Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21. maj
18:00
Herlufsholm GF
0
Faxe Ladeplads IF
3
U14 Drenge 3 (10) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
22. maj
17:30
Herlufsholm GF
Benløse IF
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. maj
17:30
Herlufsholm GF
Faxe BK
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Herlufsholm GF
Oversidder
VETERAN TURNERING SYD Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. maj
19:00
Herlufsholm GF
Vallensbæk IF
8:8 U14 Piger (10) Forår lukket pulje
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:00
Herlufsholm GF
Høng GF
8:8 Kvindesenior 2 - Forår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Herlufsholm GF
Greve Fodbold
8:8 U13 Drenge 2 (11) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Herlufsholm GF
Holmegaard GB
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:30
Herlufsholm GF
Roskilde Pigefodbold
U12 Piger 2 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:30
Herlufsholm GF
Virum-Sorgenfri BK
8:8 U13 Drenge M (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:00
Herlufsholm GF
Faxe BK
8:8 U13 Drenge 3 (11) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
04. jun
19:00
Herlufsholm GF
Gevninge IF
8:8 U14 Piger (10) Forår lukket pulje
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Herlufsholm GF
Herfølge BK
VETERAN TURNERING SYD Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
06. jun
19:00
Herlufsholm GF
Vemmelev Boldklub
8:8 Kvindesenior 2 - Forår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Herlufsholm GF
Nykøbing FC
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:30
Herlufsholm GF
B. 73, Slagelse
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
11. jun
18:15
Herlufsholm GF
Kalundborg GB
8:8 U13 Drenge M (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. jun
17:30
Herlufsholm GF
Vordingborg IF
8:8 U13 Drenge 3 (11) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:00
Herlufsholm GF (1)
Oversidder
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
13. jun
18:00
Herlufsholm GF
SB
8:8 U13 Drenge 2 (11) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
14. jun
18:00
Herlufsholm GF
Greve Fodbold
U14 Drenge 1 (10) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:00
Herlufsholm GF
FK Sydsjælland 05
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:30
Herlufsholm GF
FC Storebælt
U12 Piger 2 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. jun
14:00
Herlufsholm GF
FK Sydsjælland 05
UHT
Serie 3 Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
16. jun
11:30
Herlufsholm GF
Herfølge BK
U14 Drenge 3 (10) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
19. jun
19:00
Herlufsholm GF
Næstved I.F.
VETERAN TURNERING SYD Pulje 1
|