Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15. maj
17:30
Vorup FB
Mørke IF
U10 Piger C (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 49
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Vorup FB
Randers Freja
ØOB Oldboys 60 år 11 mands 2023-24 Kreds 12
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Vorup FB
IF Viking Pindstrup
Herre C2 (+16) 7:7 - Forår 2024 Pulje 140
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Vorup FB
Romalt IF (2)
Randers Oldboys B-rækken Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:00
Randers Q
Viborg Q
U13 Piger Liga 3 (2011) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 974
|
|||||||||||||||||||
20. maj
10:00
Vorup FB
Aabyhøj IF
U10 Drenge A (2014) 8:8 - 20/5 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. maj
10:00
Søften GF
Grenaa IF
U10 Drenge A (2014) 8:8 - 20/5 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
20. maj
10:45
Lystrup IF
Vorup FB
U10 Drenge A (2014) 8:8 - 20/5 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
20. maj
10:45
Aabyhøj IF
Søften GF
U10 Drenge A (2014) 8:8 - 20/5 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
20. maj
11:30
Grenaa IF
Lystrup IF
U10 Drenge A (2014) 8:8 - 20/5 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
20. maj
11:30
Vorup FB
Søften GF
U10 Drenge A (2014) 8:8 - 20/5 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
20. maj
12:15
Lystrup IF
Aabyhøj IF
U10 Drenge A (2014) 8:8 - 20/5 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
20. maj
12:15
Grenaa IF
Vorup FB
U10 Drenge A (2014) 8:8 - 20/5 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:00
Vorup FB
Arden IF
U14 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 622
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Vorup fB
Aarhus 1900
Jyllandsserien Kvinder - Forår 2024 Pulje 255
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Vorup FB
tst Fodbold
ØOB Oldboys 60 år 11 mands 2023-24 Kreds 12
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
Vorup FB
AC Norddjurs (2)
Herre C2 (+16) 7:7 - Forår 2024 Pulje 140
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Vorup FB
Alliancen IF
U8 Drenge C1 (2016) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 121
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
SIF Assentoft
Hornbæk SF
U8 Drenge C1 (2016) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 121
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:30
Alliancen IF
SIF Assentoft
U8 Drenge C1 (2016) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 121
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:30
Hornbæk SF
Vorup FB
U8 Drenge C1 (2016) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 121
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Vorup FB
SIF Assentoft
U8 Drenge C1 (2016) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 121
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Alliancen IF
Hornbæk SF
U8 Drenge C1 (2016) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 121
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
Vorup FB
Hadsund B
Randers Oldboys B-rækken Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Vorup FB
All Stars FC 91
Randers Oldboys B-rækken Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:00
Vorup fB
Skødstrup SF
Jyllandsserien Kvinder - Forår 2024 Pulje 255
|
|||||||||||||||||||
04. jun
19:00
Vorup fB
VSK Aarhus
Jyllandsserien Kvinder - Forår 2024 Pulje 255
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Vorup FB
Hadsten SK
ØOB Oldboys 60 år 11 mands 2023-24 Kreds 12
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Vorup FB
Ådalen IF
Herre C2 (+16) 7:7 - Forår 2024 Pulje 140
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Vorup FB
Kolind/Perstrup IF
U10 Piger C (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 49
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
Vorup FB
Grenaa IF
U13 Drenge Liga 6 (2011) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 765
|