Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
31. aug
10:00
Aabenraa BK
Tinglev IF
U10 Drenge B (2015) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 126
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:30
Aabenraa BK
Gauerslund IF
U12 Drenge A1 (13) 8M - Efterår 2024 Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:00
Aabenraa BK
10
Seest B
2
U13 Drenge Liga 4 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 763
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:00
Aabenraa BK
Vojens BI
U14 Drenge Liga 6 (2011) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 681
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:00
Aabenraa BK
Nord-Als B
U12 Drenge B (2013) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 312
|
|||||||||||||||||||
02. sep
17:45
Aabenraa BK
Hørup UI
U12 Piger C (2013) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 330
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. sep
19:00
Aabenraa BK
Løjt IF
M+40 7:7 (6:6) - Forår/Efterår 2024 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
02. sep
19:00
Aabenraa BK
Vedsted UF
M+55 7:7 (6:6) - Forår/Efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
03. sep
17:30
Aabenraa BK
Bov IF
U13 Piger C (2012) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 345
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:15
Aabenraa BK
Egen UI
Herrer Jyllandsserien 2 - Efterår 2024 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
04. sep
17:30
Aabenraa BK
Tinglev IF
U9 Drenge C1 (2016) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 108
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:30
Aabenraa BK
Gråsten B
Herrer Serie 2 - Efterår 2024 Pulje 23
|
|||||||||||||||||||
05. sep
17:45
Aabenraa BK
Bolderslev B
U11 Drenge C1 (2014) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 316
|
|||||||||||||||||||
05. sep
19:00
Aabenraa BK
Sønderborg Q
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 290
|
|||||||||||||||||||
05. sep
19:00
Aabenraa BK
Hjordkær UIF
M+32 11:11 - Forår/Efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Aabenraa BK
Løjt IF
U8 Drenge C1 (2017) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 109
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:00
Aabenraa BK
Vojens BI
U9 Drenge A (2016) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 100
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:30
Aabenraa BK
Gauerslund IF (1)
U14 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 631
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:30
Aabenraa BK
Skodborg IF
U16 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 495
|
|||||||||||||||||||
08. sep
13:15
Aabenraa BK
Starup UIF (H)
U15 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 533
|
|||||||||||||||||||
08. sep
15:00
Aabenraa BK
Sønderborg B (1)
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 94
|
|||||||||||||||||||
09. sep
17:30
Aabenraa BK
Vojens BI
U10 Piger B (2015) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 160
|
|||||||||||||||||||
10. sep
18:45
Aabenraa BK (U16)
Rødekro/Løjt (U16)
U15 Piger C (2010-11) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 395
|
|||||||||||||||||||
11. sep
17:30
Aabenraa BK
Ensted IF
U12 Drenge B (2013) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 312
|
|||||||||||||||||||
11. sep
17:30
Aabenraa BK
Høje Kolstrup B 81
U9 Drenge B (2016) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 103
|
|||||||||||||||||||
12. sep
18:00
Aabenraa BK
Starup UIF (H)
U10 Drenge A2 (2015) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 120
|
|||||||||||||||||||
16. sep
18:30
Aabenraa BK
Haderslev FK (3)
M+55 7:7 (6:6) - Forår/Efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
18. sep
19:00
Aabenraa BK
Hjordkær UIF
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 168
|
|||||||||||||||||||
19. sep
18:30
Aabenraa BK
Starup UIF (H)
M+32 11:11 - Forår/Efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
21. sep
11:00
Aabenraa BK
Bredballe IF (1)
U12 Drenge A1 (13) 8M - Efterår 2024 Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
21. sep
13:00
Aabenraa BK
Kolding B
U15 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 533
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:00
Aabenraa BK
Løgum IF
U10 Drenge B (2015) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 126
|
|||||||||||||||||||
22. sep
11:00
Aabenraa BK
Sønderborg Fremad
U10 Drenge A2 (2015) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 120
|
|||||||||||||||||||
22. sep
11:00
Aabenraa BK
Sønderborg B
U14 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 631
|
|||||||||||||||||||
22. sep
12:00
Aabenraa BK
Hellevad/Agerskov
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 94
|
|||||||||||||||||||
22. sep
12:00
Aabenraa BK
Bramming B
Herrer Jyllandsserien 2 - Efterår 2024 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
22. sep
13:00
Aabenraa BK
Sønderborg B
U14 Drenge Liga 6 (2011) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 681
|
|||||||||||||||||||
22. sep
14:00
Aabenraa BK
Tjæreborg IF
Herrer Serie 2 - Efterår 2024 Pulje 23
|
|||||||||||||||||||
23. sep
17:30
Aabenraa BK
Tinglev IF
U12 Piger C (2013) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 330
|
|||||||||||||||||||
23. sep
17:30
Aabenraa BK
BVF21
U10 Piger B (2015) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 160
|
|||||||||||||||||||
24. sep
18:30
Aabenraa BK (U16)
Hørup UI
U15 Piger C (2010-11) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 395
|
|||||||||||||||||||
25. sep
17:30
Aabenraa BK
Rødekro IF
U12 Drenge B (2013) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 312
|
|||||||||||||||||||
25. sep
17:30
Aabenraa BK
Haderslev FK
U9 Drenge A (2016) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 100
|
|||||||||||||||||||
25. sep
17:30
Aabenraa BK
RØBS
U9 Drenge C1 (2016) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 108
|
|||||||||||||||||||
26. sep
17:30
Aabenraa BK
Rødekro IF
U10 Drenge B (2015) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 126
|
|||||||||||||||||||
28. sep
11:00
Aabenraa BK
Oversidder
U12 Drenge A1 (13) 8M - Efterår 2024 Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
28. sep
15:00
Aabenraa BK
Gråsten B
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 290
|
|||||||||||||||||||
29. sep
14:00
Aabenraa BK
Kolding B
Herrer Serie 2 - Efterår 2024 Pulje 23
|
|||||||||||||||||||
30. sep
18:00
Aabenraa BK
Hjordkær UIF
M+40 7:7 (6:6) - Forår/Efterår 2024 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
30. sep
18:00
Aabenraa BK
TSF/HØJ
U12 Piger C (2013) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 330
|
|||||||||||||||||||
30. sep
19:15
Aabenraa BK
Haderslev FK (2)
M+55 7:7 (6:6) - Forår/Efterår 2024 Pulje 2
|