Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19. apr
18:30
AB 2
Brønshøj BK
U17 Drenge Øst 2 Forår (07) 2024 Øst 2
|
|||||||||||||||||||
20. apr
11:00
AB
Herlufsholm GF
U13 Drenge 8:8 M (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. apr
12:45
AB
Greve Fodbold
U15 Drenge Liga Øst 2 (09) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. apr
13:00
AB
Oversidder
Serie 5 - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
21. apr
13:00
AB
Kokkedal BK
Serie 4B - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. apr
14:00
AB
Holbæk B&I
U14 Drenge Liga Øst 2 (10) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. apr
19:00
AB
Farum BK
M+55 11:11 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
24. apr
17:00
AB (2)
SBV 09
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
24. apr
18:30
AB (1)
Herlev IF
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
24. apr
18:30
AB (Liga 2)
KB (Liga 1)
Ungdomspokalen U13 Drenge 8:8 (11) 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
24. apr
18:30
AB
Taastrup FC
U15 Drenge 1 (09) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
24. apr
19:00
AB
Nykøbing FC
U16 Drenge Reservehold Øst Forår 2024 (08) P1
|
|||||||||||||||||||
25. apr
19:30
AB
FIF, Hillerød
8:8 M+32 2 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
AB
Roskilde Boldklub
U13 Drenge Liga Øst 2 (11) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
AB
Hobro IK
U17 Drenge Divisionen 2023/24 Div
|
|||||||||||||||||||
27. apr
14:30
AB
Hobro IK
U19 Drenge Divisionen 2023/24 Div
|
|||||||||||||||||||
27. apr
15:30
AB
Virum-Sorgenfri BK (2)
Serie 3 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
15:30
AB
Slagslunde-Ganløse IF
Serie 2 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:00
AB
Greve Fodbold
U12 Drenge SU 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. maj
18:30
AB (1)
Nivå-Kokkedal FK
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. maj
18:30
AB
Karlslunde IF
U15 Drenge 3 (09) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:00
AB
LSF
M+32 1 - 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:00
AB
IF Bytoften
8:8 M+40 2 - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:00
AB
FC Rudersdal
8:8 M+45 1 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
AB
Herfølge BK
U12 Drenge SU 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:00
AB
Lundtofte Boldklub
Serie 5 - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:30
AB
IF Bytoften
U13 Drenge 8:8 M (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:30
AB
FC Rudersdal (2)
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
AB (15)
B 1903 (7)
Drenge u14 liga 1 Træningskamp Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:45
AB
HB Køge
U15 Drenge Liga Øst 2 (09) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:00
AB
Græsted IF
Serie 4B - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
14:00
AB
Oversidder
U14 Drenge Liga Øst 2 (10) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:00
AB
Allerød FK
M+55 11:11 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. maj
16:00
AB
Hørsholm-Usserød IK
Serie 2 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. maj
19:30
AB
Annisse IF
8:8 M+32 2 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
10. maj
18:30
AB 2
Friheden
U17 Drenge Øst 2 Forår (07) 2024 Øst 2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
AB (2)
Vallensbæk IF
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
11. maj
15:30
AB
Lundtofte Boldklub
Serie 3 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:00
AB
HIK
U13 Drenge Liga Øst 2 (11) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
AB
HIK
U16 Drenge Reservehold Øst Forår 2024 (08) P1
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:15
AB
Brøndbyernes IF
U15 Drenge 1 (09) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:30
AB (1)
Oversidder
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
AB
BK 96, Solrød
M+32 1 - 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
AB
Høsterkøb HF 2000
8:8 M+45 1 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. maj
18:00
AB
AC Amager Academy
U14 Drenge Liga Øst 2 (10) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
18. maj
11:00
AB
Holbæk B&I (1)
U12 Drenge SU 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
AB
AC Amager Academy
U17 Drenge Divisionen 2023/24 Div
|
|||||||||||||||||||
18. maj
13:00
AB
Kultur Foreningen Lilleasien
Serie 5 - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
18. maj
13:30
AB
Frederiksværk Fodbold Klub
U13 Drenge 8:8 M (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
14:30
AB
AC Amager Academy
U19 Drenge Divisionen 2023/24 Div
|