Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14. aug
18:30
Oversidder
Kirke Helsinge/Gørlev/Løve
|
|||||||||||||||||||
14. aug
18:30
Dianalund IF
Jernløse/Holbæk
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug
14:00
Vordingborg IF
ØUB
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
12:00
Solrød FC
Vipperød BK
|
|||||||||||||||||||
18. aug
13:00
B. 73, Slagelse
TGB
|
|||||||||||||||||||
21. aug
18:30
Jernløse/Holbæk
Solrød FC
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. aug
12:00
Vipperød BK
Vordingborg IF
|
|||||||||||||||||||
24. aug
15:00
Kirke Helsinge/Gørlev/Løve
B. 73, Slagelse
|
|||||||||||||||||||
24. aug
15:30
ØUB
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:00
TGB
Dianalund IF
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:30
Oversidder
Vipperød BK
|
|||||||||||||||||||
31. aug
14:00
Vordingborg IF
Jernløse/Holbæk
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:00
TGB
Kirke Helsinge/Gørlev/Løve
|
|||||||||||||||||||
01. sep
13:00
B. 73, Slagelse
ØUB
|
|||||||||||||||||||
02. sep
18:30
Dianalund IF
Solrød FC
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:30
ØUB
TGB
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:30
Jernløse/Holbæk
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:00
Vipperød BK
B. 73, Slagelse
|
|||||||||||||||||||
07. sep
15:00
Kirke Helsinge/Gørlev/Løve
Dianalund IF
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:00
Solrød FC
Vordingborg IF
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:30
Oversidder
Solrød FC
|
|||||||||||||||||||
14. sep
12:00
Dianalund IF
Vordingborg IF
|
|||||||||||||||||||
14. sep
15:00
Kirke Helsinge/Gørlev/Løve
ØUB
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:00
TGB
Vipperød BK
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:00
B. 73, Slagelse
Jernløse/Holbæk
|
|||||||||||||||||||
18. sep
17:30
Jernløse/Holbæk
TGB
|
|||||||||||||||||||
19. sep
19:00
Vipperød BK
Kirke Helsinge/Gørlev/Løve
|
|||||||||||||||||||
21. sep
13:30
Vordingborg IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
21. sep
15:30
ØUB
Dianalund IF
|
|||||||||||||||||||
22. sep
12:00
Solrød FC
B. 73, Slagelse
|
|||||||||||||||||||
28. sep
13:30
Dianalund IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
28. sep
15:30
Kirke Helsinge/Gørlev/Løve
Jernløse/Holbæk
|
|||||||||||||||||||
28. sep
15:30
ØUB
Vipperød BK
|
|||||||||||||||||||
29. sep
11:00
TGB
Solrød FC
|
|||||||||||||||||||
29. sep
14:00
B. 73, Slagelse
Vordingborg IF
|
|||||||||||||||||||
02. okt
18:00
Dianalund IF
Vipperød BK
|
|||||||||||||||||||
02. okt
18:30
Oversidder
B. 73, Slagelse
|
|||||||||||||||||||
05. okt
13:30
Vordingborg IF
TGB
|
|||||||||||||||||||
06. okt
12:00
Solrød FC
Kirke Helsinge/Gørlev/Løve
|
|||||||||||||||||||
06. okt
12:00
Jernløse/Holbæk
ØUB
|
|||||||||||||||||||
09. okt
19:00
TGB
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
12. okt
12:00
Vipperød BK
Jernløse/Holbæk
|
|||||||||||||||||||
12. okt
15:30
Kirke Helsinge/Gørlev/Løve
Vordingborg IF
|
|||||||||||||||||||
12. okt
15:30
ØUB
Solrød FC
|
|||||||||||||||||||
13. okt
13:00
B. 73, Slagelse
Dianalund IF
|