Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21. maj
19:15
Hornbæk SF
tst Fodbold
UHT
ØOB Oldboys 45 år 7 mands 2023-24 Kreds 14
|
|||||||||||||||||||
22. maj
17:45
Randers Q
Odder IGF
U15 Piger Liga 2 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 873
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
Hornbæk SF (4)
Team Viborg (2)
U12 Piger A / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
Hornbæk SF (2)
Team Viborg
U12 Piger B / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
Hornbæk SF (1)
FSI
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 71
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Hornbæk SF
Randers Freja
U8 Drenge B1 (2016) 5:5 - Søn. d. 26. maj Pulje 90
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Nielstrup/Voldum IF
Dronningborg B
U8 Drenge B1 (2016) 5:5 - Søn. d. 26. maj Pulje 90
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
Randers Freja
Nielstrup/Voldum IF
U8 Drenge B1 (2016) 5:5 - Søn. d. 26. maj Pulje 90
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
Dronningborg B
Hornbæk SF
U8 Drenge B1 (2016) 5:5 - Søn. d. 26. maj Pulje 90
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Hornbæk SF
Nielstrup/Voldum IF
U8 Drenge B1 (2016) 5:5 - Søn. d. 26. maj Pulje 90
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Randers Freja
Dronningborg B
U8 Drenge B1 (2016) 5:5 - Søn. d. 26. maj Pulje 90
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Hornbæk SF
Romalt IF
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 638
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
Hornbæk SF
Hadsten SK
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 638
|
|||||||||||||||||||
04. jun
10:00
Randers Q
Oversidder
U14 Piger C (2010) 8:8- Forår 2024 Pulje 58
|
|||||||||||||||||||
05. jun
17:30
Hornbæk SF
IF Lyseng
U12 Piger A (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 75
|
|||||||||||||||||||
05. jun
17:45
Randers Q
IF Midtdjurs
U15 Piger Liga 2 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 873
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:15
Hornbæk SF
KFUM Fodbold, Randers (2)
Randers Oldboys A-rækken Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
06. jun
17:15
Hornbæk SF
SMIFF09
U13 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 forår 2024 Pulje 744
|
|||||||||||||||||||
06. jun
18:30
Hornbæk SF
NUGF Viborg
U13 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 723
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Randers Q
Harlev IK
U14 Piger C (2010) 8:8- Forår 2024 Pulje 58
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:00
Randers Q
Fårvang IF
U13 Piger Liga 3 (2011) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 974
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:00
Hornbæk SF
Ebeltoft IF
U11 Drenge B1 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 5
|