Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
31. aug
10:00
Billund IF
Helle FC
U12 Drenge A2 (2013) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 306
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Billund IF (1)
Grindsted GIF (1)
U10 Drenge B (2015) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 129
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Billund IF (2)
Grindsted GIF (2)
U10 Drenge B (2015) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 130
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. sep
15:00
Billund IF
Jelling fS
Herrer Serie 3 - Efterår 2024 Pulje 43
|
|||||||||||||||||||
01. sep
18:30
Billund IF
Vorbasse/Hejnsvig
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 162
|
|||||||||||||||||||
02. sep
17:30
Billund IF
Hjerting IF
U11 Piger (2014) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 326
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:30
Billund IF
Skibet IF
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 85
|
|||||||||||||||||||
03. sep
19:00
Billund IF
Vonsild FK
Kvinde C1 (+15) 7:7 - Efterår 2024 Pulje 302
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:00
Billund /FB
KLG
U15 Piger Liga 3 (2010) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 886
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Billund IF
Varde IF (2)
U9 Drenge C1 (2016) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 111
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Billund IF
Haderslev FK
U13 Drenge Liga 5 (2012) 8:8 efterår 2024 Pulje 781
|
|||||||||||||||||||
08. sep
13:00
Billund IF
Jelling fS/FC GOG Fodbold
U16 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 493
|
|||||||||||||||||||
09. sep
19:00
Billund IF
Oversidder
Herrer Serie 3 - Efterår 2024 Pulje 43
|
|||||||||||||||||||
10. sep
19:00
Billund IF
FC Horsens
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 85
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
Billund IF
Oversidder
U9 Drenge C2 (2016) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 122
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
Billund IF
Sønderris SK
U12 Drenge A2 (2013) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 306
|
|||||||||||||||||||
14. sep
14:00
Billund IF
Vinding SF
Herrer Serie 3 - Efterår 2024 Pulje 43
|
|||||||||||||||||||
14. sep
16:00
Billund IF
Engum UI (1)
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 85
|
|||||||||||||||||||
17. sep
17:30
Billund IF
Varde IF
U11 Piger (2014) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 326
|
|||||||||||||||||||
17. sep
19:00
Billund IF
Hedensted IF
Kvinde C1 (+15) 7:7 - Efterår 2024 Pulje 302
|
|||||||||||||||||||
19. sep
17:30
Billund IF
Oversidder
U12 Drenge C1 (2013) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 318
|
|||||||||||||||||||
20. sep
18:00
Billund IF
Grindsted GIF
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 162
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:00
Billund IF (2)
Hovborg/Lindknud FA
U10 Drenge B (2015) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 130
|
|||||||||||||||||||
24. sep
19:00
Billund IF
Øster Starup/Vester Nebel IF
Kvinde C1 (+15) 7:7 - Efterår 2024 Pulje 302
|
|||||||||||||||||||
25. sep
17:30
Billund IF
Helle FC
U9 Drenge C1 (2016) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 111
|
|||||||||||||||||||
26. sep
17:30
Billund IF (1)
Bække SF
U10 Drenge B (2015) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 129
|
|||||||||||||||||||
26. sep
17:30
Billund IF (2)
Oversidder
U10 Drenge B (2015) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 130
|
|||||||||||||||||||
28. sep
15:00
Billund IF
Grindsted GIF
Herrer Serie 3 - Efterår 2024 Pulje 43
|
|||||||||||||||||||
29. sep
11:00
Billund IF (1)
Vejen SF
U10 Drenge B (2015) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 129
|
|||||||||||||||||||
29. sep
19:00
Billund IF
Bredballe IF
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 85
|