Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
31. aug
10:00
Holbæk B&I
3
Greve Fodbold
0
U13 Drenge Liga Øst 2 8:8 (12) efterår Pulje C
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Holbæk B&I
10
Nivå-Kokkedal FK
2
U17 Drenge Mester (08) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Holbæk B&I
Oversidder
8:8 U13 Drenge M (12) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:30
Holbæk B&I
KFUM BK, Roskilde
U11 Drenge 2 8:8 (14) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
31. aug
11:00
Holbæk B&I
3
Karlslunde IF
0
U14 Drenge 2 (11) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:00
Holbæk B&I
2
Allerød Fodbold Klub (1)
1
U14 Drenge Liga 3 (11) efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:00
Holbæk B&I
1
Greve Fodbold
0
U17 Drenge Liga 1 Efterår (08) 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:00
Holbæk B&I
Hareskov IF
U12 Drenge SU 8:8 (13) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
31. aug
13:00
Holbæk B&I
0
Brabrand
0
3. Division - Grundspil 2024/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
15:30
Holbæk B&I
3
LSF
1
U19 Drenge Liga 1 Efterår (06-07) 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Holbæk B&I (1)
Stenlille IF
U16 Drenge 3 (09) Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:30
Holbæk B&I
Stenløse BK
U11 Drenge SU 8:8 (14) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:00
Holbæk B&I
Køge BK
U16 Drenge 1 (09) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:00
Holbæk B&I
Brede IF
U14 Drenge 3 (11) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:30
Holbæk B&I
Roskilde Boldklub
UHT
U15 Drenge 1 (10) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
01. sep
13:00
Holbæk B&I (1)
Hørve IF
Serie 5 - Efterår Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
01. sep
13:00
Holbæk B&I
Høng GF
Serie 1 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
02. sep
17:00
Holbæk B&I
Vipperød BK
U14 Drenge 4 (11) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:15
Holbæk B&I (2)
Høng GF (2) (1)
Ungdomspokalen U13 Drenge B 8:8 (12) 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. sep
17:45
Holbæk B&I
Vindinge IF
U12 Drenge 2 8:8 (13) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
10. sep
18:15
Holbæk B&I
Svogerslev BK
8:8 U13 Drenge 1 (12) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
10. sep
19:00
Holbæk B&I
AB
Oddset Pokalen 2024/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:30
Holbæk B&I
Roskilde Boldklub
U15 Drenge Liga Øst 2 (10) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. sep
18:03
Holbæk B&I
KFUM BK, Roskilde
U16 Drenge 1 (09) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
Holbæk B&I (1)
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
U16 Drenge 3 (09) Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
Holbæk B&I
Kalundborg GB
U14 Drenge 4 (11) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
Holbæk B&I
Ringsted IF
U17 Drenge Mester (08) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
Holbæk B&I
Tuse IF
U12 Drenge 4 8:8 (13) Efterår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
Holbæk B&I
BSF
8:8 U13 Drenge M (12) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. sep
11:00
Holbæk B&I
Himmelev-Veddelev BK
U14 Drenge 2 (11) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
14. sep
12:00
Holbæk B&I
LSF
U17 Drenge Liga 1 Efterår (08) 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. sep
12:00
Holbæk B&I
Frederikssund IK
U12 Drenge SU 8:8 (13) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
14. sep
14:00
Holbæk B&I
Slagelse B&I
U13 Drenge Liga Øst 2 8:8 (12) efterår Pulje C
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Holbæk B&I
Svogerslev BK
U12 Drenge 2 8:8 (13) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:30
Holbæk B&I
Vindinge IF
U11 Drenge 2 8:8 (14) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:00
Holbæk B&I
Brøndbyernes IF
U14 Drenge 3 (11) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. sep
13:00
Holbæk B&I
Young Boys FD
3. Division - Grundspil 2024/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. sep
18:00
Holbæk B&I
Gladsaxe-Hero BK
8:8 U13 Drenge 1 (12) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
18. sep
18:30
Jernløse/Holbæk
TGB
Kvindeserie 1 - Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:00
Holbæk B&I
Gevninge IF
U12 Drenge 4 8:8 (13) Efterår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:00
Holbæk B&I
Tølløse BK
U14 Drenge 4 (11) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:30
Holbæk B&I
Glostrup
U11 Drenge SU 8:8 (14) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
21. sep
13:30
Holbæk B&I
B. 73, Slagelse
U15 Drenge 1 (10) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
21. sep
14:00
Holbæk B&I
Hillerød Fodbold
U19 Drenge Liga 1 Efterår (06-07) 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:30
Holbæk B&I
Glostrup
8:8 U13 Drenge 2 (12) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:30
Holbæk B&I
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
U11 Drenge 2 8:8 (14) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
22. sep
11:00
Holbæk B&I
TFC Odsherred (2)
Serie 4 - Efterår Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
22. sep
11:00
Holbæk B&I
Herlufsholm GF
U16 Drenge 1 (09) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
22. sep
12:00
Holbæk B&I (2)
B. 82, Virum
U16 Drenge 3 (09) Efterår P
|
|||||||||||||||||||
22. sep
12:00
Holbæk B&I
Slagelse B&I
U14 Drenge Liga 3 (11) efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. sep
13:00
Holbæk B&I
Fårevejle BK
Serie 1 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
22. sep
13:00
Holbæk B&I (1)
Asnæs BK
Serie 5 - Efterår Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
22. sep
15:00
Holbæk B&I (2)
Hundige BK (1)
Serie 5 - Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
28. sep
10:00
Holbæk B&I
Allerød Fodbold Klub
U17 Drenge Mester (08) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. sep
10:00
Holbæk B&I (1)
Lynge-Broby IF
U16 Drenge 3 (09) Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
28. sep
10:00
Holbæk B&I
Oversidder
U15 Drenge Liga Øst 2 (10) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. sep
10:00
Holbæk B&I
Værløse BK
8:8 U13 Drenge M (12) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. sep
11:00
Holbæk B&I
Raklev GI
U14 Drenge 2 (11) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
28. sep
12:00
Holbæk B&I
FC Rudersdal
U17 Drenge Liga 1 Efterår (08) 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. sep
13:00
Holbæk B&I
IF Lyseng
3. Division - Grundspil 2024/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. sep
14:00
Holbæk B&I
Næstved I.F.
U13 Drenge Liga Øst 2 8:8 (12) efterår Pulje C
|
|||||||||||||||||||
29. sep
10:00
Holbæk B&I
Tune IF
U12 Drenge 2 8:8 (13) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
29. sep
11:00
Holbæk B&I
Orient GI
U14 Drenge 3 (11) Efterår Pulje 2
|