Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16. aug 2020
11:00
Brønderslev IF
7
BTI/SIF
3
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2020
18:00
Skibsby-Højene IF
4
Team Horne-Hirtshals
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. aug 2020
18:00
Hals FS
6
VUG
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2020
18:30
Brønderslev IF
9
Hals FS
0
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2020
18:00
VUG
1
Brønderslev IF
9
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2020
18:00
Hals FS
BTI/SIF
UHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2020
12:30
Skibsby-Højene IF
7
VUG
3
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2020
13:00
Team Horne-Hirtshals
2
Brønderslev IF
6
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2020
18:00
BTI/SIF
2
Team Horne-Hirtshals
5
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2020
11:00
Brønderslev IF
5
Skibsby-Højene IF
1
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2020
18:00
VUG
4
BTI/SIF
8
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2020
18:30
Skibsby-Højene IF
3
Hals FS
4
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2020
11:00
BTI/SIF
Brønderslev IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2020
13:00
Team Horne-Hirtshals
11
Skibsby-Højene IF
2
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2020
18:15
Team Horne-Hirtshals
6
VUG
0
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2020
11:00
Skibsby-Højene IF
BTI/SIF
UHT
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2020
11:30
VUG
2
Team Horne-Hirtshals
3
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2020
19:00
Hals FS
1
Brønderslev IF
7
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2020
11:00
Brønderslev IF
VUG
UHT
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2020
13:00
Team Horne-Hirtshals
BTI/SIF
UHT
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2020
18:00
Hals FS
5
Skibsby-Højene IF
0
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2020
18:15
Hals FS
0
Team Horne-Hirtshals
5
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2020
11:00
Hals FS
BTI/SIF
UHT
|
|||||||||||||||||||
19. okt 2020
18:00
VUG
3
Skibsby-Højene IF
2
|
|||||||||||||||||||
20. okt 2020
18:00
BTI/SIF
Skibsby-Højene IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
21. okt 2020
17:30
VUG
4
Hals FS
3
|
|||||||||||||||||||
22. okt 2020
18:30
Brønderslev IF
5
Team Horne-Hirtshals
4
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2020
11:00
BTI/SIF
VUG
HHT
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2020
11:00
Skibsby-Højene IF
1
Brønderslev IF
3
|
|||||||||||||||||||
28. okt 2020
18:15
Team Horne-Hirtshals
10
Hals FS
7
|
Se hvordan rækken ombrydes fra efteråret 2020 til foråret 2021 her.
Du kan finde informationer om rækken ved at læse rækkebeskrivelserne.