boldklub
4
Gråsten B
5
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2021
16:00
Hviding IF/Kvik 70
2
Højer IF
0
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2021
13:00
Christiansfeld IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2021
14:00
Sønderborg Boldklub
5
Christiansfeld IF
0
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2021
13:00
Gråsten B
0
Løjt IF
1
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2021
13:00
Højer IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2021
14:00
Lundtoft IF
0
Hviding IF/Kvik 70
4
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2021
19:00
Hviding IF/Kvik 70
1
Gråsten B
1
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2021
13:30
Løjt IF
4
Sønderborg Boldklub
1
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2021
13:30
Christiansfeld IF
3
Højer IF
5
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2021
Oversidder
Lundtoft IF
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2021
18:30
Gråsten B
0
Christiansfeld IF
5
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2021
14:00
Lundtoft IF
2
Højer IF
1
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2021
15:00
Christiansfeld IF
2
Løjt IF
5
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2021
13:00
Gråsten B
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2021
18:30
Lundtoft IF
2
Christiansfeld IF
2
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2021
19:00
Sønderborg Boldklub
0
Hviding IF/Kvik 70
3
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2021
19:00
Højer IF
0
Gråsten B
1
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2021
Oversidder
Sønderborg Boldklub
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2021
15:00
Hviding IF/Kvik 70
5
Løjt IF
1
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2021
19:00
Sønderborg Boldklub
0
Højer IF
1
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2021
13:00
Gråsten B
2
Lundtoft IF
1
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2021
13:30
Christiansfeld IF
2
Hviding IF/Kvik 70
6
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2021
13:30
Løjt IF
Oversidder
|
Nr. 1 rykker op i S1, nr. 2 spiller play-off, nr. 3 og og de 5 bedste nr. 4 bliver i S2, de 9 dårligste nr. 4 og de 5 bedste nr. 5 spiller play-off, de 9 dårligste nr. 5, samt nr. 6-8 rykker ned i S3. Dette under forudsætning af at der rykker 7 jyske hold ned fra DS.
1. play-off runde herrer: Tirsdag 22/6 kl. 19.00
2. play-off runde herrer: Lørdag 26/6 kl. 14.00
Følgende 9 hold fra 4. pladsen skal lørdag den 26/6 spille play-off om at undgå nedrykning. Ikke nævnte hold bliver i rækken.
Følgende hold fra 5. pladsen skal lørdag den 26/6 spille play-off om at undgå nedrykning. Ikke nævnte hold rykker ned.IF Sæby Skjold - Nørresundby B - Nordvestmors BK - HOG Hinnerup - Hammel GF - Vejle FC - Erritsø GIF - Tjæreborg IF - Gråsten B.
Harken UGF - Mejrup GU - Aarhus Fremad - Galten fS - Ammitsbøl/Egtved.