Sebastian Joakim Martin TheilTel: / Mobil: 22531241
Træner
Martin Steen PeterssonTel: / Mobil: 21833440
Træner
Linda Skov AndreasenTel: / Mobil: 60204083
Træner
David DamkjærTel: / Mobil: 30110540
Kampklar assistent
Morten WindTel: / Mobil: 26252590
Teamleder
Thomas Troels JensenTel: / Mobil: 26471722
Teamleder
Matti Møller ZachariassenTel: / Mobil: 31182550
BK Friheden
Spillested
Strandmarkens Fritidscenter
Mørkeblå
Mørkeblå
Mørkeblå
Træner
Daniel ReiflingTel: / Mobil:
Træner
Michael MathiasenTel: / Mobil: 22294668
Træner
Jan Aasbjerg PetersenTel: / Mobil: 31135665
Assistent
Bo Leiberg HansenTel: / Mobil: 31242463
Assistent
Mario StanicTel: / Mobil:
Sportschef
Roland SørensenTel: / Mobil:
Assistenttræner
Kim Schultz OlsenTel: / Mobil: 30891588
Assistenttræner
Jesper DitlefsenTel: / Mobil: 52662002
Rebæk IF
Spillested
Rebæk Idrætspark
Blå
Hvid
Hvid
Træner
Jens Christian PedersenTel: / Mobil: 21122164
Træner
Jonas KragTel: / Mobil: 22468832
Træner
Philip HellhammerTel: / Mobil: 30771708
Assistenttræner
Michael OsborgTel: / Mobil: 20969606
Assistenttræner
Morten PedersenTel: / Mobil: 26365135
Vallensbæk IF
Spillested
Vallensbæk Idrætscenter
Gul
Sort
Sort
Træner
Peter HansenTel: / Mobil: 20106006
Træner
Adem PolatTel: / Mobil: 60245151
Træner
Gitte Funch PedersenTel: / Mobil:
Træner
Servet CetinTel: / Mobil: 42376604
Træner
Özhan BardakciTel: / Mobil:
Træner
Kemal BabalijaTel: / Mobil: 2859 4505
Assistenttræner
Peter GrydgaardTel: / Mobil: 30935576
Assistenttræner
Ronnie LindfossTel: / Mobil: 60138625
Cheftræner
Kasper R.Tel: / Mobil: 00000000
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Bemærk at der spilles på to 5:5-baner pr. pulje.
Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Husk at det er vigtigt at I stiller hold efter det tilmeldte niveau.
Spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.
Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på jerp@dbusjaelland.dk
Bemærk at der spilles på to 5:5-baner pr. pulje.
Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Husk at det er vigtigt at I stiller hold efter det tilmeldte niveau.
Spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.
Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på jerp@dbusjaelland.dk
Hjælp til niveau-inddeling: Link
Husk tilmeldingsfristen den 13/5 til medaljestævnerne i 3:3 og 5:5, der spilles 15.-16. juni.