Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15. maj
19:00
FIF, Hillerød
Esrum IF
8:8 Kvindesenior 2 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. maj
17:00
FIF, Hillerød
Snekkersten IF
8:8 U13 Piger 2 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. maj
13:30
FIF, Hillerød
Frem Hellebæk
Serie 4A - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. maj
15:30
FIF, Hillerød
IF Skjold Birkerød
Serie 5 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
FIF, Hillerød
Mårum IF
8:8 M+45 2 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:00
FIF, Hillerød
FC Holte
U14 Drenge 3 (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. maj
20:00
FIF, Hillerød
Gadevang IF
8:8 M+32 2 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
23. maj
20:00
FIF, Hillerød
Nivå-Kokkedal FK
8:8 M+40 2 - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:30
FIF, Hillerød
Fremtidens Unge
Serie 4B - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:30
FIF, Hillerød
Gilleleje FK (2)
8:8 Kvindesenior 2 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:30
FIF, Hillerød
Tikøb IF
Serie 4A - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:30
FIF, Hillerød
Nivå-Kokkedal FK
Serie 5 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
FIF, Hillerød
Humlebæk BK
U14 Drenge 3 (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
FIF, Hillerød
Hørsholm-Usserød IK
8:8 M+45 2 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
06. jun
18:30
FIF, Hillerød
VTF (Vejby/Tisvilde)
Serie 4B - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
06. jun
20:00
FIF, Hillerød
Værløse BK
8:8 M+40 2 - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
06. jun
20:00
FIF, Hillerød
Ålholm IF
8:8 M+32 2 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
FIF, Hillerød
Hornbæk IF
8:8 M+45 2 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
FIF, Hillerød
Roskilde Boldklub (1)
U14 Drenge 3 (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. jun
17:15
FIF, Hillerød
Allerød Fodbold Klub
U14 Drenge 3 (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:30
FIF, Hillerød
Nivå-Kokkedal
8:8 Kvindesenior 2 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
13. jun
17:00
FIF, Hillerød
Allerød Fodbold Klub
8:8 U13 Piger 2 (11) Forår Pulje 1
|