Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22. aug
17:30
CIK
Kastrup
U13 Drenge 1 (12) 8:8 Efterår dommerløs Pulje 1B E
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
CIK 2
Ørestad IF 2
U11 Drenge 3 (14) 8:8 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
Kastrup 1
Ørestad IF 2
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
Fremad Valby 2
CIK 2
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:25
Kastrup 1
Hekla 3
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:25
CIK 2
B 1908 3
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:50
Hekla 3
Fremad Valby 2
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:50
B 1908 3
Ørestad IF 2
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:15
Fremad Valby 2
Kastrup 1
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:15
Ørestad IF 2
CIK 2
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:40
Hekla 3
B 1908 3
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
25. aug
12:30
CIK 1
Fremad Amager 1
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
25. aug
12:30
Dragør BK 3
Sundby Bk. 3
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
25. aug
12:55
CIK 1
Oversidder
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
25. aug
12:55
Sundby Bk. 3
Frem 2
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
25. aug
13:20
Oversidder
Dragør BK 3
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
25. aug
13:20
Frem 2
Fremad Amager 1
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
25. aug
13:45
Dragør BK 3
CIK 1
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
25. aug
13:45
Fremad Amager 1
Sundby Bk. 3
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
25. aug
14:10
Oversidder
Frem 2
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
CIK 1
Hekla 1
U11 Drenge 2 (14) 8:8 Efterår Lilla
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
CIK 2
Hekla 2
U12 Drenge 3 (13) 8:8 Efterår Grå
|
|||||||||||||||||||
31. aug
11:30
CIK 1
Vestia 1
U12 Drenge 1 (13) 8:8 Efterår Lilla
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:30
CIK
HB
U13 Drenge 1 (12) 8:8 Efterår dommerløs Pulje 1B E
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
CIK 2
B.93 5
U11 Drenge 3 (14) 8:8 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
CIK 1
Dragør BK 1
U12 Drenge 1 (13) 8:8 Efterår Lilla
|
|||||||||||||||||||
14. sep
11:30
CIK 2
Pioneren 1
U12 Drenge 3 (13) 8:8 Efterår Grå
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Kastrup 2
Hekla 2
U10 Drenge 2 (15) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
CIK 1
Fremad Valby 2
U10 Drenge 2 (15) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:25
Kastrup 2
AB Tårnby 2
U10 Drenge 2 (15) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:25
Fremad Valby 2
Sundby Bk. 2
U10 Drenge 2 (15) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:50
AB Tårnby 2
CIK 1
U10 Drenge 2 (15) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:50
Sundby Bk. 2
Hekla 2
U10 Drenge 2 (15) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:15
CIK 1
Kastrup 2
U10 Drenge 2 (15) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:15
Hekla 2
Fremad Valby 2
U10 Drenge 2 (15) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:40
AB Tårnby 2
Sundby Bk. 2
U10 Drenge 2 (15) 5:5 Efterår Rød
|