Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15. aug 2020
10:00
Aalborg Chang
2
Øster Han Herred
5
|
|||||||||||||||||||
15. aug 2020
11:00
Nørresundby FB
8
Aalborg KFUM
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2020
11:00
Aalborg KFUM
2
Vejgaard B
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2020
11:00
Aalborg Chang
0
Trekroner/Skovsgård
6
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2020
11:15
Øster Han Herred
4
Nørresundby FB
1
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2020
18:00
Trekroner/Skovsgård
7
Øster Han Herred
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2020
11:00
Nørresundby FB
2
Trekroner/Skovsgård
6
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2020
13:00
Øster Han Herred
Aalborg KFUM
UHT
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2020
17:30
Aalborg KFUM
1
Aalborg Chang
9
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2020
11:00
Nørresundby FB
6
Vejgaard B
4
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2020
18:00
Trekroner/Skovsgård
3
Vejgaard B
1
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2020
10:00
Aalborg Chang
3
Nørresundby FB
11
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2020
11:00
Trekroner/Skovsgård
10
Aalborg KFUM
3
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2020
13:00
Vejgaard B
2
Øster Han Herred
6
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2020
18:00
Vejgaard B
2
Aalborg Chang
1
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2020
10:00
Aalborg KFUM
0
Nørresundby FB
6
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2020
10:00
Øster Han Herred
7
Aalborg Chang
3
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2020
15:30
Vejgaard B
2
Trekroner/Skovsgård
4
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2020
11:00
Nørresundby FB
3
Øster Han Herred
1
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2020
11:00
Trekroner/Skovsgård
Aalborg Chang
UHT
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2020
11:00
Vejgaard B
7
Aalborg KFUM
1
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2020
11:00
Trekroner/Skovsgård
2
Nørresundby FB
5
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2020
11:30
Aalborg KFUM
2
Øster Han Herred
5
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2020
10:00
Aalborg Chang
4
Vejgaard B
5
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2020
10:00
Aalborg Chang
4
Aalborg KFUM
4
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2020
10:00
Øster Han Herred
1
Trekroner/Skovsgård
1
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2020
14:00
Vejgaard B
1
Nørresundby FB
6
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2020
11:00
Nørresundby FB
3
Aalborg Chang
3
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2020
11:30
Aalborg KFUM
Trekroner/Skovsgård
ANN
|
|||||||||||||||||||
02. dec 2020
18:00
Øster Han Herred
5
Vejgaard B
3
|
Se hvordan rækken ombrydes fra efteråret 2020 til foråret 2021 her.
Du kan finde informationer om rækken ved at læse rækkebeskrivelserne.