Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
31. aug
10:00
Randers Freja
VRI
U11 Drenge A1 (14) 8M - Efterår 2024 Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Randers Freja
Hornbæk SF
U13 Drenge Liga 3 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 733
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:30
Randers Freja
HOG Hinnerup
U12 Drenge B1 (2013) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 33
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. sep
19:00
Randers Freja
Virup IF
U16 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 491
|
|||||||||||||||||||
04. sep
19:00
Randers Freja
tst Fodbold
ØOB Oldboys 60 år 11:11 Efterår 24 Kreds 11
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:30
Randers Freja
VRI
U16 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 491
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Randers Freja (1)
Bjerregrav B
U9 Drenge B2 (2016) 5:5 - Lør. d. 7. sep Pulje 95
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Randers Freja (2)
Hadsten SK
U9 Drenge B2 (2016) 5:5 - Lør. d. 7. sep Pulje 95
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Randers Freja
SIF Assentoft
U13 Drenge Liga 6 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 795
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:15
Randers Freja
Vorup FB
U14 Drenge Liga 6 (2011) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 674
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:40
Bjerregrav B
Randers Freja (2)
U9 Drenge B2 (2016) 5:5 - Lør. d. 7. sep Pulje 95
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:40
Hadsten SK
Nørager B
U9 Drenge B2 (2016) 5:5 - Lør. d. 7. sep Pulje 95
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:20
Nørager B
Randers Freja (1)
U9 Drenge B2 (2016) 5:5 - Lør. d. 7. sep Pulje 95
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:00
Randers Freja
HOG Hinnerup
U15 Drenge Liga 2 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 511
|
|||||||||||||||||||
07. sep
14:00
Randers Freja
Arden IF
U15 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 539
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
tst Fodbold
Vorup FB
U8 Drenge A (2017) 5:5 - Søn. d. 8. sep Pulje 130
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Randers Freja (2)
Randers Freja (3)
U8 Drenge A (2017) 5:5 - Søn. d. 8. sep Pulje 130
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:30
Hornslet IF
tst Fodbold
U8 Drenge A (2017) 5:5 - Søn. d. 8. sep Pulje 130
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:30
Vorup FB
Randers Freja (2)
U8 Drenge A (2017) 5:5 - Søn. d. 8. sep Pulje 130
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:00
Randers Freja (3)
Hornslet IF
U8 Drenge A (2017) 5:5 - Søn. d. 8. sep Pulje 130
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:00
tst Fodbold
Randers Freja (2)
U8 Drenge A (2017) 5:5 - Søn. d. 8. sep Pulje 130
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:30
Hornslet IF
Vorup FB
U8 Drenge A (2017) 5:5 - Søn. d. 8. sep Pulje 130
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:30
Randers Freja (3)
tst Fodbold
U8 Drenge A (2017) 5:5 - Søn. d. 8. sep Pulje 130
|
|||||||||||||||||||
09. sep
18:00
Randers Freja
Vorup FB
U10 Drenge A1 (15) 5M - Efterår 2024 Pulje 24
|
|||||||||||||||||||
16. sep
18:00
Randers Freja
Viborg Sdrm. IK
U11 Drenge A1 (14) 8M - Efterår 2024 Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
17. sep
13:00
Randers FC
AaB
Future Cup 2024/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. sep
18:00
Randers Freja
Helsted Fremad IF
U11 Drenge B2 (2014) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
18. sep
19:00
Randers Freja
Aars IK
U14 Drenge Liga 6 (2011) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 674
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:00
Randers Freja
SGF/GUI
U12 Drenge B1 (2013) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 33
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:00
Randers Freja
Helsted Fremad IF
U14 Drenge Liga 4 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 644
|
|||||||||||||||||||
28. sep
10:00
Randers Freja
Herning Fremad
U13 Drenge Liga 1 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 701
|
|||||||||||||||||||
28. sep
12:00
Randers Freja
VSK Aarhus
U15 Drenge Liga 2 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 511
|
|||||||||||||||||||
29. sep
10:00
Randers Freja
Helsted Fremad IF
U14 Drenge Liga 6 (2011) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 674
|
|||||||||||||||||||
29. sep
14:00
Randers Freja
Alliancen IF
U10 Drenge A1 (15) 5M - Efterår 2024 Pulje 24
|