Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12. aug
19:00
Frederikssund IK
Allerød Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
13. aug
19:00
LSF
Fredensborg BI
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. aug
19:00
Rosa La FC
Espergærde IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. aug
19:00
Fløng-Hedehusene
Avedøre IF
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:00
Røde Stjerne BK
Taastrup Idrætsforening
|
|||||||||||||||||||
20. aug
19:00
Espergærde IF
Fløng-Hedehusene
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. aug
19:00
Allerød Fodbold Klub
Røde Stjerne BK
|
|||||||||||||||||||
21. aug
18:00
Avedøre IF
Frederikssund IK
|
|||||||||||||||||||
21. aug
19:00
Fredensborg BI
Rosa La FC
|
|||||||||||||||||||
21. aug
19:00
Taastrup Idrætsforening
LSF
|
|||||||||||||||||||
27. aug
19:00
Espergærde IF
Fredensborg BI
|
|||||||||||||||||||
27. aug
19:00
LSF
Allerød Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:45
Rosa La FC
Taastrup Idrætsforening
|
|||||||||||||||||||
28. aug
19:00
Fløng-Hedehusene
Frederikssund IK
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Røde Stjerne BK
Avedøre IF
|
|||||||||||||||||||
02. sep
19:00
Frederikssund IK
Røde Stjerne BK
|
|||||||||||||||||||
03. sep
20:15
Allerød Fodbold Klub
Rosa La FC
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:00
Avedøre IF
LSF
|
|||||||||||||||||||
04. sep
19:00
Fredensborg BI
Fløng-Hedehusene
|
|||||||||||||||||||
04. sep
19:00
Taastrup Idrætsforening
Espergærde IF
|
|||||||||||||||||||
10. sep
19:00
Espergærde IF
Allerød Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
10. sep
19:00
LSF
Frederikssund IK
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:15
Rosa La FC
Avedøre IF
|
|||||||||||||||||||
11. sep
19:00
Fløng-Hedehusene
Røde Stjerne BK
|
|||||||||||||||||||
11. sep
19:00
Fredensborg BI
Taastrup Idrætsforening
|
|||||||||||||||||||
16. sep
19:00
Frederikssund IK
Rosa La FC
|
|||||||||||||||||||
18. sep
18:00
Allerød Fodbold Klub
Fredensborg BI
|
|||||||||||||||||||
18. sep
18:00
Avedøre IF
Espergærde IF
|
|||||||||||||||||||
18. sep
19:00
Taastrup Idrætsforening
Fløng-Hedehusene
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:00
Røde Stjerne BK
LSF
|
|||||||||||||||||||
24. sep
19:00
Espergærde IF
Frederikssund IK
|
|||||||||||||||||||
25. sep
17:45
Rosa La FC
Røde Stjerne BK
|
|||||||||||||||||||
25. sep
19:00
Fløng-Hedehusene
LSF
|
|||||||||||||||||||
25. sep
19:00
Fredensborg BI
Avedøre IF
|
|||||||||||||||||||
25. sep
19:00
Taastrup Idrætsforening
Allerød Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
30. sep
19:00
Frederikssund IK
Fredensborg BI
|
|||||||||||||||||||
01. okt
19:00
LSF
Rosa La FC
|
|||||||||||||||||||
02. okt
18:00
Avedøre IF
Taastrup Idrætsforening
|
|||||||||||||||||||
02. okt
19:00
Fløng-Hedehusene
Allerød Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
05. okt
10:00
Røde Stjerne BK
Espergærde IF
|
|||||||||||||||||||
07. okt
17:15
Allerød Fodbold Klub
Avedøre IF
|
|||||||||||||||||||
08. okt
19:00
Espergærde IF
LSF
|
|||||||||||||||||||
09. okt
17:15
Rosa La FC
Fløng-Hedehusene
|
|||||||||||||||||||
09. okt
19:00
Fredensborg BI
Røde Stjerne BK
|
|||||||||||||||||||
09. okt
19:00
Taastrup Idrætsforening
Frederikssund IK
|