Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04. maj
10:00
BSF (1)
Snekkersten IF (2)
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:30
BSF
Allerød Fodbold Klub
U11 Piger 2 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
BSF (2)
Tuse IF
U16 Piger Øst 2 (08) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:00
BSF
Vildbjerg
Kv. 1. Division Slutspil Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:30
BSF
Dalum/Næsby
U16 Piger Division 2023/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
14:00
BSF
KFUM BK, Roskilde
U16 Drenge Øst 1 Forår (08) 2024 Øst 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. maj
15:00
BSF
Høje Gladsaxe IF
Serie 3 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
04. maj
15:30
BSF
Dalum/Næsby
U19 Piger Division 2023/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
BSF
B. 1973, Herlev
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
BSF
Brønshøj / Fix
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje C
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:15
BSF
Nykøbing FC
U12 Piger 1 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
BSF
Brønshøj / Fix
U14 Piger Liga 1 (10) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
BSF
Farum BK
U13 Piger Liga 1 8:8 (11) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
16:00
BSF (2)
Hundige BK (1)
Serie 5 - Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:00
BSF
Skodsborg FIF
M+50 8:8 - 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
07. maj
17:30
BSF
Værløse BK
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:00
BSF
Hørsholm-Usserød IK
8:8 U13 Piger 2 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:30
BSF (1)
Brødeskov IF
8:8 Kvindesenior 2 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:00
BSF
Roskilde Pigefodbold
8:8 U13 Piger 3 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:00
BSF (2)
B. 1973, Herlev
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:30
BSF (2)
B. 77, Rødovre
8:8 Kvindesenior 2 - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:30
BSF
Bagsværd BK
U15 Piger 1 (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
BSF
Fredensborg BI
M+40 Øst 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:15
BSF
Måløv BK
8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:00
BSF
Glostrup
8:8 U13 Drenge 1 (11) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:00
BSF
Stenløse BK
8:8 U13 Drenge 3 (11) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
B. 82, Virum
Herstedøster IC
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 11. maj Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
BSF (2)
AB
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 11. maj Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
BSF
IF Bytoften
U8 piger 5:5 (16) 2 - 11. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
IF Bytoften
Humlebæk BK
U8 piger 5:5 (16) 2 - 11. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:20
FC Holte
BSF (1)
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 11. maj Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:20
AB
B. 82, Virum
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 11. maj Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:25
IF Skjold Birkerød
Greve Fodbold
U8 piger 5:5 (16) 2 - 11. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:25
Greve Fodbold
BSF
U8 piger 5:5 (16) 2 - 11. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:40
Herstedøster IC
BSF (1)
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 11. maj Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:40
FC Holte
BSF (2)
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 11. maj Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:50
IF Bytoften
IF Skjold Birkerød
U8 piger 5:5 (16) 2 - 11. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:50
Humlebæk BK
Greve Fodbold
U8 piger 5:5 (16) 2 - 11. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
AB
Herstedøster IC
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 11. maj Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
B. 82, Virum
FC Holte
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 11. maj Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
BSF
Frem Hellebæk (2)
U17 Drenge 2 (07) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:15
BSF
IF Skjold Birkerød
U8 piger 5:5 (16) 2 - 11. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:15
Greve Fodbold
IF Bytoften
U8 piger 5:5 (16) 2 - 11. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:20
BSF (1)
BSF (2)
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 11. maj Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:20
Herstedøster IC
FC Holte
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 11. maj Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:40
BSF (1)
AB
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 11. maj Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:40
BSF (2)
B. 82, Virum
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 11. maj Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:40
Humlebæk BK
BSF
U8 piger 5:5 (16) 2 - 11. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:40
IF Skjold Birkerød
Humlebæk BK
U8 piger 5:5 (16) 2 - 11. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:30
BSF
Bagsværd BK
Sjællandsserien Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
15:30
BSF
AaB
U19 Piger Division 2023/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
16:00
BSF (1)
Nerashté, Ballerup
Serie 5 - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
Brøndbyernes IF (2)
Ejby IF 1968 (2)
U5 drenge 3:3 (19) - 12. maj Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
Ejby IF 1968 (1)
BSF
U5 drenge 3:3 (19) - 12. maj Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:20
B. 1973, Herlev (1)
Brøndbyernes IF (1)
U5 drenge 3:3 (19) - 12. maj Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:20
B. 1973, Herlev (2)
Brøndbyernes IF (2)
U5 drenge 3:3 (19) - 12. maj Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:40
BSF
B. 1973, Herlev (1)
U5 drenge 3:3 (19) - 12. maj Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:40
Ejby IF 1968 (2)
Ejby IF 1968 (1)
U5 drenge 3:3 (19) - 12. maj Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
Brøndbyernes IF (1)
B. 1973, Herlev (2)
U5 drenge 3:3 (19) - 12. maj Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
Brøndbyernes IF (2)
Ejby IF 1968 (1)
U5 drenge 3:3 (19) - 12. maj Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:20
B. 1973, Herlev (1)
B. 1973, Herlev (2)
U5 drenge 3:3 (19) - 12. maj Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:20
Ejby IF 1968 (2)
BSF
U5 drenge 3:3 (19) - 12. maj Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:40
Ejby IF 1968 (1)
Brøndbyernes IF (1)
U5 drenge 3:3 (19) - 12. maj Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:40
B. 1973, Herlev (1)
Brøndbyernes IF (2)
U5 drenge 3:3 (19) - 12. maj Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
BSF
Brøndbyernes IF (1)
U5 drenge 3:3 (19) - 12. maj Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
B. 1973, Herlev (2)
Ejby IF 1968 (2)
U5 drenge 3:3 (19) - 12. maj Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:30
BSF
Brødeskov IF
Kvindesjællandsserien - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
13:00
BSF (2)
Måløv BK
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:00
BSF
Stenløse BK
M+60 8:8 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:00
BSF
B. 73, Slagelse
U12 Piger 1 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:30
BSF
Holbæk B&I
U14 Drenge 1 (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:30
BSF
HB Køge
Træningskamp U16 Pige Øst Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:30
BSF
Ølstykke FC
U14 Drenge 2 (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:30
BSF
AB
M+55 11:11 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:30
BSF (1)
Farum BK
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:30
BSF
Farum BK
U11 Piger 2 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
11:00
BSF
Oversidder
8:8 U13 Drenge 3 (11) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:30
BSF
B. 1973, Herlev
Kvindesjællandsserien - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
13:00
BSF
FA 2000
U13 Piger Liga 1 8:8 (11) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
15:00
BSF
Herstedøster IC
Serie 3 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
18. maj
15:30
Nerashté, Ballerup
Værløse
Serie 1 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
19. maj
15:00
BSF (2)
Ejby IF 1968
Serie 5 - Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:30
BSF (1)
Bagsværd BK (1)
8:8 Kvindesenior 2 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
BSF
Mørkhøj Sportsklub
M+50 8:8 - 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
22. maj
17:30
BSF
Bagsværd BK
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:15
BSF (1)
Frederiksværk Fodbold Klub
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
BSF
Vallensbæk IF
8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
BSF
Snekkersten IF
U15 Piger 1 (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:30
BSF (2)
Måløv BK
8:8 Kvindesenior 2 - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:30
BSF
HB Køge
U14 Piger Liga 1 (10) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:30
BSF
B.93
U19 Piger Division 2023/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:30
BSF
B.93
U16 Piger Division 2023/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
BSF
SBV 09
U12 Drenge SU 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
BSF (2)
Glostrup
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
BSF
Slangerup & Omegn IF
8:8 U13 Piger 3 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:15
BSF
FIF, Hillerød
8:8 U13 Piger 2 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:00
BSF (2)
Brønshøj / Fix
U16 Piger Øst 2 (08) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:00
BSF
Holbæk B&I
U14 Drenge Liga Øst 2 (10) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:30
BSF
Espergærde IF
Sjællandsserien Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:00
BSF
Oversidder
U16 Drenge Øst 1 Forår (08) 2024 Øst 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
16:00
BSF (1)
Kr. Værløse IF
Serie 5 - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Hareskov IF / Farum BK (1)
BSF (1)
Ungdomspokalen U15 Piger (09) 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
BSF
IF Bytoften
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
BSF
BK Avarta
8:8 U13 Drenge 1 (11) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
BSF (2)
Vallensbæk IF
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
BSF
Virum-Sorgenfri BK
U11 Piger 2 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
BSF
Brøndbyernes IF
Serie 6 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
BSF
Køge BK (2)
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje C
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Farum BK (Liga 1)
Brønshøj/Fix (Liga 1)
Ungdomspokalen U14 Piger (10) 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
BSF
Orient GI
U14 Drenge 4 (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:30
BSF
FC Holte
U15 Drenge 2 (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
Brøndbyernes IF (1)
Køge BK (1)
Ungdomspokalen U18 Piger (06-07) 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
BSF
Allerød FK
M+60 8:8 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:00
BSF
Roskilde Pigefodbold
U12 Piger 1 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:00
BSF
Føllenslev-Særslev IF
8:8 U13 Piger 3 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:30
BSF
Brøndbyernes IF
Træningskamp U16 Pige Øst Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
17:30
BSF
BK Avarta
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:30
BSF
Næstved I.F.
U14 Drenge Liga Øst 2 (10) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:30
BSF
Ølstykke FC
M+55 11:11 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
BSF
Orient GI
8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
30. maj
18:30
BSF (1)
Hareskov IF
8:8 Kvindesenior 2 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
30. maj
18:30
BSF
Tuse IF
U14 Drenge 1 (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
BSF (1)
Brede IF
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
BSF (2)
Albertslund IF
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:00
BSF
Oversidder
U17 Drenge 2 (07) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
BSF
HB Køge
U13 Piger Liga 1 8:8 (11) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:00
BSF
ASA, Aarhus
Kv. 1. Division Slutspil Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:00
BSF (2)
Greve Fodbold
Serie 5 - Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:00
BSF
Virum-Sorgenfri BK (1)
Serie 3 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:30
Nerashté, Ballerup
Ballerup BK
Serie 1 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
BSF
FC Rudersdal
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
BSF
Oversidder
8:8 U13 Drenge 3 (11) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:30
BSF
Herstedøster IC
Kvindesjællandsserien - Forår Pulje 1
|