Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13. maj
11:00
AB Tårnby
Skjold
M+70 5:5 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
13. maj
16:45
AB Tårnby 4
CIK 2
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:45
AB Tårnby
Bispebjerg Bk.
M+45 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:45
AB Tårnby (3)
Union
M+60 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:15
AB Tårnby 1
B.93 1
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:45
AB Tårnby
Kastrup
M+60 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:45
AB Tårnby 2
FB 2
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:45
AB Tårnby 2
Valby
U15 Drenge M (09) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
16. maj
11:00
AB Tårnby
Brønshøj BK
M+75 5:5 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:45
AB Tårnby (M)
FB (1)
Hovedstads 7’er pokalen Kvinder P1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:00
AB Tårnby
Kastrup
U12 Piger 3 (12) 8:8 Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:00
AB Tårnby
FA 2000 1
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
AB Tårnby 2
B 1903 2
U13 Drenge 1 (11) 8:8 Forår dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:00
AB Tårnby 2
Fremad Amager 1
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:00
AB Tårnby 4
Ørestad IF 1
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:00
AB Tårnby
Østerbro IF
U16 Drenge 2 (08) Forår P2
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:45
AB Tårnby
Vanløse
M+55 7:7 Forår - Dommerløs 1
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:45
AB Tårnby (3)
Hvidovre/Friheden
M+60 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:00
AB Tårnby 2
B.93 2
Serie 2, P2/3 Forår P2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
AB Tårnby 2
Fremad Amager 3
U14 Drenge 3 (10) Forår P3
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
AB Tårnby 3
VLI 3
Serie 4, P2/9 Forår P3
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:00
AB Tårnby
Ringsted IF
Herre-DS 2023-24 Kvalifikationsspil Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
AB Tårnby 3
GVI 1
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
A27
FA 2000
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
B.93 3
Fremad Amager 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Oversidder
B 1908 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:25
B.93 3
KB 4
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:25
B 1908 1
HIK 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:50
KB 4
Oversidder
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:50
HIK 1
Fremad Amager 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:15
Oversidder
B.93 3
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:15
Fremad Amager 1
B 1908 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:40
KB 4
HIK 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
A27
KB (2)
U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
AB Tårnby 3
FA 2000 2
U15 Drenge 2 (09) Forår P2
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:45
AB Tårnby
GVI/Jægersborg BK
M+45 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
28. maj
19:45
AB Tårnby
Østerbro IF 4
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P8
|
|||||||||||||||||||
28. maj
19:45
AB Tårnby
Sundby
Kvinde Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:45
AB Tårnby
Vigerslev
M+55 7:7 Forår - Dommerløs 1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:45
AB Tårnby
Fremad Amager
M+60 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:45
AB Tårnby 2
ØKF 2
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
30. maj
11:00
AB Tårnby
KB
M+75 5:5 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
AB Tårnby
KB
U12 Piger 3 (12) 8:8 Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
AB Tårnby
Skjold 1
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
AB Tårnby 2
Østerbro IF 3
U13 Drenge 1 (11) 8:8 Forår dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
AB Tårnby (1)
Ørestad IF (1)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
AB Tårnby (1)
B 1908 (1)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
AB Tårnby (1)
Brønshøj BK (1)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
AB Tårnby (1)
Østerbro IF
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
AB Tårnby (1)
Pioneren
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
AB Tårnby
Oversidder
U5 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
AB Tårnby
Oversidder
U5 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
AB Tårnby
Oversidder
U5 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
AB Tårnby
Oversidder
U5 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
AB Tårnby
Oversidder
U5 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
AB Tårnby
Oversidder
U5 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
AB Tårnby
Oversidder
U5 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
AB Tårnby
Oversidder
U5 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
AB Tårnby
Oversidder
U5 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
AB Tårnby (1)
Folehaven
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
AB Tårnby (1)
Frem (2)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
AB Tårnby (1)
Hvidovre IF (3)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
AB Tårnby (1)
Hekla (1)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
AB Tårnby (1)
Vestia (1)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
AB Tårnby (1)
KB (4)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
AB Tårnby (1)
KB (7)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
AB Tårnby (1)
KB (1)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
AB Tårnby (1)
Hellas (2)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
AB Tårnby (1)
Skjold (2)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
AB Tårnby (1)
FA 2000 (2)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
AB Tårnby (1)
GVI (2)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
AB Tårnby (1)
HIK (2)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
AB Tårnby (1)
K.B. (10)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
AB Tårnby (3)
FB (5)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
AB Tårnby (3)
Fremad Amager (2)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
AB Tårnby (3)
FA 2000 (3)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
AB Tårnby (3)
Oversidder
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
AB Tårnby (3)
BK Rødovre
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
AB Tårnby (3)
CIK
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
AB Tårnby (3)
Hvidovre IF (4)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
AB Tårnby (3)
KB (5)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
AB Tårnby (3)
Oversidder
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
AB Tårnby (3)
Hellas (3)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
AB Tårnby (3)
Vestia (2)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
AB Tårnby (3)
Skjold (3)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
AB Tårnby (3)
KB (2)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
AB Tårnby (3)
Ørestad IF (2)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
AB Tårnby (3)
B 1908 (2)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
AB Tårnby (3)
KB (8)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
AB Tårnby (3)
Frem (3)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
AB Tårnby (3)
Hekla (2)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
AB Tårnby (3)
GVI (3)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
AB Tårnby (3)
FB (2)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
AB Tårnby (3)
Hvidovre IF (1)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
AB Tårnby (3)
Fix (1)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
AB Tårnby (3)
Oversidder
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
AB Tårnby
FB
U5 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
AB Tårnby
Skjold (2)
U5 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
AB Tårnby
Skjold (1)
U5 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
AB Tårnby
Frem (1)
U5 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
AB Tårnby
Ørestad IF
U5 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
AB Tårnby
HIK (1)
U5 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
AB Tårnby
Frem (2)
U5 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
AB Tårnby
Hekla
U5 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
AB Tårnby
GVI
U5 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
AB Tårnby
BK Rødovre
U5 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
AB Tårnby
Pioneren
U5 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
AB Tårnby
HIK (2)
U5 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
AB Tårnby
Oversidder
U5 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
AB Tårnby
Oversidder
U5 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
AB Tårnby 2
Dragør BK 1
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
AB Tårnby (2)
B.93 (1)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
AB Tårnby (2)
FB (3)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
AB Tårnby (2)
Vestia (3)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
AB Tårnby (2)
Skjold (1)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
AB Tårnby (2)
GVI (1)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
AB Tårnby (2)
Hvidovre IF (5)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
AB Tårnby (2)
Hellas (1)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
AB Tårnby (2)
B 1908 (3)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
AB Tårnby (2)
JIF Hakoah
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
AB Tårnby (2)
FA 2000 (1)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
AB Tårnby (2)
KB (3)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
AB Tårnby (2)
K.B. (9)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
AB Tårnby (2)
Hvidovre IF (2)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
AB Tårnby (2)
KB (6)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
AB Tårnby (2)
Frem (4)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
AB Tårnby (2)
HIK (1)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
AB Tårnby (2)
KFUM
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
AB Tårnby (2)
Frem (1)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
AB Tårnby (2)
Fix (2)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
AB Tårnby (2)
FA 2000 (4)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
AB Tårnby (2)
Ørestad IF (3)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
AB Tårnby (2)
Union
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
AB Tårnby (2)
Oversidder
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
AB Tårnby (1)
FB (1)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
AB Tårnby (1)
B.93 (2)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
AB Tårnby (1)
Fremad Amager (1)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
AB Tårnby (1)
FB (4)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
AB Tårnby 4
Vestia 1
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
JIF Hakoah
B 1903
U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Hvidovre IF
Fremad Valby
U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Skjold
Dragør BK
U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Oversidder
KB
U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:15
KB
Dragør BK
U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:15
Oversidder
Skjold
U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:15
Fremad Valby
B 1903
U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:15
Hvidovre IF
JIF Hakoah
U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:30
B 1903
Hvidovre IF
U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:30
JIF Hakoah
Fremad Valby
U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:30
Dragør BK
Oversidder
U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:30
Skjold
KB
U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
AB Tårnby 2
Union
U17 Drenge 1 (07/08) Forår P1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
AB Tårnby
Tårnby FF
U16 Drenge 2 (08) Forår P2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
AB Tårnby 4
GVI 4
U15 Drenge 5 (09) Forår 2024 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
05. jun
11:00
AB Tårnby
B.93
M+70 5:5 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. jun
18:15
AB Tårnby 1
Sundby Bk. 1
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
06. jun
11:00
AB Tårnby
B.93
M+75 5:5 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. jun
18:00
AB Tårnby 2
FB 4
Serie 2, P2/3 Forår P2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Kastrup 1
AB Tårnby 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Fremad Amager 1
B 1908 1
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Fremad Amager 1
KB 4
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Kastrup 1
B.93 3
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Oversidder
Hekla 3
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Sundby Bk. 2
AB Tårnby 3
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:25
Oversidder
Kastrup 1
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:25
AB Tårnby 3
B 1908 3
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:25
Fremad Amager 1
B.93 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:25
B.93 3
B 1908 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:25
Kastrup 1
Oversidder
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:25
B 1908 1
Dragør BK 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:50
Oversidder
Fremad Amager 1
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:50
Dragør BK 2
AB Tårnby 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:50
B.93 1
Kastrup 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:50
B 1908 1
KB 4
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:50
Kastrup 1
Sundby Bk. 2
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:50
B 1908 3
Hekla 3
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:15
Sundby Bk. 2
Oversidder
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:15
Hekla 3
AB Tårnby 3
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:15
Kastrup 1
Fremad Amager 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:15
KB 4
B.93 3
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:15
Fremad Amager 1
Kastrup 1
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:15
AB Tårnby 2
B 1908 1
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:40
Oversidder
Dragør BK 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:40
B.93 1
B 1908 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:40
Kastrup 1
B 1908 3
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
08. jun
14:00
AB Tårnby
VB 1968
Herre-DS 2023-24 Kvalifikationsspil Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
AB Tårnby 1
AC Amager Academy
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
AB Tårnby 2
B.93 2
U15 Drenge M (09) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Oversidder
Union
U8 Piger (16) 3:3 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Oversidder
FC Damsø
U8 Piger (16) 3:3 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
FA 2000 (2)
FA 2000 (1)
U8 Piger (16) 3:3 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
KB (1)
Dragør BK
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Hellas
B 1908
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Hvidovre IF (2)
KB (2)
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
AB Tårnby
Fix
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
AB Tårnby 3
Fremad Valby 1
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Skjold
GVI
U8 Piger (16) 3:3 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Brønshøj BK
Hvidovre IF
U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
BK Rødovre
GVI
U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
B 1908
FA 2000
U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
KB
AB Tårnby
U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:15
FA 2000 (1)
GVI
U8 Piger (16) 3:3 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:15
FA 2000 (2)
Skjold
U8 Piger (16) 3:3 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:15
Union
FC Damsø
U8 Piger (16) 3:3 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:15
Oversidder
Oversidder
U8 Piger (16) 3:3 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:25
KFB
Nørrebro United
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:25
Fremad Valby
Valby
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:25
Hvidovre IF (1)
FB
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:25
Vestia
Tårnby FF
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:25
B 1908
Nørrebro United
U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:25
AB Tårnby
Union
U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:25
Brønshøj BK
Ørestad IF
U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:25
GVI
FC Damsø
U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:30
FA 2000 (1)
Skjold
U8 Piger (16) 3:3 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:30
FA 2000 (2)
GVI
U8 Piger (16) 3:3 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:30
Union
Oversidder
U8 Piger (16) 3:3 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:30
Oversidder
FC Damsø
U8 Piger (16) 3:3 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:50
Hellas
KB (1)
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:50
Dragør BK
B 1908
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:50
AB Tårnby
Hvidovre IF (2)
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:50
KB (2)
Fix
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:50
Ørestad IF
BK Rødovre
U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:50
FC Damsø
Hvidovre IF
U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:50
Nørrebro United
KB
U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:50
Union
FA 2000
U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:15
KB
B 1908
U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:15
FA 2000
AB Tårnby
U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:15
BK Rødovre
Brønshøj BK
U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:15
Hvidovre IF
GVI
U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:15
Vestia
Hvidovre IF (1)
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:15
FB
Tårnby FF
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:15
Fremad Valby
KFB
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:15
Nørrebro United
Valby
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:40
KB (1)
B 1908
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:40
Dragør BK
Hellas
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:40
Hvidovre IF (2)
Fix
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:40
KB (2)
AB Tårnby
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:40
Ørestad IF
FC Damsø
U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:40
Nørrebro United
Union
U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
A27
Greve Fodbold
U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:05
Hvidovre IF (1)
Tårnby FF
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:05
FB
Vestia
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:05
KFB
Valby
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:05
Nørrebro United
Fremad Valby
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:30
Kastrup
HIK
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:30
Jægersborg BK
KB
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:30
FC Damsø
Hekla
U9 Piger 2 (15) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:30
Dragør BK
Hellas
U9 Piger 2 (15) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:30
B 1908
Østerbro IF
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:30
FA 2000
Vestia
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:30
Skjold (1)
Fix
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:30
GVI
Ørestad IF
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:55
Skjold (1)
FB
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:55
Ørestad IF
Union
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:55
B 1908
Skjold (2)
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:55
Vestia
KFUM
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:55
Hekla
Rødovre
U9 Piger 2 (15) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:55
Hellas
FC Damsø
U9 Piger 2 (15) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:55
Kastrup
AB Tårnby
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:55
KB
B.93
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:20
AB Tårnby
Jægersborg BK
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:20
B.93
HIK
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:20
Rødovre
Dragør BK
U9 Piger 2 (15) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:20
Hekla
Hellas
U9 Piger 2 (15) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:20
Skjold (2)
FA 2000
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:20
KFUM
Østerbro IF
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:20
FB
GVI
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:20
Union
Fix
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:45
GVI
Skjold (1)
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:45
Fix
Ørestad IF
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:45
FA 2000
B 1908
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:45
Østerbro IF
Vestia
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:45
Rødovre
FC Damsø
U9 Piger 2 (15) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:45
Dragør BK
Hekla
U9 Piger 2 (15) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:45
Jægersborg BK
Kastrup
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:45
HIK
KB
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:00
A27
Ringsted IF
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:10
AB Tårnby
B.93
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:10
FC Damsø
Dragør BK
U9 Piger 2 (15) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:10
Hellas
Rødovre
U9 Piger 2 (15) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:10
Skjold (2)
KFUM
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:10
FB
Union
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:45
HIK
K.B.
U10 Piger 1 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:45
Brønshøj BK
Aakanden GF
U10 Piger 1 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:45
Oversidder
Dragør BK
U10 Piger 2 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:45
Nørrebro United
KB
U10 Piger 2 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:45
Østerbro IF
Vestia
U11 Piger 3 (13) 5:5 stævne Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:45
GVI
Hekla
U11 Piger 3 (13) 5:5 stævne Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:45
Fremad Valby
FB
U10 Piger 2 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:45
Sundby Bk. (1)
Fix
U10 Piger 2 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
15:10
Fremad Valby
Oversidder
U10 Piger 2 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
15:10
Fix
Hvidovre IF
U10 Piger 2 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
15:10
Vestia
KB
U11 Piger 3 (13) 5:5 stævne Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
15:10
Hekla
Østerbro IF
U11 Piger 3 (13) 5:5 stævne Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
15:10
Oversidder
Sundby Bk. (2)
U10 Piger 2 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
15:10
KB
GVI
U10 Piger 2 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
15:10
FC Damsø
B 1908
U10 Piger 1 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
15:10
Aakanden GF
FC Damsø
U10 Piger 1 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
15:35
B 1908
HIK
U10 Piger 1 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
15:35
Aakanden GF
K.B.
U10 Piger 1 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
15:35
Sundby Bk. (2)
Nørrebro United
U10 Piger 2 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
15:35
GVI
Dragør BK
U10 Piger 2 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
15:35
KB
GVI
U11 Piger 3 (13) 5:5 stævne Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
15:35
Vestia
Hekla
U11 Piger 3 (13) 5:5 stævne Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
15:35
Oversidder
Sundby Bk. (1)
U10 Piger 2 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
15:35
Hvidovre IF
FB
U10 Piger 2 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
16:00
Sundby Bk. (1)
Fremad Valby
U10 Piger 2 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
16:00
FB
Fix
U10 Piger 2 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
16:00
KB
Østerbro IF
U11 Piger 3 (13) 5:5 stævne Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
16:00
GVI
Vestia
U11 Piger 3 (13) 5:5 stævne Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
16:00
Nørrebro United
Oversidder
U10 Piger 2 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
16:00
Dragør BK
KB
U10 Piger 2 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
16:00
HIK
Brønshøj BK
U10 Piger 1 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
16:00
K.B.
B 1908
U10 Piger 1 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
16:25
Brønshøj BK
FC Damsø
U10 Piger 1 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
16:25
Sundby Bk. (2)
GVI
U10 Piger 2 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
16:25
Østerbro IF
GVI
U11 Piger 3 (13) 5:5 stævne Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
16:25
Hekla
KB
U11 Piger 3 (13) 5:5 stævne Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
16:25
Oversidder
Hvidovre IF
U10 Piger 2 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|