SuperBrugsen Kolt Park (KHIF-Kunstgræs)

Vis
Kampnr Dato Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
357019
25-02 2024
12:00 Herre Serie 5 TT (5 k.) Pulje 7 Kolt/Hasselager IF Brabrand IF
4
-
2
25. feb
12:00
Kolt/Hasselager IF
4
Brabrand IF
2
158224
fr01-03 2024
19:00 Herre Serie 3 / Træningskamp Træningskamp Kolt/Hasselager IF Aarhus Syd
01. mar
19:00
Kolt/Hasselager IF
Aarhus Syd
452436
02-03 2024
09:00 U11 Drenge kunstgræsturnering (2013) - 4. stævne Pulje 145 Fuglebakken KFUM (2) Kolt/Hasselager IF
02. mar
09:00
Fuglebakken KFUM (2)
Kolt/Hasselager IF
452437
02-03 2024
09:00 U11 Drenge kunstgræsturnering (2013) - 4. stævne Pulje 145 TMG (2) Oversidder
02. mar
09:00
TMG (2)
Oversidder
452438
02-03 2024
09:40 U11 Drenge kunstgræsturnering (2013) - 4. stævne Pulje 145 Kolt/Hasselager IF TMG (2)
02. mar
09:40
Kolt/Hasselager IF
TMG (2)
452439
02-03 2024
09:40 U11 Drenge kunstgræsturnering (2013) - 4. stævne Pulje 145 Oversidder Fuglebakken KFUM (2)
02. mar
09:40
Oversidder
Fuglebakken KFUM (2)
452440
02-03 2024
10:20 U11 Drenge kunstgræsturnering (2013) - 4. stævne Pulje 145 TMG (2) Fuglebakken KFUM (2)
02. mar
10:20
TMG (2)
Fuglebakken KFUM (2)
452441
02-03 2024
10:20 U11 Drenge kunstgræsturnering (2013) - 4. stævne Pulje 145 Oversidder Kolt/Hasselager IF
02. mar
10:20
Oversidder
Kolt/Hasselager IF
417940
02-03 2024
11:00 U12 Piger kunstgræsturnering (2012) - 4. stævne Pulje 90 Kolt/Hasselager IF FC Horsens (2)
02. mar
11:00
Kolt/Hasselager IF
FC Horsens (2)
417941
02-03 2024
11:00 U12 Piger kunstgræsturnering (2012) - 4. stævne Pulje 90 Herning KFUM IF Midtdjurs
02. mar
11:00
Herning KFUM
IF Midtdjurs
417944
02-03 2024
11:40 U12 Piger kunstgræsturnering (2012) - 4. stævne Pulje 90 Herning KFUM Kolt/Hasselager IF
02. mar
11:40
Herning KFUM
Kolt/Hasselager IF
417965
02-03 2024
11:40 U12 Piger kunstgræsturnering (2012) - 4. stævne Pulje 90 IF Midtdjurs FC Horsens (2)
02. mar
11:40
IF Midtdjurs
FC Horsens (2)
417942
02-03 2024
12:20 U12 Piger kunstgræsturnering (2012) - 4. stævne Pulje 90 FC Horsens (2) Herning KFUM
02. mar
12:20
FC Horsens (2)
Herning KFUM
417943
02-03 2024
12:20 U12 Piger kunstgræsturnering (2012) - 4. stævne Pulje 90 IF Midtdjurs Kolt/Hasselager IF
02. mar
12:20
IF Midtdjurs
Kolt/Hasselager IF
411295
02-03 2024
13:00 U12 Drenge kunstgræsturnering (2012) - 4. stævne Pulje 39 Aabyhøj IF (2) Lystrup IF (2)
02. mar
13:00
Aabyhøj IF (2)
Lystrup IF (2)
411296
02-03 2024
13:00 U12 Drenge kunstgræsturnering (2012) - 4. stævne Pulje 39 AC Norddjurs VRI
02. mar
13:00
AC Norddjurs
VRI
411297
02-03 2024
13:40 U12 Drenge kunstgræsturnering (2012) - 4. stævne Pulje 39 Lystrup IF (2) AC Norddjurs
02. mar
13:40
Lystrup IF (2)
AC Norddjurs
411298
02-03 2024
13:40 U12 Drenge kunstgræsturnering (2012) - 4. stævne Pulje 39 VRI Aabyhøj IF (2)
02. mar
13:40
VRI
Aabyhøj IF (2)
411299
02-03 2024
14:20 U12 Drenge kunstgræsturnering (2012) - 4. stævne Pulje 39 AC Norddjurs Aabyhøj IF (2)
02. mar
14:20
AC Norddjurs
Aabyhøj IF (2)
411300
02-03 2024
14:20 U12 Drenge kunstgræsturnering (2012) - 4. stævne Pulje 39 VRI Lystrup IF (2)
02. mar
14:20
VRI
Lystrup IF (2)
237459
02-03 2024
15:30 U13 Drenge Liga 5 (2011) 11:11/9:9 - Vinter Pulje 137 Kolt/Hasselager IF IF Lyseng
02. mar
15:30
Kolt/Hasselager IF
IF Lyseng
235236
02-03 2024
17:00 U14 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - Vinter Pulje 95 Kolt/Hasselager IF HOG Hinnerup
02. mar
17:00
Kolt/Hasselager IF
HOG Hinnerup
368108
03-03 2024
09:30 U9 Piger B/C Kunstgræs (2015) 5M (2./3. marts) Pulje 236 FC Skanderborg (C) Kolt/Hasselager IF (C) (1)
03. mar
09:30
FC Skanderborg (C)
Kolt/Hasselager IF (C) (1)
368190
03-03 2024
09:30 U9 Piger B/C Kunstgræs (2015) 5M (2./3. marts) Pulje 236 Solbjerg IF (C) (2) Oversidder
03. mar
09:30
Solbjerg IF (C) (2)
Oversidder
386527
03-03 2024
10:00 U9 Piger B/C Kunstgræs (2015) 5M (2./3. marts) Pulje 236 Kolt/Hasselager IF (C) (1) Solbjerg IF (C) (2)
03. mar
10:00
Kolt/Hasselager IF (C) (1)
Solbjerg IF (C) (2)
387179
03-03 2024
10:00 U9 Piger B/C Kunstgræs (2015) 5M (2./3. marts) Pulje 236 Oversidder FC Skanderborg (C)
03. mar
10:00
Oversidder
FC Skanderborg (C)
387180
03-03 2024
10:30 U9 Piger B/C Kunstgræs (2015) 5M (2./3. marts) Pulje 236 Solbjerg IF (C) (2) FC Skanderborg (C)
03. mar
10:30
Solbjerg IF (C) (2)
FC Skanderborg (C)
387184
03-03 2024
10:30 U9 Piger B/C Kunstgræs (2015) 5M (2./3. marts) Pulje 236 Oversidder Kolt/Hasselager IF (C) (1)
03. mar
10:30
Oversidder
Kolt/Hasselager IF (C) (1)
363999
03-03 2024
11:15 U9 Piger B/C Kunstgræs (2015) 5M (2./3. marts) Pulje 235 Ikast FC (C) Brabrand IF (B)
03. mar
11:15
Ikast FC (C)
Brabrand IF (B)
364000
03-03 2024
11:15 U9 Piger B/C Kunstgræs (2015) 5M (2./3. marts) Pulje 235 Kolt/Hasselager IF (C) (2) Solbjerg IF (C) (1)
03. mar
11:15
Kolt/Hasselager IF (C) (2)
Solbjerg IF (C) (1)
364001
03-03 2024
11:45 U9 Piger B/C Kunstgræs (2015) 5M (2./3. marts) Pulje 235 Brabrand IF (B) Kolt/Hasselager IF (C) (2)
03. mar
11:45
Brabrand IF (B)
Kolt/Hasselager IF (C) (2)
364002
03-03 2024
11:45 U9 Piger B/C Kunstgræs (2015) 5M (2./3. marts) Pulje 235 Solbjerg IF (C) (1) Ikast FC (C)
03. mar
11:45
Solbjerg IF (C) (1)
Ikast FC (C)
365985
03-03 2024
12:15 U9 Piger B/C Kunstgræs (2015) 5M (2./3. marts) Pulje 235 Kolt/Hasselager IF (C) (2) Ikast FC (C)
03. mar
12:15
Kolt/Hasselager IF (C) (2)
Ikast FC (C)
366942
03-03 2024
12:15 U9 Piger B/C Kunstgræs (2015) 5M (2./3. marts) Pulje 235 Solbjerg IF (C) (1) Brabrand IF (B)
03. mar
12:15
Solbjerg IF (C) (1)
Brabrand IF (B)
165893
03-03 2024
13:00 U10 Drenge B Kunstgræs (2014) 5M (2./3. marts) Pulje 30 IF Lyseng Oversidder
03. mar
13:00
IF Lyseng
Oversidder
165894
03-03 2024
13:00 U10 Drenge B Kunstgræs (2014) 5M (2./3. marts) Pulje 30 Kolt/Hasselager IF Viby IF
03. mar
13:00
Kolt/Hasselager IF
Viby IF
165895
03-03 2024
13:30 U10 Drenge B Kunstgræs (2014) 5M (2./3. marts) Pulje 30 Oversidder Kolt/Hasselager IF
03. mar
13:30
Oversidder
Kolt/Hasselager IF
165896
03-03 2024
13:30 U10 Drenge B Kunstgræs (2014) 5M (2./3. marts) Pulje 30 Viby IF IF Lyseng
03. mar
13:30
Viby IF
IF Lyseng
165897
03-03 2024
14:00 U10 Drenge B Kunstgræs (2014) 5M (2./3. marts) Pulje 30 Kolt/Hasselager IF IF Lyseng
03. mar
14:00
Kolt/Hasselager IF
IF Lyseng
165956
03-03 2024
14:00 U10 Drenge B Kunstgræs (2014) 5M (2./3. marts) Pulje 30 Viby IF Oversidder
03. mar
14:00
Viby IF
Oversidder
943193
03-03 2024
15:00 U13 Piger C (2011) 8:8 - Vinter Pulje 37 Kolt/Hasselager IF FC Skanderborg
03. mar
15:00
Kolt/Hasselager IF
FC Skanderborg
536518
ma04-03 2024
20:15 Kvinder C (+15) 7:7 - Vinter Pulje 3 Kolt/Hasselager IF Brabrand IF
04. mar
20:15
Kolt/Hasselager IF
Brabrand IF
389094
09-03 2024
10:00 U11 Drenge C (2013) 8M TT Pulje 69 Kolt/Hasselager IF Søvind GIF
09. mar
10:00
Kolt/Hasselager IF
Søvind GIF
678962
09-03 2024
12:00 U19 Drenge Liga 3 (2005-06) TT (3 k.) Pulje 26 Kolt/Hasselager IF Oversidder
09. mar
12:00
Kolt/Hasselager IF
Oversidder
158225
09-03 2024
12:00 Herre Serie 3 / Træningskamp Træningskamp Kolt/Hasselager IF HØST IF
09. mar
12:00
Kolt/Hasselager IF
HØST IF
357026
10-03 2024
12:00 Herre Serie 5 TT (5 k.) Pulje 7 Kolt/Hasselager IF AH 2012
10. mar
12:00
Kolt/Hasselager IF
AH 2012
389096
16-03 2024
10:00 U11 Drenge C (2013) 8M TT Pulje 69 Kolt/Hasselager IF Odder IGF
16. mar
10:00
Kolt/Hasselager IF
Odder IGF
693644
16-03 2024
10:00 U12 Piger B (2012) 8M TT Pulje 10 Kolt/Hasselager IF Grundfør UI
16. mar
10:00
Kolt/Hasselager IF
Grundfør UI
158228
16-03 2024
12:00 Herre Serie 3 / Træningskamp Træningskamp Kolt/Hasselager IF ACFC
16. mar
12:00
Kolt/Hasselager IF
ACFC
683731
16-03 2024
14:00 U14 Drenge Liga 4 (2010) TT (3 k.) Pulje 54 Kolt/Hasselager IF tst Fodbold
16. mar
14:00
Kolt/Hasselager IF
tst Fodbold
679304
16-03 2024
16:00 U16 Drenge Liga 5 (2008) TT (3 k.) Pulje 37 Kolt/Hasselager IF IF Lyseng
16. mar
16:00
Kolt/Hasselager IF
IF Lyseng
693619
17-03 2024
10:00 U13 Piger C (2011) 8M TT Pulje 7 Kolt/Hasselager IF Ry Fodbold
17. mar
10:00
Kolt/Hasselager IF
Ry Fodbold
689606
17-03 2024
12:00 U13 Drenge Liga 5 (2011) TT (3 k.) 11:11 Pulje 69 Kolt/Hasselager IF FC Århus Syd
17. mar
12:00
Kolt/Hasselager IF
FC Århus Syd
693721
17-03 2024
14:00 U14 Drenge C (2010) 8M TT Pulje 23 Kolt/Hasselager IF Hørning IF
17. mar
14:00
Kolt/Hasselager IF
Hørning IF
158227
fr22-03 2024
19:00 Herre Serie 3 / Træningskamp Træningskamp Kolt/Hasselager IF Fuglebakken KFUM
22. mar
19:00
Kolt/Hasselager IF
Fuglebakken KFUM
689650
23-03 2024
10:00 U13 Drenge Liga 5 (2011) TT (3 k.) 11:11 Pulje 69 Kolt/Hasselager IF Galten FS
23. mar
10:00
Kolt/Hasselager IF
Galten FS
357041
23-03 2024
12:00 Herre Serie 5 TT (5 k.) Pulje 7 Kolt/Hasselager IF Hornslet IF
23. mar
12:00
Kolt/Hasselager IF
Hornslet IF
679307
23-03 2024
14:00 U16 Drenge Liga 5 (2008) TT (3 k.) Pulje 37 Kolt/Hasselager IF GUI/SGF
23. mar
14:00
Kolt/Hasselager IF
GUI/SGF
679033
23-03 2024
16:00 U19 Drenge Liga 3 (2005-06) TT (3 k.) Pulje 26 Kolt/Hasselager IF Odder IGF
23. mar
16:00
Kolt/Hasselager IF
Odder IGF
693623
24-03 2024
10:00 U13 Piger C (2011) 8M TT Pulje 7 Kolt/Hasselager IF Brædstrup IF
24. mar
10:00
Kolt/Hasselager IF
Brædstrup IF
389099
24-03 2024
12:00 U11 Drenge C (2013) 8M TT Pulje 69 Kolt/Hasselager IF Silkeborg IF
24. mar
12:00
Kolt/Hasselager IF
Silkeborg IF

Log ind