Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10. aug
13:00
Tarup/Paarup IF
Esbjerg fB
|
|||||||||||||||||||
10. aug
13:30
Marienlyst
Horsens fS
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10. aug
13:30
Hedensted IF
MG & BK
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10. aug
14:00
B 1909
OKS
|
|||||||||||||||||||
10. aug
14:00
SfB-Oure FA
B1913
|
|||||||||||||||||||
17. aug
13:00
OKS
Marienlyst
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug
13:00
B1913
B 1909
|
|||||||||||||||||||
18. aug
12:00
MG & BK
Tarup/Paarup IF
|
|||||||||||||||||||
18. aug
13:00
Horsens fS
Hedensted IF
|
|||||||||||||||||||
18. aug
14:00
Esbjerg fB
SfB-Oure FA
|
|||||||||||||||||||
23. aug
19:00
Horsens fS
OKS
|
|||||||||||||||||||
24. aug
13:30
Marienlyst
B1913
|
|||||||||||||||||||
24. aug
13:30
Hedensted IF
Tarup/Paarup IF
|
|||||||||||||||||||
24. aug
14:00
B 1909
Esbjerg fB
|
|||||||||||||||||||
24. aug
14:00
SfB-Oure FA
MG & BK
|
|||||||||||||||||||
31. aug
13:00
OKS
Hedensted IF
|
|||||||||||||||||||
31. aug
13:00
B1913
Horsens fS
|
|||||||||||||||||||
31. aug
13:00
Tarup/Paarup IF
SfB-Oure FA
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:00
MG & BK
B 1909
|
|||||||||||||||||||
01. sep
14:00
Esbjerg fB
Marienlyst
|
|||||||||||||||||||
06. sep
19:00
Horsens fS
Esbjerg fB
|
|||||||||||||||||||
07. sep
13:00
OKS
B1913
|
|||||||||||||||||||
07. sep
13:30
Marienlyst
MG & BK
|
|||||||||||||||||||
07. sep
13:30
Hedensted IF
SfB-Oure FA
|
|||||||||||||||||||
07. sep
14:00
B 1909
Tarup/Paarup IF
|
|||||||||||||||||||
14. sep
13:00
B1913
Hedensted IF
|
|||||||||||||||||||
14. sep
13:00
Tarup/Paarup IF
Marienlyst
|
|||||||||||||||||||
14. sep
14:00
MG & BK
Horsens fS
|
|||||||||||||||||||
14. sep
14:00
SfB-Oure FA
B 1909
|
|||||||||||||||||||
15. sep
14:00
Esbjerg fB
OKS
|
|||||||||||||||||||
20. sep
19:00
Horsens fS
Tarup/Paarup IF
|
|||||||||||||||||||
21. sep
13:00
OKS
MG & BK
|
|||||||||||||||||||
21. sep
13:00
B1913
Esbjerg fB
|
|||||||||||||||||||
21. sep
13:30
Marienlyst
SfB-Oure FA
|
|||||||||||||||||||
21. sep
13:30
Hedensted IF
B 1909
|
|||||||||||||||||||
28. sep
13:00
Tarup/Paarup IF
OKS
|
|||||||||||||||||||
28. sep
13:30
Hedensted IF
Esbjerg fB
|
|||||||||||||||||||
28. sep
14:00
B 1909
Marienlyst
|
|||||||||||||||||||
28. sep
14:00
SfB-Oure FA
Horsens fS
|
|||||||||||||||||||
29. sep
12:00
MG & BK
B1913
|
|||||||||||||||||||
04. okt
19:00
Esbjerg fB
MG & BK
|
|||||||||||||||||||
05. okt
13:00
OKS
SfB-Oure FA
|
|||||||||||||||||||
05. okt
13:00
B1913
Tarup/Paarup IF
|
|||||||||||||||||||
05. okt
13:30
Marienlyst
Hedensted IF
|
|||||||||||||||||||
06. okt
13:00
Horsens fS
B 1909
|
|||||||||||||||||||
11. okt
19:00
Horsens fS
Marienlyst
|
|||||||||||||||||||
12. okt
13:00
OKS
B 1909
|
|||||||||||||||||||
12. okt
13:00
B1913
SfB-Oure FA
|
|||||||||||||||||||
13. okt
13:00
MG & BK
Hedensted IF
|
|||||||||||||||||||
13. okt
14:00
Esbjerg fB
Tarup/Paarup IF
|
|||||||||||||||||||
19. okt
13:00
Tarup/Paarup IF
MG & BK
|
|||||||||||||||||||
19. okt
13:30
Marienlyst
OKS
|
|||||||||||||||||||
19. okt
13:30
Hedensted IF
Horsens fS
|
|||||||||||||||||||
19. okt
14:00
B 1909
B1913
|
|||||||||||||||||||
19. okt
14:00
SfB-Oure FA
Esbjerg fB
|
|||||||||||||||||||
26. okt
13:00
OKS
Horsens fS
|
|||||||||||||||||||
26. okt
13:00
B1913
Marienlyst
|
|||||||||||||||||||
26. okt
13:00
Tarup/Paarup IF
Hedensted IF
|
|||||||||||||||||||
27. okt
13:00
MG & BK
SfB-Oure FA
|
|||||||||||||||||||
27. okt
14:00
Esbjerg fB
B 1909
|
|||||||||||||||||||
01. nov
19:00
Horsens fS
B1913
|
|||||||||||||||||||
02. nov
13:30
Marienlyst
Esbjerg fB
|
|||||||||||||||||||
02. nov
13:30
Hedensted IF
OKS
|
|||||||||||||||||||
02. nov
14:00
B 1909
MG & BK
|
|||||||||||||||||||
02. nov
14:00
SfB-Oure FA
Tarup/Paarup IF
|
|||||||||||||||||||
08. nov
19:30
Esbjerg fB
Horsens fS
|
|||||||||||||||||||
09. nov
13:00
B1913
OKS
|
|||||||||||||||||||
09. nov
13:00
Tarup/Paarup IF
B 1909
|
|||||||||||||||||||
09. nov
14:00
SfB-Oure FA
Hedensted IF
|
|||||||||||||||||||
10. nov
12:00
MG & BK
Marienlyst
|
|||||||||||||||||||
14. mar 2025
19:00
Horsens fS
MG & BK
|
|||||||||||||||||||
15. mar 2025
13:00
OKS
Esbjerg fB
|
|||||||||||||||||||
15. mar 2025
13:30
Marienlyst
Tarup/Paarup IF
|
|||||||||||||||||||
15. mar 2025
13:30
Hedensted IF
B1913
|
|||||||||||||||||||
15. mar 2025
14:00
B 1909
SfB-Oure FA
|
|||||||||||||||||||
22. mar 2025
13:00
Tarup/Paarup IF
Horsens fS
|
|||||||||||||||||||
22. mar 2025
14:00
MG & BK
OKS
|
|||||||||||||||||||
22. mar 2025
14:00
B 1909
Hedensted IF
|
|||||||||||||||||||
22. mar 2025
14:00
SfB-Oure FA
Marienlyst
|
|||||||||||||||||||
23. mar 2025
14:00
Esbjerg fB
B1913
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2025
19:00
Esbjerg fB
Hedensted IF
|
|||||||||||||||||||
29. mar 2025
13:00
OKS
Tarup/Paarup IF
|
|||||||||||||||||||
29. mar 2025
13:00
B1913
MG & BK
|
|||||||||||||||||||
29. mar 2025
13:30
Marienlyst
B 1909
|
|||||||||||||||||||
30. mar 2025
13:00
Horsens fS
SfB-Oure FA
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2025
14:00
B 1909
Horsens fS
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2025
14:00
SfB-Oure FA
OKS
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2025
14:00
Tarup/Paarup IF
B1913
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2025
14:00
Hedensted IF
Marienlyst
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2025
14:00
MG & BK
Esbjerg fB
|