Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05. maj
12:00
Roskilde Boldklub
FC Helsingør
U13 Drenge Liga Øst 2 (11) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
05. maj
14:00
Roskilde Boldklub
HIK
U15 Drenge Liga Øst 2 (09) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. maj
14:00
Roskilde Boldklub
HIK
U14 Drenge Liga Øst 2 (10) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
06. maj
20:30
Roskilde Boldklub
Glostrup 95 (2)
8:8 M+40 2 - Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:00
Roskilde Boldklub (1)
Hareskov IF (2)
U14 Drenge 3 (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
Roskilde Boldklub
VG Fodbold
U15 Drenge 2 (09) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:30
Roskilde
Hvidovre IF
U19 Drenge Divisionen 2023/24 Div
|
|||||||||||||||||||
11. maj
15:00
Roskilde
Hvidovre IF
U17 Drenge Divisionen 2023/24 Div
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
Roskilde Boldklub
Herstedøster IC
U14 Drenge 1 (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
13:30
Roskilde United
FC Lejre
Serie 2 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:15
Roskilde Boldklub (1)
Hvalsø IF
Serie 5 - Forår Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:30
Roskilde Boldklub
Fløng-Hedehusene
Serie 3 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
RB 1906 (1)
Lynge-Broby IF (SS)
Gjensidige Kvindepokalen 2024/25 - Øst Pokal
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:30
Roskilde Boldklub (1)
Jernløse BK
Serie 5 - Forår Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
18. maj
15:30
Roskilde Boldklub (1)
Hagested IF (1)
Serie 5 - Forår Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
20. maj
20:30
Roskilde Boldklub
Vestegnen FK
8:8 M+40 2 - Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:30
Roskilde
AB
U19 Drenge Divisionen 2023/24 Div
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:30
Roskilde
Næstved
U19 Drenge Divisionen 2023/24 Div
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:30
Roskilde United
FC Hornsherred
Serie 2 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:00
Roskilde Boldklub (2)
Oversidder
Serie 5 - Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
25. maj
15:00
Roskilde
Næstved
U17 Drenge Divisionen 2023/24 Div
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
Roskilde Boldklub
Hvidovre IF
U15 Drenge Liga Øst 2 (09) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:30
Roskilde Boldklub (2)
Albertslund IF (2)
Serie 5 - Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:30
Roskilde Boldklub
Albertslund BS 72
Serie 3 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
28. maj
19:30
Roskilde Boldklub
Næstved I.F.
U16 Drenge Reservehold Øst Forår 2024 (08) P1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:30
Roskilde Boldklub (1)
Rørby-Værslev IF
Serie 5 - Forår Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
Roskilde Boldklub
AB
U14 Drenge Liga Øst 2 (10) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
03. jun
20:30
Roskilde Boldklub
Albertslund IF
8:8 M+40 2 - Forår Pulje 4
|