Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
31. aug
11:00
FC Skanderborg
HEI
U13 Drenge Liga 3 x 25 min. / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
31. aug
13:00
FC Skanderborg
6
IF Lyseng
2
Herrer Serie 3 - Efterår 2024 Pulje 41
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:00
FC Skanderborg
IF Lyseng
U15 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 542
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. sep
13:00
FC Skanderborg
Jelling FS
U16 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - efterår 2024 Pulje 467
|
|||||||||||||||||||
01. sep
15:00
FC Skanderborg
Skødstrup SF
U16 Drenge Liga 2 (2009) 11:11 - efterår 2024 Pulje 457
|
|||||||||||||||||||
04. sep
19:15
FC Skanderborg
Hornslet IF
U19 Drenge Liga 2 (2006-07) 11:11 - efterår 2024 Pulje 315
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
06. sep
19:00
FC Skanderborg
Haderslev FK
U17 Drenge Liga 1 (2008) 11:11 - efterår 2024 Pulje 402
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
FC Skanderborg
Hatting-Torsted Fodbold
U15 Drenge Liga 2 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 512
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:00
Team HSR
IF Lyseng
U14 Piger Liga 2 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 924
|
|||||||||||||||||||
07. sep
14:00
FC Skanderborg
OB
U14 drenge Liga 2B (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 616
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:00
FC Skanderborg
ASA, Aarhus
U15 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 542
|
|||||||||||||||||||
08. sep
13:00
FC Skanderborg
Oversidder
U15 Piger Liga 3 (2010) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 889
|
|||||||||||||||||||
09. sep
20:30
FC Skanderborg
Aarhus Posten
ØOB Oldboys 35 år 11:11 Efterår 24 Kreds 4
|
|||||||||||||||||||
14. sep
11:00
FC Skanderborg (3)
Ry Fodbold
ANN
U13 Piger Liga 1 / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
14. sep
11:00
FC Skanderborg (5)
Ry Fodbold
ANN
U13 Drenge Liga 2 / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
14. sep
11:00
FC Skanderborg
ASA, Aarhus
U13 Drenge Liga 2 / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:00
FC Skanderborg
Aabyhøj IF
U14 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 660
|
|||||||||||||||||||
15. sep
14:00
FC Skanderborg
Herning Fremad
U19 Drenge Liga 1 (2006-07) 11:11 - efterår 2024 Pulje 302
|
|||||||||||||||||||
18. sep
19:15
FC Skanderborg
Aarslev BK
U17 Drenge Liga 1 (2008) 11:11 - efterår 2024 Pulje 402
|
|||||||||||||||||||
21. sep
11:00
FC Skanderborg
Aabyhøj IF
U15 Drenge Liga 2 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 512
|
|||||||||||||||||||
21. sep
13:00
FC Skanderborg
Odder IGF
Herrer Serie 3 - Efterår 2024 Pulje 41
|
|||||||||||||||||||
21. sep
15:00
FC Skanderborg
Horsens fS
U19 Drenge Liga 1 (2006-07) 11:11 - efterår 2024 Pulje 302
|
|||||||||||||||||||
23. sep
20:30
FC Skanderborg
FC Rangers
ØOB Oldboys 35 år 11:11 Efterår 24 Kreds 4
|
|||||||||||||||||||
28. sep
13:00
FC Skanderborg
MG & BK
U14 drenge Liga 2B (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 616
|
|||||||||||||||||||
29. sep
11:00
FC Skanderborg
FC Århus Syd
U15 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 542
|
|||||||||||||||||||
29. sep
13:00
FC Skanderborg
AGF, Aarhus
U14 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 660
|