Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01. sep
10:00
Hobro IK
Rebild Syd
U12 Drenge A2 (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 58
|
|||||||||||||||||||
02. sep
18:00
Hobro IK
Terndrup IF
U13 Drenge Liga 4 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 753
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. sep
19:00
Hobro IK
B.93
NordicBet LIGA - Grundspil 2024/25 1.Division
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. sep
13:00
Hobro
Hobro
Herre Division / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:00
Fyrkat Q (1)
Kjellerup IF
U14 Piger C (2011) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 57
|
|||||||||||||||||||
04. sep
19:15
Hobro IK / Slyngelholdet
Helsted Fremad IF
Randers Oldboys B-rækken Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Hobro IK
Hjørring FK
U13 Drenge Liga 2A (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 711
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:00
Hobro IK
Herning Fremad
U14 Drenge Liga 1 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 601
|
|||||||||||||||||||
07. sep
13:00
Hobro IK
B.93
U19 Drenge Divisionen 2024/25 Div
|
|||||||||||||||||||
07. sep
14:00
Hobro IK
Næsby BK
U15 Drenge Liga 1 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 501
|
|||||||||||||||||||
07. sep
15:15
Hobro IK
B.93
U17 Drenge Divisionen 2024/25 Div
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Støvring IF
IK Rosendal
U10 Drenge C/Beg. (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 156
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
TIF/BSI
Hobro IK
U10 Drenge C/Beg. (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 156
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:40
Hadsund B
TIF/BSI
U10 Drenge C/Beg. (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 156
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:40
IK Rosendal
Arden IF
U10 Drenge C/Beg. (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 156
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:20
Arden IF
Hadsund B
U10 Drenge C/Beg. (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 156
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:20
Hobro IK
Støvring IF
U10 Drenge C/Beg. (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 156
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:30
Fyrkat Q (L2/832)
Randers Q (L1/821)
U17 Piger/11:11 (2008) - DBU Jylland Pokal Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. sep
19:15
Hobro IK / Slyngelholdet
Hadsund B
Randers Oldboys B-rækken Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
Fyrkat Q
St. Restrup IF
U10 Piger A (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 159
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
Gug B
Nibe B
U10 Piger A (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 159
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:40
Nibe B
Aalborg KFUM
U10 Piger A (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 159
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:40
St. Restrup IF
Gug B
U10 Piger A (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 159
|
|||||||||||||||||||
14. sep
11:20
Aalborg KFUM
Fyrkat Q
U10 Piger A (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 159
|
|||||||||||||||||||
14. sep
14:00
Hobro IK
Vejgaard B
Herre-DS 2024-25 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Hobro IK
Løgstør IF
U12 Drenge A2 (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 58
|
|||||||||||||||||||
18. sep
18:30
Hobro IK
Viborg FF
U19 Drenge Divisionen 2024/25 Div
|
|||||||||||||||||||
19. sep
19:15
Hobro IK
Viborg FF
U17 Drenge Divisionen 2024/25 Div
|
|||||||||||||||||||
20. sep
18:30
Hobro IK
Kolding IF
NordicBet LIGA - Grundspil 2024/25 1.Division
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:00
Hobro IK
Mariager IK
U9 Drenge B (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 184
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:00
Hadsund B
Hobro IK
U9 Piger C/Beg. (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 175
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:40
Kongerslev IF
Hadsund B
U9 Piger C/Beg. (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 175
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:40
Mariager IK
Støvring IF
U9 Drenge B (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 184
|
|||||||||||||||||||
21. sep
11:20
Støvring IF
Hobro IK
U9 Drenge B (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 184
|
|||||||||||||||||||
21. sep
11:20
Hobro IK
Kongerslev IF
U9 Piger C/Beg. (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 175
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:00
Hobro IK
Rebild Syd
U14 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 653
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:00
Hobro IK
Terndrup IF
U12 Drenge A2 (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 58
|
|||||||||||||||||||
25. sep
19:15
Hobro IK / Slyngelholdet
Havndal/Udbyneder IF
Randers Oldboys B-rækken Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
27. sep
19:30
Hobro IK
Vorup FB
Herre-DS 2024-25 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
29. sep
15:00
Fyrkat Q - Hobro IK
Søften GF
Kvinder Serie 1 - Efterår 2024 Pulje 269
|