Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21. maj
17:45
Brødeskov IF
Herstedøster IC
8:8 U15 Drenge (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
17:15
Brødeskov IF
Oversidder
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:00
Brødeskov IF
Hareskov IF
U14 Drenge 4 (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:00
Brødeskov IF
Stenløse BK
UDS
8:8 Kvindesenior 2 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Brødeskov IF
IF Skjold Birkerød
U10 drenge 5:5 (14) beg - 8v8 mål u. pause 26. maj Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Brede IF
Helsinge Fodbold
U10 drenge 5:5 (14) beg - 8v8 mål u. pause 26. maj Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:25
IF Skjold Birkerød
Brede IF
U10 drenge 5:5 (14) beg - 8v8 mål u. pause 26. maj Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:25
Helsinge Fodbold
Brødeskov IF
U10 drenge 5:5 (14) beg - 8v8 mål u. pause 26. maj Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Brødeskov IF
Brede IF
U10 drenge 5:5 (14) beg - 8v8 mål u. pause 26. maj Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Helsinge Fodbold
IF Skjold Birkerød
U10 drenge 5:5 (14) beg - 8v8 mål u. pause 26. maj Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:25
IF Skjold Birkerød
Brødeskov IF
U10 drenge 5:5 (14) beg - 8v8 mål u. pause 26. maj Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:25
Helsinge Fodbold
Brede IF
U10 drenge 5:5 (14) beg - 8v8 mål u. pause 26. maj Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
28. maj
17:45
Brødeskov IF
Bagsværd BK
8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. maj
19:00
Brødeskov IF
Frederikssund FB
8:8 U15 Drenge (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:00
Brødeskov IF
Hørsholm-Usserød IK
U14 Drenge 4 (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:00
Brødeskov IF
Hareskov IF
8:8 Kvindesenior 2 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
Brødeskov IF
Oversidder
U19 Drenge 1 (05-06) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
Brødeskov IF
Vor Frue IF
8:8 U19/U17 Drenge (05-06-07) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. jun
17:45
Brødeskov IF
Farum BK
8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. jun
17:30
Brødeskov IF
Frederikssund FB
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:30
Brødeskov IF
Slangerup & Omegn IF
8:8 Kvindesenior 2 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:00
Brødeskov IF
Slangerup & Omegn IF
U14 Drenge 4 (10) Forår Pulje 1
|