Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02. maj
11:00
Brønshøj BK
12
B.93
1
M+75 5:5 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. maj
19:30
Brønshøj BK
5
Sundby Bk.
3
M+32 M 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. maj
18:00
Brønshøj 2
B 1908 3
U17 Drenge 2 (07/08) Forår P2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. maj
18:00
Brønshøj BK
Union
U12 Piger 3 (12) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
03. maj
18:30
Brønshøj
Glostrup
Herre-DS 2023-24 Oprykningsspil Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Brønshøj BK 1
Oversidder
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Brønshøj BK 2
Nørrebro United 4
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:00
Brønshøj BK
Østerbro IF 1
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Brønshøj BK
Husum Bk 2
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Bispebjerg Bk. 2
HIK 3
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
GVI 3
Brønshøj BK 2
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Vanløse 1
Ørestad IF 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Brønshøj BK 1
KB 4
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Jægersborg BK 2
Skjold 5
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Frem 4
FA 2000 5
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Brønshøj / Fix
Nørrebro United
U14 Drenge 1 (10) Forår P1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Brønshøj / Fix 3
Sundby 2
U14 Drenge 4 (10) Forår P4
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:25
Jægersborg BK 2
Brønshøj BK 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:25
FA 2000 5
Oversidder
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:25
Vanløse 1
HIK 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:25
KB 4
Oversidder
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:25
Bispebjerg Bk. 2
Østerbro IF 2
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:25
Brønshøj BK 2
B.93 5
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:50
Østerbro IF 2
GVI 3
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:50
B.93 5
HIK 3
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:50
HIK 1
Brønshøj BK 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:50
Oversidder
Ørestad IF 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:50
Brønshøj BK 3
Frem 4
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:50
Oversidder
Skjold 5
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:15
Frem 4
Jægersborg BK 2
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:15
Skjold 5
FA 2000 5
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:15
Brønshøj BK 1
Vanløse 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:15
Ørestad IF 1
KB 4
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:15
GVI 3
Bispebjerg Bk. 2
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:15
HIK 3
Brønshøj BK 2
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:40
Østerbro IF 2
B.93 5
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:40
HIK 1
Oversidder
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:40
Brønshøj BK 3
Oversidder
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
Brønshøj / Fix 2
B.93 4
U15 Drenge 2 (09) Forår P2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
Brønshøj / Fix 2
FA 2000 2
U14 Piger 1 (10) Forår 2024 P1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
14:00
Brønshøj 2
FC Ryparken 7
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:30
Fix
FB 20
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P7
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:30
Fix
FC Udfordringen
M+32 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:45
Brønshøj 2
Copenhagen Celtic
Kvinde Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
06. maj
20:00
Stefan 4
Union 8
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
06. maj
20:00
Stefan
FA 2000 6
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
06. maj
22:00
Brønshøj BK
Tårnby FF
M+40 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
07. maj
19:30
Fix
Humlebæk BK
M+40 1 Forår - Dommerløs række P1
|
|||||||||||||||||||
07. maj
19:30
Brønshøj
Bispebjerg
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:30
Brønshøj/Fix 3
Skovshoved IF 2
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4D
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:30
Fix
B 1903
M+40 Øst 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
20:00
Brønshøj BK
Allerød FK
M+40 Øst 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. maj
20:00
Brønshøj BK
Skjold
M+50 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
10. maj
18:00
Brønshøj BK
Oversidder
U11 Piger 3 (13) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
10. maj
20:00
Brønshøj 3
Sønderbro Fight 2
Serie 2, P2/3 Forår P2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
Brønshøj 2
B.1908 2
Serie 1, P2 23/24 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
Brønshøj / Fix
B 1908
U14 Piger Liga 1 (10) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
Brønshøj / Fix 3
Fremad Amager 4
U14 Drenge 4 (10) Forår P4
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
Brønshøj / Fix 2
Hellas 2
U14 Drenge 3 (10) Forår P3
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Brønshøj BK
B.93 2
U19 Drenge Øst 2 Forår (05) 2024 Øst 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:00
Brønshøj BK
B.93 2
U17 Drenge Øst 2 Forår (07) 2024 Øst 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:00
Brønshøj BK
B 1908
U11 Piger 2 (13) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:00
Brønshøj / Fix 2
Nørrebro United
U16 Piger 1 (08/09) Forår 2024 P1
|
|||||||||||||||||||
13. maj
16:45
Brønshøj BK 1
Skjold 1
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
13. maj
18:30
Brønshøj BK
Kastrup
U21 B, 2024 forår (2002 og yngre) Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:30
Brønshøj BK
Sønderbro Fight
M+32 M 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:30
Brønshøj
Oversidder
M+60 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:00
Brønshøj / Fix 3
Hekla
U15 Drenge 4 (09) Forår P4
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:30
Fix
GVI/Jægersborg
Veteran-LP Øst
|
|||||||||||||||||||
16. maj
20:15
Brønshøj BK
Union
M+50 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. maj
18:00
Brønshøj 2
KB 4
U17 Drenge 2 (07/08) Forår P2
|
|||||||||||||||||||
17. maj
18:00
Brønshøj BK
B.93
U12 Piger 3 (12) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:00
Brønshøj BK 1
HIK 3
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:00
Brønshøj BK 2
Jægersborg BK 3
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
Brønshøj BK
Sundby Bk. 2
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
18. maj
14:00
Brønshøj
Hørsholm-Usserød IK
Herre-DS 2023-24 Oprykningsspil Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
14:00
Brønshøj 4
B.93 9
Serie 4, P2/9 Forår P5
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:00
Brønshøj BK
Skjold 5
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:00
Brønshøj / Fix 2
Skjold
U14 Piger 1 (10) Forår 2024 P1
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:00
Brønshøj / Fix 2
Union
U15 Drenge 2 (09) Forår P2
|
|||||||||||||||||||
19. maj
14:00
Brønshøj 2
FB 21
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
20. maj
16:45
Boldklubben Fix
Brønshøj Boldklub
Træningskamp U12 Drenge Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
20. maj
20:00
Stefan
HB 3
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
20. maj
20:00
Stefan 4
Oversidder
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:30
Brønshøj
B 1908
M+60 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:30
Fix
Farum BK
M+40 1 Forår - Dommerløs række P1
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:45
Brønshøj 2
Nørrebro United 5
Kvinde Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:30
Brønshøj/Fix 3
Oversidder
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4D
|
|||||||||||||||||||
23. maj
11:00
Brønshøj BK
KB
M+75 5:5 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:30
Brønshøj BK
Dragør BK
M+40 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:00
Brønshøj BK
Hvidovre IF
U11 Piger 3 (13) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:00
Brønshøj BK
A27
U19 Drenge Øst 2 Forår (05) 2024 Øst 2
|
|||||||||||||||||||
24. maj
20:00
Brønshøj 3
FB 4
Serie 2, P2/3 Forår P2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Brønshøj BK 1
Fix 2
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Brønshøj / Fix
A27
U15 Drenge Liga Øst 3 (09) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Brønshøj BK
HIK
U11 Piger 2 (13) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Oversidder
FA 2000 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Brønshøj BK 2
Jægersborg BK 1
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Brønshøj / Fix 2
Kastrup 2
U14 Drenge 3 (10) Forår P3
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:25
Oversidder
GVI 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:25
Jægersborg BK 1
B.93 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:50
GVI 2
Brønshøj BK 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:50
B.93 2
FA 2000 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:15
Brønshøj BK 2
Oversidder
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:15
FA 2000 2
Jægersborg BK 1
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:40
GVI 2
B.93 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Brønshøj / Fix
B. 73, Slagelse
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje C
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
Brønshøj BK
Hillerød Fodbold
U17 Drenge Øst 2 Forår (07) 2024 Øst 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
Brønshøj / Fix 2
KFUM
U16 Piger 1 (08/09) Forår 2024 P1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
Brønshøj
FB 16
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
Brønshøj 4
Heimdal 2
Serie 4, P2/9 Forår P5
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:30
Fix
Union 11
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P7
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:30
Fix
CSC
M+32 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. maj
20:00
Stefan 4
Skjold 16
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:30
Brønshøj/Fix 3
B 1903 3
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4D
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:30
Fix
Fredensborg BI
M+40 Øst 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:30
Brønshøj BK
BSF
M+40 Øst 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:30
Brønshøj
Skjold 19
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
30. maj
20:00
Brønshøj BK
Skovshoved IF
M+50 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. maj
18:00
Brønshøj 2
B 1903
U17 Drenge 2 (07/08) Forår P2
|
|||||||||||||||||||
31. maj
18:30
Brønshøj
Bk. Skjold
Herre-DS 2023-24 Oprykningsspil Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. maj
20:00
Brønshøj 3
B 1903 3
Serie 2, P2/3 Forår P2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Brønshøj BK 2
Hellas 3
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Brønshøj / Fix
Allerød Fodbold Klub
U14 Piger Liga 1 (10) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
Brønshøj BK
Fremad Valby 1
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
Brønshøj 2
FB 2
Serie 1, P2 23/24 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:00
Brønshøj / Fix
B. 73, Slagelse
U16 Piger Øst 2 (08) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Brønshøj BK
Nørrebro United 6
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Brønshøj / Fix
FA 2000 2
U14 Drenge 1 (10) Forår P1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Brønshøj / Fix 3
FB 3
U14 Drenge 4 (10) Forår P4
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
Brønshøj / Fix 2
Hvidovre IF
U14 Piger 1 (10) Forår 2024 P1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
Brønshøj / Fix 3
Hvidovre IF 3
U15 Drenge 4 (09) Forår P4
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
Brønshøj BK
Virum-Sorgenfri BK
U19 Drenge Øst 2 Forår (05) 2024 Øst 2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
Brønshøj 2
KB 11
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
Brønshøj BK
LSF
U17 Drenge Øst 2 Forår (07) 2024 Øst 2
|