Vrå Kunstgræsbane

Vis
Kampnr Dato Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
996575
ma04-03 2024
13:00 Herre Division / Træningskamp Træningskamp Vendsyssel FF (1) Randers FC
04. mar
13:00
Vendsyssel FF (1)
Randers FC
829879
09-03 2024
13:00 U17 Drenge Liga 1 / Træningskamp Træningskamp Hjørring IF (1) FK Donn Norge U17
09. mar
13:00
Hjørring IF (1)
FK Donn Norge U17
829880
09-03 2024
14:00 Herre Serie 1 / Træningskamp Træningskamp St. Restrup IF (1) Hjørring IF (1)
09. mar
14:00
St. Restrup IF (1)
Hjørring IF (1)
684774
09-03 2024
15:00 Kvinde Jyllandsserien / Træningskamp Træningskamp Tornby IF (1) Flint FK Kvinder
09. mar
15:00
Tornby IF (1)
Flint FK Kvinder
684794
09-03 2024
16:00 Herre Jyllandsserien / Træningskamp Træningskamp Flint FK Norge FK Donn Norge
09. mar
16:00
Flint FK Norge
FK Donn Norge
651887
10-03 2024
12:00 U14 Piger Liga 3 (10) TT / 3 kampe Pulje 45 Vraa/Børglum IF Brovst IF
10. mar
12:00
Vraa/Børglum IF
Brovst IF
648231
10-03 2024
14:00 U14 Drenge Liga 5 (10) TT / 3 kampe Pulje 34 Vraa/Børglum IF Nørresundby FB
10. mar
14:00
Vraa/Børglum IF
Nørresundby FB
570372
10-03 2024
16:00 Herre Serie 3 / Træningskamp Træningskamp Harken Serie 3 Sindal
10. mar
16:00
Harken Serie 3
Sindal
244217
16-03 2024
10:00 U11 Drenge A (13) 8:8 TT Pulje 18 Vraa-Børglum/PV 81 Brønderslev IF
16. mar
10:00
Vraa-Børglum/PV 81
Brønderslev IF
393377
16-03 2024
10:00 U10 Drenge C/Begynder (14) 5:5 TT Pulje 33 Vraa/Børglum IF Poulstrup Vrejlev 81
16. mar
10:00
Vraa/Børglum IF
Poulstrup Vrejlev 81
393378
16-03 2024
10:00 U10 Drenge C/Begynder (14) 5:5 TT Pulje 33 Bagterp IF Skibsby-Højene IF
16. mar
10:00
Bagterp IF
Skibsby-Højene IF
405591
16-03 2024
10:40 U10 Drenge C/Begynder (14) 5:5 TT Pulje 33 TSV IF Skjold Sæby
16. mar
10:40
TSV
IF Skjold Sæby
405592
16-03 2024
10:40 U10 Drenge C/Begynder (14) 5:5 TT Pulje 33 Poulstrup Vrejlev 81 Skibsby-Højene IF
16. mar
10:40
Poulstrup Vrejlev 81
Skibsby-Højene IF
405594
16-03 2024
11:20 U10 Drenge C/Begynder (14) 5:5 TT Pulje 33 Bagterp IF TSV
16. mar
11:20
Bagterp IF
TSV
405595
16-03 2024
11:20 U10 Drenge C/Begynder (14) 5:5 TT Pulje 33 IF Skjold Sæby Vraa/Børglum IF
16. mar
11:20
IF Skjold Sæby
Vraa/Børglum IF
560027
16-03 2024
12:30 U13 Piger C (11) 8:8 TT Pulje 6 Vraa/Børglum IF IF Skjold Sæby
16. mar
12:30
Vraa/Børglum IF
IF Skjold Sæby
238930
16-03 2024
12:30 U12 Piger C/Begynder (12) 8:8 TT Pulje 17 Vraa/Børglum IF Biersted/Nørhalne/Vadum
16. mar
12:30
Vraa/Børglum IF
Biersted/Nørhalne/Vadum
642952
16-03 2024
13:00 U15 Drenge Liga 4/5 (09) TT / 3 kampe Pulje 29 Vraa/Børglum IF (L4) FK Alliancen (L4)
16. mar
13:00
Vraa/Børglum IF (L4)
FK Alliancen (L4)
651821
16-03 2024
14:00 U13 Drenge Liga 3 (11) TT / 3 kampe Pulje 36 Vraa/Børglum IF Nørresundby FB
16. mar
14:00
Vraa/Børglum IF
Nørresundby FB
101174
17-03 2024
10:00 U8 Piger (16) 5:5 TT Pulje 51 Vraa/Børglum IF Voersaa IF
17. mar
10:00
Vraa/Børglum IF
Voersaa IF
603576
17-03 2024
10:30 U8 Piger (16) 5:5 TT Pulje 51 Voersaa IF Bagterp IF
17. mar
10:30
Voersaa IF
Bagterp IF
603577
17-03 2024
11:00 U8 Piger (16) 5:5 TT Pulje 51 Bagterp IF Vraa/Børglum IF
17. mar
11:00
Bagterp IF
Vraa/Børglum IF
300732
23-03 2024
12:30 U12 Drenge B (12) 8:8 TT Pulje 10 Vraa-Børglum/PV 81 Hjallerup IF (1)
23. mar
12:30
Vraa-Børglum/PV 81
Hjallerup IF (1)
652784
on27-03 2024
18:15 U14 Piger Liga 3 (10) TT / 3 kampe Pulje 45 Vraa/Børglum IF Aabybro IF
27. mar
18:15
Vraa/Børglum IF
Aabybro IF
849902
fr29-03 2024
19:15 Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 24 Vraa/Børglum IF Østervraa IF
29. mar
19:15
Vraa/Børglum IF
Østervraa IF

Log ind