Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10. aug
12:00
Dronningborg B (U17)
HOG Hinnerup
|
|||||||||||||||||||
12. aug
18:00
IF Midtdjurs
Skødstrup SF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. aug
19:15
AGF, Aarhus
Ådalen IF (17)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. aug
HOG Hinnerup
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
13. aug
18:30
Auning IF (U17)
Dronningborg B (U17)
|
|||||||||||||||||||
13. aug
18:30
Grenaa IF
Aabyhøj IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
12:00
Dronningborg B (U17)
AGF, Aarhus
|
|||||||||||||||||||
20. aug
Oversidder
IF Midtdjurs
|
|||||||||||||||||||
20. aug
17:30
Ådalen IF (17)
Grenaa IF
|
|||||||||||||||||||
20. aug
17:30
Skødstrup SF
AGF, Aarhus
|
|||||||||||||||||||
20. aug
19:00
Aabyhøj IF
Auning IF (U17)
|
|||||||||||||||||||
27. aug
AGF, Aarhus
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
27. aug
18:30
Grenaa IF
Skødstrup SF
|
|||||||||||||||||||
27. aug
18:30
Auning IF (U17)
HOG Hinnerup
|
|||||||||||||||||||
27. aug
19:00
Aabyhøj IF
Ådalen IF (17)
|
|||||||||||||||||||
29. aug
18:00
IF Midtdjurs
Dronningborg B (U17)
|
|||||||||||||||||||
03. sep
Oversidder
Grenaa IF
|
|||||||||||||||||||
03. sep
17:30
Skødstrup SF
Aabyhøj IF
|
|||||||||||||||||||
03. sep
19:00
HOG Hinnerup
IF Midtdjurs
|
|||||||||||||||||||
03. sep
19:00
Ådalen IF (17)
Auning IF (U17)
|
|||||||||||||||||||
10. sep
Aabyhøj IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
10. sep
17:30
Ådalen IF (17)
Skødstrup SF
|
|||||||||||||||||||
10. sep
18:30
Auning IF (U17)
IF Midtdjurs
|
|||||||||||||||||||
10. sep
18:30
Grenaa IF
Dronningborg B (U17)
|
|||||||||||||||||||
11. sep
19:15
AGF, Aarhus
HOG Hinnerup
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:00
Dronningborg B (U17)
Aabyhøj IF
|
|||||||||||||||||||
16. sep
18:00
IF Midtdjurs
AGF, Aarhus
|
|||||||||||||||||||
17. sep
Oversidder
Ådalen IF (17)
|
|||||||||||||||||||
17. sep
17:30
Skødstrup SF
Auning IF (U17)
|
|||||||||||||||||||
17. sep
18:30
HOG Hinnerup
Grenaa IF
|
|||||||||||||||||||
24. sep
Skødstrup SF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
24. sep
17:30
Ådalen IF (17)
Dronningborg B (U17)
|
|||||||||||||||||||
24. sep
18:00
Aabyhøj IF
HOG Hinnerup
|
|||||||||||||||||||
24. sep
18:30
Auning IF (U17)
AGF, Aarhus
|
|||||||||||||||||||
24. sep
18:30
Grenaa IF
IF Midtdjurs
|
|||||||||||||||||||
29. sep
12:00
Dronningborg B (U17)
Skødstrup SF
|
|||||||||||||||||||
30. sep
18:00
IF Midtdjurs
Aabyhøj IF
|
|||||||||||||||||||
01. okt
Oversidder
Auning IF (U17)
|
|||||||||||||||||||
01. okt
17:30
HOG Hinnerup
Ådalen IF (17)
|
|||||||||||||||||||
02. okt
19:15
AGF, Aarhus
Grenaa IF
|
|||||||||||||||||||
08. okt
Oversidder
Dronningborg B (U17)
|
|||||||||||||||||||
08. okt
17:15
Skødstrup SF
HOG Hinnerup
|
|||||||||||||||||||
08. okt
17:15
Ådalen IF (17)
IF Midtdjurs
|
|||||||||||||||||||
08. okt
17:30
Aabyhøj IF
AGF, Aarhus
|
|||||||||||||||||||
08. okt
18:30
Grenaa IF
Auning IF (U17)
|
Se datoplan for 8:8 efterår 2024: Datoplan 8:8 efterår 2024