Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21. aug 2021
13:15
Slagslunde-Ganløse IF
1
FC Whop en Dei
1
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2021
19:00
LSF
1
Slagslunde-Ganløse IF
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2021
14:00
IF Skjold Birkerød (1)
0
Slagslunde-Ganløse IF
6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2021
19:00
Lundtofte Boldklub (1)
3
Slagslunde-Ganløse IF
3
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2021
15:00
Farum BK (2)
5
Slagslunde-Ganløse IF
1
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2021
13:00
Slagslunde-Ganløse IF
2
Lynge-Uggeløse IF
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2021
15:30
Dalby IF / HFK fodbold
1
Slagslunde-Ganløse IF
1
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2021
13:00
Slagslunde-Ganløse IF
8
ORI-Fodbold (2)
1
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2021
12:00
Måløv BK
0
Slagslunde-Ganløse IF
3
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2021
15:30
FC Hornsherred
3
Slagslunde-Ganløse IF
1
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2021
13:00
Slagslunde-Ganløse IF
4
Blovstrød IF
1
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2022
13:00
Slagslunde-Ganløse IF
3
LSF
0
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2022
13:00
FC Whop en Dei
1
Slagslunde-Ganløse IF
1
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2022
13:00
Slagslunde-Ganløse IF
1
IF Skjold Birkerød (1)
1
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2022
13:00
Slagslunde-Ganløse IF
2
Lundtofte Boldklub (1)
3
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2022
13:00
Slagslunde-Ganløse IF
3
Farum BK (2)
2
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2022
15:15
Lynge-Uggeløse IF
0
Slagslunde-Ganløse IF
2
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2022
13:00
Slagslunde-Ganløse IF
1
Dalby IF / HFK fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2022
13:00
ORI-Fodbold (2)
Slagslunde-Ganløse IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2022
19:00
Slagslunde-Ganløse IF
2
Måløv BK
0
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2022
19:00
Slagslunde-Ganløse IF
3
FC Hornsherred
2
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
13:00
Blovstrød IF
Slagslunde-Ganløse IF
HHT
|
Kvartfinaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5
Semifinaler lørdag den 18. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2
Vinderne af semifinalerne spiller finale tirsdag den 21. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1