Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16. aug
18:30
Måløv BK
Nerashté, Ballerup
|
|||||||||||||||||||
17. aug
13:00
FC Jonstrup
FC Ballerup
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug
14:00
LSF
Frederikssund IK (2)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug
15:00
Slagslunde-Ganløse IF
Stenløse BK
|
|||||||||||||||||||
17. aug
16:30
IF Bytoften (2)
Farum BK
|
|||||||||||||||||||
18. aug
13:00
Mladost IF
Lynge-Uggeløse IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:00
Stenløse BK
Mladost IF
|
|||||||||||||||||||
24. aug
15:00
Lynge-Uggeløse IF
LSF
|
|||||||||||||||||||
25. aug
12:00
Farum BK
FC Jonstrup
|
|||||||||||||||||||
25. aug
12:00
FC Ballerup
Slagslunde-Ganløse IF
|
|||||||||||||||||||
25. aug
13:00
Nerashté, Ballerup
IF Bytoften (2)
|
|||||||||||||||||||
25. aug
13:00
Frederikssund IK (2)
Måløv BK
|
|||||||||||||||||||
30. aug
18:15
Måløv BK
Lynge-Uggeløse IF
|
|||||||||||||||||||
31. aug
13:00
FC Jonstrup
Slagslunde-Ganløse IF
|
|||||||||||||||||||
31. aug
14:00
LSF
Stenløse BK
|
|||||||||||||||||||
31. aug
16:30
IF Bytoften (2)
Frederikssund IK (2)
|
|||||||||||||||||||
01. sep
13:00
Mladost IF
FC Ballerup
|
|||||||||||||||||||
01. sep
14:00
Farum BK
Nerashté, Ballerup
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:00
Stenløse BK
Måløv BK
|
|||||||||||||||||||
07. sep
13:00
Frederikssund IK (2)
Farum BK
|
|||||||||||||||||||
07. sep
15:00
Lynge-Uggeløse IF
IF Bytoften (2)
|
|||||||||||||||||||
07. sep
15:00
Slagslunde-Ganløse IF
Mladost IF
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:00
FC Ballerup
LSF
|
|||||||||||||||||||
08. sep
13:00
Nerashté, Ballerup
FC Jonstrup
|
|||||||||||||||||||
13. sep
18:00
Måløv BK
FC Ballerup
|
|||||||||||||||||||
14. sep
13:00
FC Jonstrup
Mladost IF
|
|||||||||||||||||||
14. sep
14:00
LSF
Slagslunde-Ganløse IF
|
|||||||||||||||||||
14. sep
16:30
IF Bytoften (2)
Stenløse BK
|
|||||||||||||||||||
15. sep
13:00
Nerashté, Ballerup
Frederikssund IK (2)
|
|||||||||||||||||||
15. sep
14:00
Farum BK
Lynge-Uggeløse IF
|
|||||||||||||||||||
21. sep
11:00
Stenløse BK
Farum BK
|
|||||||||||||||||||
21. sep
15:00
Lynge-Uggeløse IF
Nerashté, Ballerup
|
|||||||||||||||||||
21. sep
15:00
Slagslunde-Ganløse IF
Måløv BK
|
|||||||||||||||||||
22. sep
12:00
FC Ballerup
IF Bytoften (2)
|
|||||||||||||||||||
22. sep
13:00
Frederikssund IK (2)
FC Jonstrup
|
|||||||||||||||||||
22. sep
13:00
Mladost IF
LSF
|
|||||||||||||||||||
28. sep
13:00
FC Jonstrup
LSF
|
|||||||||||||||||||
28. sep
16:30
IF Bytoften (2)
Slagslunde-Ganløse IF
|
|||||||||||||||||||
29. sep
12:00
Måløv BK
Mladost IF
|
|||||||||||||||||||
29. sep
13:00
Nerashté, Ballerup
Stenløse BK
|
|||||||||||||||||||
29. sep
13:00
Frederikssund IK (2)
Lynge-Uggeløse IF
|
|||||||||||||||||||
29. sep
14:00
Farum BK
FC Ballerup
|
|||||||||||||||||||
05. okt
11:00
Stenløse BK
Frederikssund IK (2)
|
|||||||||||||||||||
05. okt
14:00
LSF
Måløv BK
|
|||||||||||||||||||
05. okt
15:00
Lynge-Uggeløse IF
FC Jonstrup
|
|||||||||||||||||||
05. okt
15:00
Slagslunde-Ganløse IF
Farum BK
|
|||||||||||||||||||
06. okt
12:00
FC Ballerup
Nerashté, Ballerup
|
|||||||||||||||||||
06. okt
13:00
Mladost IF
IF Bytoften (2)
|
|||||||||||||||||||
12. okt
13:00
FC Jonstrup
Måløv BK
|
|||||||||||||||||||
12. okt
15:00
Lynge-Uggeløse IF
Stenløse BK
|
|||||||||||||||||||
12. okt
16:30
IF Bytoften (2)
LSF
|
|||||||||||||||||||
13. okt
13:00
Nerashté, Ballerup
Slagslunde-Ganløse IF
|
|||||||||||||||||||
13. okt
13:00
Frederikssund IK (2)
FC Ballerup
|
|||||||||||||||||||
13. okt
14:00
Farum BK
Mladost IF
|
|||||||||||||||||||
19. okt
13:00
FC Jonstrup
Stenløse BK
|
|||||||||||||||||||
19. okt
14:00
LSF
Farum BK
|
|||||||||||||||||||
19. okt
15:00
Slagslunde-Ganløse IF
Frederikssund IK (2)
|
|||||||||||||||||||
20. okt
12:00
Måløv BK
IF Bytoften (2)
|
|||||||||||||||||||
20. okt
12:00
FC Ballerup
Lynge-Uggeløse IF
|
|||||||||||||||||||
20. okt
13:00
Mladost IF
Nerashté, Ballerup
|
|||||||||||||||||||
26. okt
11:00
Stenløse BK
FC Ballerup
|
|||||||||||||||||||
26. okt
15:00
Lynge-Uggeløse IF
Slagslunde-Ganløse IF
|
|||||||||||||||||||
26. okt
16:00
IF Bytoften (2)
FC Jonstrup
|
|||||||||||||||||||
27. okt
13:00
Nerashté, Ballerup
LSF
|
|||||||||||||||||||
27. okt
13:00
Frederikssund IK (2)
Mladost IF
|
|||||||||||||||||||
27. okt
14:00
Farum BK
Måløv BK
|