Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13. aug
20:00
Hørsholm-Usserød IK
Måløv BK
|
|||||||||||||||||||
14. aug
19:00
Ejby IF 1968
Grantoften IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. aug
19:00
FC Rudersdal
LSF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug
15:00
Høsterkøb HF 2000
Bosna IF
|
|||||||||||||||||||
19. aug
19:00
B. 77, Rødovre
Høsterkøb HF 2000
|
|||||||||||||||||||
20. aug
18:00
Grantoften IF
FC Rudersdal
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. aug
18:00
Bosna IF
Ejby IF 1968
|
|||||||||||||||||||
21. aug
18:30
Måløv BK
AB
|
|||||||||||||||||||
21. aug
19:00
LSF
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
27. aug
20:00
Hørsholm-Usserød IK
AB
|
|||||||||||||||||||
28. aug
19:00
LSF
Grantoften IF
|
|||||||||||||||||||
28. aug
19:00
Ejby IF 1968
B. 77, Rødovre
|
|||||||||||||||||||
28. aug
19:00
FC Rudersdal
Bosna IF
|
|||||||||||||||||||
31. aug
15:00
Høsterkøb HF 2000
Måløv BK
|
|||||||||||||||||||
02. sep
19:00
B. 77, Rødovre
FC Rudersdal
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:00
Grantoften IF
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:00
Bosna IF
LSF
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:30
AB
Høsterkøb HF 2000
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:30
Måløv BK
Ejby IF 1968
|
|||||||||||||||||||
10. sep
18:00
Grantoften IF
Bosna IF
|
|||||||||||||||||||
10. sep
20:00
Hørsholm-Usserød IK
Høsterkøb HF 2000
|
|||||||||||||||||||
11. sep
19:00
LSF
B. 77, Rødovre
|
|||||||||||||||||||
11. sep
19:00
Ejby IF 1968
AB
|
|||||||||||||||||||
11. sep
19:00
FC Rudersdal
Måløv BK
|
|||||||||||||||||||
16. sep
18:30
B. 77, Rødovre
Grantoften IF
|
|||||||||||||||||||
17. sep
18:00
Bosna IF
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
18. sep
18:00
AB
FC Rudersdal
|
|||||||||||||||||||
18. sep
18:00
Måløv BK
LSF
|
|||||||||||||||||||
21. sep
15:00
Høsterkøb HF 2000
Ejby IF 1968
|
|||||||||||||||||||
24. sep
18:00
Grantoften IF
Måløv BK
|
|||||||||||||||||||
24. sep
18:00
Bosna IF
B. 77, Rødovre
|
|||||||||||||||||||
24. sep
20:00
Hørsholm-Usserød IK
Ejby IF 1968
|
|||||||||||||||||||
25. sep
19:00
LSF
AB
|
|||||||||||||||||||
25. sep
19:00
FC Rudersdal
Høsterkøb HF 2000
|
|||||||||||||||||||
01. okt
17:30
AB
Grantoften IF
|
|||||||||||||||||||
01. okt
20:00
Hørsholm-Usserød IK
B. 77, Rødovre
|
|||||||||||||||||||
02. okt
17:30
Måløv BK
Bosna IF
|
|||||||||||||||||||
02. okt
19:00
Ejby IF 1968
FC Rudersdal
|
|||||||||||||||||||
05. okt
15:00
Høsterkøb HF 2000
LSF
|
|||||||||||||||||||
07. okt
17:30
B. 77, Rødovre
Måløv BK
|
|||||||||||||||||||
08. okt
17:30
Grantoften IF
Høsterkøb HF 2000
|
|||||||||||||||||||
08. okt
18:00
Bosna IF
AB
|
|||||||||||||||||||
09. okt
19:00
LSF
Ejby IF 1968
|
|||||||||||||||||||
09. okt
19:00
FC Rudersdal
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
14. okt
19:00
AB
B. 77, Rødovre
|