Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21. aug
19:00
Ørestad IF
Skjold (2)
U14 Drenge 5 (11) Efterår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
22. aug
19:00
Ørestad IF
Husum Bk
U15 Drenge Mester (10) Efterår Mester B E
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
Ørestad IF 1
CIK 1
U11 Drenge 2 (14) 8:8 Efterår Lilla
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. aug
12:00
Ørestad IF 2
Oversidder
U15 Drenge 4 (10) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
Ørestad IF 1
Sundby Bk. 2
U12 Drenge 2 (13) 8:8 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
Ørestad IF 2
Fremad Amager 4
U12 Drenge 4 (13) 8:8 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. aug
12:00
Ørestad IF
FA 2000 2
U13 Drenge 3 (12) 8:8 Efterår dommerløs P3A
|
|||||||||||||||||||
25. aug
14:00
Ørestad IF
K.B.
U13 Drenge 5 (12) 8:8 Efterår dommerløs Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
26. aug
19:15
Ørestad IF
Copenhagen Celtic
Serie 4, P1 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Ørestad IF 2
Fremad Amager 3
U11 Drenge 3 (14) 8:8 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:00
Ørestad IF
Dragør BK
U15 Drenge Mester (10) Efterår Mester B E
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Ørestad IF 1
Sundby Bk. 2
U12 Piger 3 (13) 8:8 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Ørestad IF 1
Hekla 1
U11 Piger 3 (14) 8:8 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:00
Ørestad IF
Vestia 2
U14 Drenge 3 (11) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
01. sep
14:00
Ørestad IF
Vestia
U14 Drenge 5 (11) Efterår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
01. sep
16:00
Ørestad IF 2
FA 2000 16
Serie 5, P2/4 Efterår - Dommerløs række Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
04. sep
20:15
Ørestad IF
B 1903
M+32 1 11:11 Efterår - Dommerløs række Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
06. sep
17:30
Ørestad IF 1
Tårnby FF 1
U11 Drenge 2 (14) 8:8 Efterår Lilla
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:00
Ørestad IF
Hekla
U15 Drenge Mester (10) Efterår Mester B E
|
|||||||||||||||||||
07. sep
14:00
Ørestad IF 2
Vanløse 4
U15 Drenge 4 (10) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
07. sep
16:00
Ørestad IF
Sydkysten BK
Serie 4, P1 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Ørestad IF 1
Skjold 3
U12 Drenge 2 (13) 8:8 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Ørestad IF 2
Tårnby FF 3
U12 Drenge 4 (13) 8:8 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:00
Ørestad IF
B.93 4
U13 Drenge 3 (12) 8:8 Efterår dommerløs P3A
|
|||||||||||||||||||
08. sep
14:00
Ørestad IF
Hekla
U13 Drenge 5 (12) 8:8 Efterår dommerløs Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
08. sep
16:00
Ørestad IF 2
Vestia 3
Serie 5, P2/4 Efterår - Dommerløs række Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
Ørestad IF 2
Sundby Bk. 2
U11 Drenge 3 (14) 8:8 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Ørestad IF 1
B 1903 1
U11 Piger 3 (14) 8:8 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:00
Ørestad IF 1
Hekla 1
U12 Piger 3 (13) 8:8 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
14:00
Ørestad IF
Skjold (1)
U14 Drenge 5 (11) Efterår Pulje 6
|